Polki.pl

Wideofilmowanie ART FILMUS

Wideofilmowanie ART FILMUS
Oceny (3)
5,00
Opis działalności
Wideofilmowanie ART FILMUS

Wideofilmowanie wesel oraz innych imprez okolicznościowych i wydarzeń

ZASKAKUJĄCA WSZYSTKICH DYNAMIKA

W NAGRANYCH UJĘCIACH

Ten wyjątkowy dzień jest jednym z najpiękniejszych w życiu.Planuje się go od dawna i chcecie aby wszystko było idealne - na pewno tak będzie.Warto więc utrwalić te piękne chwile na filmie, aby można było do nich często wracać w każdej chwili. Filmując staram się aby realizacja odbywała się w sposób dyskretny i nie ingerowała w klimat uroczystości. Film DVD lub HD Blu-ray jako ostateczny produkt zwiera interaktywne menu ułatwiające nawigację między istotnymi wydarzeniami w nagraniu.

( Posiadam aktualne zezwolenie z Kurii Metropolitalnej na filmowanie w czasie liturgii w kościołach )

21 paź 2011
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Bardzo dobry reportaż z naszego wesela bez zbędnych oczopląsów niczym w reklamach telewizyjnych. Brak nudy która jest w większości podobnych filmów trwających 3 godziny. Nasz zrealizował w 1 godz. 25 min. i o to chodzi. Zdecydowanie polecamy pana Mirka. Pozdrawiamy Monika i Krzysztof.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Ten wyjątkowy dzień jest jednym z najpiękniejszych w życiu.Planuje się go od dawna i chcecie aby wszystko było idealne - na pewno tak będzie.Warto więc utrwalić te piękne chwile na filmie, aby można było do nich często wracać w każdej chwili. Filmując staram się aby realizacja odbywała się w sposób dyskretny i nie ingerowała w klimat uroczystości.Życzę udanego wyboru, z którego będziesz zadowolona i zadowolony.Solidność , bardzo konkurencyjna cena oraz błyskawiczna realizacja materiału.

Wideofilmowanie ART FILMUS
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Skrót filmu z wesela 
 Skrót filmu z wesela 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Wideofilm...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości