Polki.pl
kom. (6)

Welurowe naklejki - wnętrza z duszą

Każdy dom ma swoje własne, niepowtarzalne oblicze. Dokładnie tak, jak każdy człowiek. Dom przesiąka charakterem swoich mieszkańców, ich zainteresowaniami,  upodobaniami i w ogóle – historią. Można by rzec: pokaż mi swój dom, a powiem Ci, kim jesteś.

Wchodząc do czyjegoś domu  już po kilku chwilach wiemy mnóstwo rzeczy o gospodarzach. Czy mają dzieci, czy lubią podróżować, czy są tradycjonalistami, czy może lubią nowoczesne rozwiązania,  a nawet to, czy mają poczucie humoru i dystans do samych siebie. Warto czasem spojrzeć na swój własny dom z trochę innej strony i spróbować zaskoczyć gości.

Najbardziej interesujące są rzeczy unikalne i to właśnie one na długo zapadają w pamięć , a chyba każdy z nas chce, żeby jego dom został zapamiętany, jako wyjątkowe, zachwycające wnętrze. Jak mówi przysłowie – chcieć to móc.

Nie musisz wynajmować projektanta i kupować designerskich mebli - szukaj inspiracji w magazynach wnętrzarskich i na blogach, odśwież wygląd tego, co już masz i zadbaj o detale. Starą szafę przemaluj na nowy, modny kolor, oczywiście taki, który Ci się podoba. Dodatkowo możesz ozdobić ją ciekawym wzorem. Takich frontów, nikt nie znajdzie w żadnym sklepie meblowym, ani tym bardziej –innym domu.

Inni chwalą się zdjęciami ślubnymi, czy z wakacji w Egipcie? Ty zaskocz swoich gości portretem welurowym, przyklejonym na ścianie i pięknie oświetlonym. Możesz to zrobić w dowolnym stylu, nawiązać do znanego plakatu czy obrazu. Wszystko zależy od Twojego gustu i wyobraźni – nie bój się eksperymentować. Udowodnij, że masz poczucie humoru, pokazując swoje oblicze w niecodzienny sposób, na przykład jako gwiazda filmowa.

Skupiając się na detalach, podkreślisz swoje zaangażowanie w urządzanie domu. Nikt nie będzie miał wątpliwości , jak bardzo starasz się stworzyć coś ciekawego, innego i że nie zadowala Cię to, co przeciętne. Te starania z pewnością zostaną docenione i przyniosą mnóstwo satysfakcji.

Warto włożyć trochę wysiłku w niebanalny wystrój. Bardziej od finansów liczy się tu własna inwencja. Wyjątkowe wnętrze, sprawia, że my sami czujemy się wyjątkowi i tak też jesteśmy postrzegani.  Jedno jest pewne: aby stworzyć dom z duszą, trzeba w to włożyć serce.

fot.klimatydomu.pl 
Oceń 4,00 / 1

Jak urządzić kuchnię z salonem?

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Design

Skomentuj Welurowe naklejki - wnętrza z duszą

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Welurowe naklejki - wnętrza z duszą

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród