Polki.pl
kom. (99)

Znaczenie imion

Dla niestrudzonych poszukiwaczy imienia, przyszłych rodziców podajemy krótką ściągę znaczenia tych najbardziej popularnych imion, bazując na podpowiedziach zawartych w sieci. Oto pierwsze dziesiątki!

Imiona męskie:

Jakub – pochodzenie z języka hebrajskiego, oznacza niech Bóg zachowa. Da sobie radę w każdej życiowej sytuacji. Jest zdolny, ale czasem zbyt wysoko ocenia swoje możliwości. Odznacza się wyjątkową inteligencją. Cieszy się dużym powodzeniem u kobiet, gdyż cechuje go wysoka kultura osobista i wyjątkowy wdzięk. Lubi dzielić się z innymi i im pomagać. Jest chodzZnaczenie imionącą bomba energetyczną. Uwielbia spotkania z przyjaciółmi i imprezy do białego rana. Doskonale sprawdza się w zawodach, gdzie konieczna jest umiejętność dobrej organizacji.

Bartosz – tak naprawdę imię Bartosz i Bartłomiej to, to samo imię, to pierwsze jest staropolskim zdrobnieniem Bartłomieja. Mężczyznę o tym imieniu cechuje duże poczucie odpowiedzialności. Bardzo chętnie się uczy i nie skarży na ciężką pracę. Jest bardzo kochającym mężem i ojcem. Niestety często przez naiwność popada w kłopoty. Doskonale radzi sobie w zawodach technicznych.

Kacper – pochodzenie z języka perskiego od słowa gizbar, co oznacza strażnik, skarbnik. Jest mężczyzną silnym fizycznie. Nierzadko bywa lekkoduchem i typem awanturnika. Robi wrażenie miłego i kulturalnego, a tak naprawdę potrafi być niesamowicie złośliwy i lubi dopiec niejednemu. Można powiedzieć, że najbardziej lubi siebie. Jednak dba o staranne prowadzenie domu i jest oszczędny. Swoje dzieci trzyma krótko, w jego przekonaniu dyscyplina to połowa sukcesu. Czasem można mu zaufać i porozmawiać, jednak nierzadko bywa typem pustelnika. Często zostaje lekarzem, wojskowym lub budowniczym.

Mateusz
– pochodzenie z języka hebrajskiego, oznacza dany od Boga. Zazwyczaj posiadacz tego imienia jest człowiekiem bardzo sprawiedliwym, prawdomównym i odpowiedzialnym. Jest bardzo konsekwentny we wszystkim, co robi i mówi, nie zdarza się mu nie dotrzymać raz danego słowa. Jeśli kocha to szczerze i bardzo ceni sobie tradycję rodzinną. Stara się być pomocny. Ma zainteresowania humanistyczne i dba o dobre wykształcenie. Najczęściej zostaje dyplomatą lub artystą.

Szymon
osoba bardzo wrażliwa na różne sytuacje życiowe. Prostolinijny i pogodny w życiu. Lubi udzielać się społecznie i pomagać innym. Jest kochającym ojcem z dużym poczuciem odpowiedzialności. Często przebywa na łonie natury. Lubi dobry teatr i książki. Nie akceptuje ingerencji w swoje sprawy osobiste. Dzięki swojemu silnemu zdecydowaniu uparcie dążąc do celu osiąga go. Dobrze sprawdza się na wysokich stanowiskach.

Jan
ma pochodzenie z języka hebrajskiego o oznacza Jahwe jest łaskaw. Nie lubi żartów i bardzo często ma skłonność do płaczu. Jest bardzo zżyty ze swoją rodziną i otoczeniem. Jednak nie należy do zwolenników życia stadnego. Rzadko udaje się mu ożenić szczęśliwie, jednak, jeśli się uda jest bardzo szczęśliwy, z tymże kumulacja jego szczęścia następuje, gdy zostaje dziadkiem. Nie przepada za nowinkami i nowymi trendami, tradycjonalista oporny na nowości. Ukryta jest w nim dusza artysty.

Michał
pogodny, stateczny, chętnie służy pomocą. Szanowany przez otoczenie. Zdarza mu się nie dbać o wygląd zewnętrzny, ale jest czynny społecznie i udziela dobrych rad. Zazwyczaj nieszczęśliwie zakochany. Doskonale sprawdza się, jako sportowiec i solidny pracownik. Nie lubi wścibskich nosów i broni zaciekle swojej niezależności, przez co nieraz oceniany jest, jako zarozumialec.

Maciej -
jest wiernym przyjaciele i zdarza się mu zbyt często uciekać w sferę marzeń. Jest uczciwym człowiekiem. Lubi podróżować. Jeśli wchodzi z kimś w spór trudno mu pierwszemu wyciągnąć rękę na zgodę. Jest stały w uczuciach.

Piotr
ma surową osobowość. Jest typem twardziela. Przy tym posiada wysoka kulturę osobistą i potrafi iść na kompromis. Niestety ma wygórowane ambicje. Szybko wciągają go tajemnice i zagadki. Ma zadatki na uczonego. Jest lubiany nie tylko w domu, ale też w pracy. Niestety zdarza się mu być bardzo roztargnionym. W miłości poluję na kobiety jak na zdobycz.

Mikołaj
cechuje go szlachetność, sprawiedliwość i zbytnia dociekliwość. Jest bardzo kulturalny, ale posiada spore braki w elokwencji. Ma skłonności do częstego popadania w melancholię. Jest wierny swojej żZnaczenie imiononie i bardzo kocha dzieci, jednak lubi otaczać się przyjaciółmi i dlatego ma skłonności do zbyt częstego imprezowania.

Imiona żeńskie:

Julia
pochodzenie z języka łacińskiego. Jest bardzo miła i kulturalna. Cechuje ją duża wrażliwość na dobro. Dużo pracuje, żeby osiągnąć sukces w życiu zawodowym. Nierzadko zostaje uczoną czy aktorką. Potrafi realizować wielkie projekty i osiąga same dobre wyniki. Niekiedy sprawia wrażenie żądnej władzy. Przykłada spora wagę do wyglądu zewnętrznego i modnego stroju. Czasem zachowuje się jak typowa flirciara. W zaciszu domowym odwrotnie, jest spokojną gospodynią domową.

Zuzanna
imię to wywodzi się ze starożytnego Egiptu, seszem, czyli kwiat lilii wodnej. Kobieta o tym imieniu często ucieka w świat fantazji i nie interesuje ja zwyczajna walka o codzienny byt. Pociąga ja przygoda i sprawy niezwykłe. Posiada wrodzone poczucie piękna i harmonii. Jest wierna sobie i swoim zasadom. Nie da się przekonać lub przerobić, zawsze broni swojej niezależności i nie znosi tego, co prostackie.

Aleksandra
imię to swoje pochodzenie zawdzięcza Grecji, oznacza obronę mężów stanu i rycerzy. Zawsze mówi prawdę i niekiedy ma przez to spore kłopoty. Jest bardzo sprawiedliwa. Niestety ma skłonności do przesadzania i uciekania w marzenia. Znany jest jej słomiany zapał i brak inicjatywy, więc najczęściej nie realizuje swoich planów. Ponieważ jest bardzo towarzyska, a zarazem lubi przewodzić niekiedy nie jest lubiana.

Natalia
bardzo związana z rodzicami stara się spełniać ich wytyczne. Niestety nie może spełnić większości ich ambicji. Jest subtelna, nieśmiała i opiekuńcza. Lubi towarzystwo starszych mężczyzn. Nie dba o popularność, wręcz czeka aż zostanie odkryta. W życiu ma sporo szczęścia.

Maja
pochodzenie hebrajskie, oznacza bycie wspaniałym, pięknym. Konsekwentna, a przy tym spokojna i rozsądna. Ma spore poczucie sprawiedliwości. Szybko podejmuje trafne decyzję. Potrafi umiejętnie ocenić charakter drugiej osoby. Dotrzymuje słowa. W domu traktowana jest jak głowaZnaczenie imion rodziny. Nie lubi pośpiechu.

Wiktoria – pracowita i uparta. Dąży zaciekle do wyznaczonego celu. Ma dobrą intuicję. Udziela się społecznie. Często jest autorytetem. Bardzo tolerancyjna. Umie przystosować się do każdej zmiany. Miłość uważa za wyższe uczucie. Jest perfekcjonistką i pasjonatką.

Oliwia
-
imię pochodzenia łacińskiego, oznacza owoc, drzewko oliwne. Ma wiele pozytywnych cech charakteru. Jest posłuszna rodzicom, sprawiedliwa, pogodna i dostojna. Żadnej pracy się nie boi. Jeśli wyjdzie za mąż bardzo kocha męża i doskonale sobie radzi z prowadzeniem domu. Nie przepada jednak za dziećmi.

Zofia
oznacza mądrość. Ma przenikliwy umysł. Trudno ja przekonać, jeśli naprawdę w cos nie wierzy. Potrafi dostrzec to, czego inni nie widzą. Lubi bawić się w psychologa. Ceni tylko swoje zdanie i nie dają sobą kierować. W życiu raczej nie popełniają błędów, gdyż cechuje je duża ostrożność.

Amelia
w głębi duszy wariatka, a zewnętrznie cicha woda. Nie ima się plotkami. Ma spory dystans do wszystkiego, co słyszy. Potrafi zwrócić na siebie uwagę nawet w szalony sposób. Typowa konserwatystka, która nie uznaje odcieni szarości.

Maria
ma dobrze rozwinięta intuicję i zawsze wnikliwie dociera do celu. Wszystko, czego dotknie musi mieć miano doskonałości i niezwykłości. Toteż otoczeniu stawia za wysokie wymagania. Ale jest opiekuńcza i uczciwa. Życie rodzinne jest dla niej bardzo ważne, jednak potrafi oczekiwać od najbliższych zbyt wiele. Ceni sobie wysoką jakość życia.

Jak widać, niestety na pierwszych miejscach nie lokują się takie imiona jak Apolonia, Balbina, Eleonora, Eugenia, Honorata, Tekla, Wacława, Albin, Anzelm, Gwidon, Wit czy Zenobiusz. Jednak nigdy nie wiadomo. Dzisiaj te imiona bardzo rzadkie kiedyś mogą być popularne. Czasy przecież się zmieniają.

Na koniec…

Jeśli jesteście ciągle na etapie szukania imienia dla dziecka, pamiętajcie o jednym! Nie znaczenie imienia decyduje o jego życiu i o tym jakim będzie człowiekiem. To przede wszystkim od Was, rodziców zależy jak wychowacie i ukształtujecie charakter swojego dziecka. Myślcie o tym, aby było zdrowe i szczęśliwe w warunkach jakie mu stworzycie. Imię jest ważne, ale bez względu na to jakie mu je nadacie, najważniejsze jest to, abyście kochali swoje dziecko jak tylko możecie i żeby ono miało tego pełną świadomość
 

mwmedia
Oceń3.78 / 60
Redakcja poleca

Podobne w temacie Księga imion

Skomentuj Znaczenie imion

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 4 Paź 14, 16:24
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionco za bzdety. Mikołaj ma braki w elokwencji chociaż jest bardzo dociekliwy. Pierdu,pierdu. nazywajcie cdzieciaczki jak chcecie i jak się wam podoba, nie doszukujcie się jakiegoś super znaczenia w imionach. Znaczenie to mają indiańskie imiona typu: Rączy Jeleń, albo Czujny Wilk. Pozdro 600
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 14 Kwi 14, 17:03
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionmało imion :/
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 12 Lip 13, 20:29
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionellenai
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 27 Kwi 13, 14:57
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona gdzie imiona renata i nina?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 20 Mar 13, 23:44
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMoja ukochana córeczka nazywa się Emma Yvette a druga będzie Lucy .Synek Kevin ,Gabryjel
natunia123
Sobota | 9 Mar 13, 13:51
-1    oceniono 1 raz
natunia123
Re: Znaczenie imiona co powiesz na imie jagoda maja róża albo natalia
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 4 Paź 14, 16:26
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionJagoda i Róża to moim zdaniem boskie imiona. Ja chciałam tak nazwać córkę (Kalina była 3 opcją). No ale w brzuchu rozgośc ił się facecik.
Pati3
Niedziela | 15 Kwi 12, 18:17
-1    oceniono 1 raz
Pati3
Re: Znaczenie imionA co powiecie na te imiona..dziewczynka:Rozyczka,Olga,Lena-chlopiec:Rochu,Luka,Gabriel
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 31 Mar 12, 16:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionmoje imie
kasia 12345678909
Środa | 1 Lut 12, 05:16
0    oceniono 2 razy
kasia 12345678909
Re: Znaczenie imionJa córeczce dam Gloria a synkowi Izrael. I mam gdzieś, co inni na ten temat myślą. Świat się otwiera, dzieci potrzebują mieć uniwersalne imiona a nie jakieś Zbigniewy i Dobrochny których za granicą nikt nie wymówi
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 5 Gru 11, 19:33
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMoja córeczkę nazwę Nicola a synka Oscar :)
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 16 Maj 14, 09:46
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionPięknie, imię NICOLA wspaniałe!!!
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Wrz 11, 00:23
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMoja córeczka będzie miała ALICJA albo ZOFIA, jak chłopiec Franek:)
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 10 Lut 11, 20:22
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionimiona dla chlopcow
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 31 Mar 13, 20:43
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionalan
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 27 Sty 11, 18:02
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionbuuu.... nie ma znaczenia imienia Igor....
Lula
Piątek | 10 Gru 10, 00:11
0    nie oceniono 0
Lula
Re: Znaczenie imionuuu... mojego też nie ma ;)
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 15 Lis 10, 22:40
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionha ha a ja mam na imię Emanuela ;pp
podajcie znaczenie !
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 28 Wrz 10, 20:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona moje
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 20 Wrz 10, 21:41
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionDajcie znaczenie imienia Nikola
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 4 Lip 11, 21:22
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionzgadzam sie
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 16 Wrz 10, 13:39
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 3 Wrz 10, 11:58
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMoja córeczka będzie miała na imie Zuzanna ,a wybraliśmy je dlatego że nam sie podoba ,a nie dlatego jakie ma znaczenie.Mam tylko nadzieje że nie okaże sie przy porodzie że bedziemy mieli jednak synka, bo dla chłopca imienia nie wybraliśmy. Jednak gdyby sie tak okazało to już coś wymyśle najważniejsze żeby było zdrowe. Jednocześnie zgadzam sie z...więcej »
lila85
Wtorek | 24 Sie 10, 14:41
0    nie oceniono 0
lila85
Re: Znaczenie imionDla dziewczynki
lila85
Wtorek | 24 Sie 10, 14:25
0    nie oceniono 0
lila85
Re: Znaczenie imionA ja z moim ukochanym staramy się o dzidziusia , dziewczynka będzie miała na imię Lilianna , Viktoria a chłopiec Marcel , Wiktor . osobiście dla mnie znaczenie imion nie ma dużego znaczenia ale z samej ciekawości chciałabym wiedzieć co te imiona znaczą :))
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 18 Sie 10, 08:49
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionA ja mojej córce dałam na imię Gloria czy się komuś podoba czy nie!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 3 Sty 12, 21:01
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMi się podoba :)
Pati23456890
Sobota | 14 Sie 10, 09:44
-1    oceniono 1 raz
Pati23456890
Re: Znaczenie imionej ej ej hellooooww a ja tam jestem co ?
bo cos mnie nie widac hheeeelooowww czemu mnie tam nie ma co co ?
Majka2345
Sobota | 14 Sie 10, 09:41
0    nie oceniono 0
Majka2345
Re: Znaczenie imionsuper ale o majce powinno byc cos wiecej heeelloowww!!!!!!!!!!!!!!! :)
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 8 Sie 10, 10:27
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionDlaczego niema reszty imion .Ignorancja z ich strony ponieważ powinny być wszystkie imiona .
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 27 Lip 10, 09:46
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionWitam serdecznie:)Nasz syn ma na imię Grzegorz a jest to bardzo piękne imie szkoda że w tym artykule nie ma znaczenia tego imienia :/ a w przyszłości jak będziemy mieli córeczkę to damy jej na imię Maria Magdalena;)
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 10 Maj 10, 21:17
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona my już mamy miesięcznego Arkadiusza. Dlaczego to imię wybraliśmy? bo jest rzadko spotykane :-) pozdrawiamy wszystkich Arkadiuszów
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 9 Maj 10, 12:43
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMoja córeczka będzie miała na imię Milena
tusia2010
Piątek | 23 Kwi 10, 09:55
0    nie oceniono 0
tusia2010
Re: Znaczenie imionmi i mojemu chłopakowi bardzo podobają się cztery imiona Viktoria, Gracjan, Damian i Weronika :) szkoda ze niema do nich znaczenia :(
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 15 Kwi 10, 14:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionZawsze trzeba mysles o tym, żeby imieniem nie zrobic dziecku krzywdy...nadajac mu np imie Ziemowit Żaklina czy Skarlet bo i takie przypadki znam...ehhh ile imion tyle oddzielnych zdań...;)))
Gość We-Dwoje.pl WERONIKA
Czwartek | 15 Kwi 10, 14:48
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl WERONIKA
Re: Znaczenie imionMi osobiscie podoba sie Szymon...i chyba tak bedzie mial na imie syn ale nie znamy płci jescze...dla dziewczynki Gabrysia...Emilia...Alicja...
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 22 Mar 10, 18:05
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionTak naprawdę nie ma głupich imion. Trzeba uszanować, że innym podoba się coś innego, niż nam. Niektóre tylko głupio się kojarzą i mogą być przedmiotem kpin rówieśników (np. Denis lub Pamela).
Ja oprócz tego, że jakieś imię mi sie podobało, sprawdzałam co oznacza i czy znam kogoś kto nosi takie imię. To też pomaga podjąć decyzję :) Życze...
bzzz
Środa | 3 Mar 10, 21:00
0    nie oceniono 0
bzzz
Re: Znaczenie imionWitam:) ja jeszcze niewiem co bede miała i juz niechce wiedzieć byle dzieciątko było zdrowe o to sie modle co noc :) mysle ze to jest najwarzniejsze a co do imienia to wszystkie są piekne pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :)
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 28 Lut 10, 20:31
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionwitam jestem przyszla mama wiem juz ze to dziewczynka wiec bedzie LENA!!! pozdrawiam wszystkie mamy
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 22 Lut 10, 15:12
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionU nas będzie Ania albo Pawełek
mamcia
Piątek | 19 Lut 10, 21:10
0    nie oceniono 0
mamcia
Re: Znaczenie imionMam cókę Olivie i Laure a gdybym miała kiedyś chłopca dała mym Błażej lub Fryderyk ..,powiem wszystkim tak kazde imię jest piękne tylko zależy komu co się podoba pozdrawiam
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 14 Lut 10, 18:17
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionnaprawde ludzie głupie te imiona wybieracie! męskich szczerze to wogóle nie ma ładnych! no tylko Rafał, ale syn nie będzie się nazywał tak jak ojciec :p ładne imię to Jagoda. mi podoba się również Franciszka (po prababci) ale mężowi się nie podoba :p
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 12 Lut 11, 17:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionhahaha a ty to dopiero debilne wpisales/as !!!! Kto by naazzwwall dziecko Franciszka ???? Albo Jagoda????
Zal.pl !!!!!!! Hahahahahahahaahahahah !!!!!!!!!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 11 Lut 10, 12:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionU mnie będzie Dominik lub Dawid a dla dziewczynki Wiktoria lub Weronika
gunia
Sobota | 6 Lut 10, 13:00
0    nie oceniono 0
gunia
Re: Znaczenie imionWczoraj dowiedzialam sie , ze bedziemy mieli corke:)) A ja w glowie poukladalam sobie same chlopiece imiona hehe, Poza Kasia nic "przyzwoitego" nie przychodzi mi do glowy... :)) Zycze wszystkim mama trafnego wyboru ..... sobie tez tego zycze haha
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 2 Lut 10, 12:52
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionumnie albo sebastian albo martyna
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 30 Gru 09, 00:20
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionja jeszcze nie wiem czy chlopiec czy dziewczynka ale bedzie feliks albo aniela co myslicie?
Które imię ładniejsze Kinga czy Nikola? Rodzę za niecałe w miesiace i nie mozemy się zdecydować, oba imiona są władcze, rządne władzy, silne. Pomóżcie.-mysle ze kinga:)
Gość
Piątek | 5 Mar 10, 21:17
0    nie oceniono 0
Gość
Re: Re: Znaczenie imionWitam , jeśli miałabym cos podpowiedzieć to Kinga jak dlamnie takie twarde , Nicola już znudzone i oklepane ale Aniela bardzo piękne imie i Felix również zapomniane imie , no ale wybór należy do was.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 29 Gru 09, 22:10
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionKtóre imię ładniejsze Kinga czy Nikola? Rodzę za niecałe w miesiace i nie mozemy się zdecydować, oba imiona są władcze, rządne władzy, silne. Pomóżcie.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 30 Lis 09, 16:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionA U MNIE WIKTORIA I KRYSTIAN
minka
Piątek | 8 Sty 10, 20:03
0    nie oceniono 0
minka
Re: Re: Znaczenie imionoj żadne...
agapc81
Wtorek | 9 Lut 10, 10:51
0    nie oceniono 0
agapc81
Re: Re: Znaczenie imiona ja mam juz Wiktorie i miał być Krystian, ale okazuje się Małgosia:)
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 7 Lis 09, 17:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionu mnie Damian albo Mikołaj:)
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 15 Wrz 09, 11:16
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionsame głupie imiona szczerze mowiac nie nazwałabym nawet psa takimi imionami. porazka na całego.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 7 Sie 09, 15:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona ja za 2 miesiące rodzę jak będzie dziewczynka to damy jej na imię Emilia a jak chłopiec to Karol :) Pozdrawiam wszystkich rodziców!
niezdecydowani
Środa | 26 Sie 09, 17:12
0    nie oceniono 0
niezdecydowani
Re: Re: Znaczenie imiona my z mezem jak na razie to wszystki pytajacym jak nazwiemy syna mowimy ze bedzie sie nazywal- DYLEMAT hehehe, bo nie mozemy sie pogodzic.Maz chce JAsia mi sie podoba Tymoteusz a w sumie to na zgode bedzie Wiktor, chyba ze do rozwiazania znajdziemy jakies inne imie ;P pozdrawiam wszytskich rodzicow
mloda mamcia
Wtorek | 21 Lip 09, 10:58
0    nie oceniono 0
mloda mamcia
Re: Znaczenie imionJa chłopca nazwę Kubuś, a jeśli to będzie dziewczynka to Wiktoria.
Ajda
Środa | 5 Sie 09, 00:31
0    nie oceniono 0
Ajda
Re: Re: Znaczenie imionJa dopiero dowiedziałam się że jestem w ciąży ale imiona miałam już wybrane dawno temu :) Jeśli córeczka to: Laila lub Noemi jeśli synek to Alan lub Nikodem :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie...
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lip 09, 21:35
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionja mam na imie Simon i szczerze wam powiem ze zeyło mi sie dobrze dopuki ...
do serialu M jak miłosc nie weszła nowa postac SIMONA bo wtedy znajomi kojarzyli mnie znia :(
tak samo było na litwie tam wiele kobiet ma na imie Simona i oczywiscie skojarzenie zemna , wiec to takie głupi zdeczka
ale imie jest swietne jeszcez w polsce nieznalazłem...więcej »
oo
Poniedziałek | 13 Lip 09, 19:02
-1    oceniono 1 raz
oo
Re: Re: Znaczenie imionpamiętajcie, że to wasze dziecko będzie używalo tego imienia do konca swojego życia - dlatego proszę nie róbcie krzywdy swoim dzieciom!
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 24 Gru 11, 00:13
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiongadasz glupoty. To imie jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 3 Cze 11, 00:13
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionNo to słabo szukasz :)
Pozdrawiam, Simona
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 23 Gru 11, 21:59
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionja nazwalam mojego syna Simon. Bardzo mi sie podoba to imie, jest takie inne i super brzmi. Mam nadzieje, ze mu sie tez bedzie podobac.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 1 Lip 09, 16:14
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionjak mam nazwac mojego malego braciszka?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 3 Cze 09, 00:46
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionA u mnie będzie Nikola, Oliwia albo Oliwier, Nikodem :)
Kacha665
Środa | 6 Maj 09, 20:47
0    nie oceniono 0
Kacha665
Re: Znaczenie imionu nas będzie Emilka a jak lekarz się pomylił to Szymon albo Patryk:-)
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 2 Maj 09, 16:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona moja będzie Weronika, a jak lekarz się myli to krzyś!!
przyszła mama
Piątek | 24 Kwi 09, 16:05
0    nie oceniono 0
przyszła mama
Re: Znaczenie imionjeśli będzie córeczka damy jej na imię Wiktoria jeśli chłopiec to Tyberiusz;)
mama_miki
Środa | 22 Kwi 09, 20:03
0    nie oceniono 0
mama_miki
Re: Znaczenie imionMoja córka nazywa sie Marika (zdrob. Mika) zawsze stawia na swoim, mówi co myśli i broni wszystkich mniejszych i bezsilnych. Teraz spodziewam się chłopca i tu zaczyna się konflikt z mężem o imię :-) Mi podoba się Alan, Aaron lub Nataniel a dla męża tylko Gabriel. :-)
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 6 Kwi 09, 14:08
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionNikodem mąż zdecydował a dziewczynka Emilia lub Zofia
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 29 Mar 09, 16:00
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMarcin albo Ania :)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 4 Mar 09, 16:15
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionbardzo ładne imiona ta Blanka i Radek mi tez sie podobaja. moj chlopak sie tak nazywa a gdybym miała corke to nazwalabym blanka a chłopca kamil
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 4 Mar 09, 16:11
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionjezeli bedzie to córka to Blanka a jak chłopiec to Radosław
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 3 Mar 09, 18:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionMOJA CÓRKA_DAGMARA-DAGA PASUJE DO NIEJ!POLECAM!
Robik
Środa | 4 Mar 09, 02:45
0    nie oceniono 0
Robik
Re: Re: Znaczenie imionWszyscy wiedzą, że naj naj njaładniejsze imię dla chłopca to Robert !
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 1 Mar 09, 19:05
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionaleksandra
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 1 Mar 09, 18:02
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionmoja siostra własnie urodziła chłopczyka i bedzie- BORYS- bardzo mi sie podoba...
jusmarkl
Niedziela | 1 Mar 09, 00:14
+1    oceniono 1 raz
jusmarkl
Re: Znaczenie imionMoj synek bedzie mial na imie Kevin , niestety nigdzie nie moge znalezc znaczenia tego imienia , a strasznie mi sie podoba. Moj brat jest Damian i jest bardzo spokojnym , odpowiedzialnym i uczuciowym chlopakiem / ktos tu napisal , ze z Damianami jest zawsze problem / nie prawda.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 20 Mar 13, 23:41
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionmój też będzie Kevin , tata powtarza to codziennie tak mu sie podoba :)
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Lut 09, 15:31
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionto niesamowite ktos ma takie samo upodobanie do imion jak my: Mateuszek albo Maja!!!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 12 Lut 09, 16:35
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionU nas Gabriel albo Kamilka
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 11 Lut 09, 23:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionJa swojego szkrabka nazwe Kacper jezeli bedzie chlopczyk albo Julia,Laura jezeli dziewczynka :)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 11 Lut 09, 16:06
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona moja coreczka bedzie miala na imie LAURA
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 29 Gru 08, 22:36
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona u nas będzie albo Mateuszek albo Maja :))))))
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 21 Gru 08, 00:00
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona mój syn będzie miał na imię Simon(czyt.Sajmon), Józef :-)
edyta87
Poniedziałek | 11 Maj 09, 13:57
0    nie oceniono 0
edyta87
Re: Re: Znaczenie imionmi też podoba sie to imię, więc jak bebe mieć syma tak mu dam na imię SIMON
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 24 Gru 11, 00:16
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionja dalam mojemu synowi rowniez Simon na imie
szukam imienia dla dziewczynki
Środa | 26 Lis 08, 23:31
0    nie oceniono 0
szukam imienia dla dziewczynki
Re: Znaczenie imionzastanawia mnie trwająca już kilka lat fascynacja imieniem Julia, skad wzięła się moda na to imię? to jakaś bohaterka serialowa, czy imię osoby bardzo popularnej w mediach? bo moje pierwsze skojarzenie tego imienia to "Romeo i Julia" Szekspira...
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 13 Lis 08, 17:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona mi sie podoba imię Kajetan , albo Ksawery nie moge sie zdecydowac~~pomozcie...:))z góry dziękuję
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 24 Sty 11, 18:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionKSAWERY
Natalia
Środa | 1 Paź 08, 18:27
0    nie oceniono 0
Natalia
Re: Znaczenie imionDo mnie nie pasuje w ogóle :/
Mamba
Niedziela | 1 Lut 09, 16:41
0    nie oceniono 0
Mamba
Re: Re: Znaczenie imionPaulina
Sebastian
Justyna
Marcel
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 21 Sie 08, 18:53
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiondaman-damian przeciez wiadomo o co chodzi..
nikola
Sobota | 20 Wrz 08, 14:25
0    nie oceniono 0
nikola
Re: Re: Znaczenie imionmój syn ma na imie Damian...i z tego co usłyszałam od kilku mam Damianków...z Damiankami są spore problemy :)) maja silny temperament..powodzenia mamusiom Damianków:))
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 21 Sie 08, 18:53
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imiona Ty Co Sie tak czepiasz malego byczka w pisowni???
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 9 Sie 08, 17:09
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Znaczenie imionnie wydaje mi sie, aby istniało imię daman... Radziłabym troszeczkę zwracać uwagę na pisownię...
swieza mama:)
Czwartek | 19 Cze 08, 11:12
0    nie oceniono 0
swieza mama:)
Re: Znaczenie imionchcialabym sie dowiedziec o znaczeniu innych imion np takich jak olaf tomasz daman jest wiele imion
paulinaaa
Wtorek | 1 Gru 09, 20:15
0    nie oceniono 0
paulinaaa
Re: Re: Znaczenie imionJa chciałam nazwać synka Nikodem albo Dominik ale mąż zdecydowanie woli Dominik a dziewczynkę byśmy nazwali Linda albo może Alicja :)
szczesliwa przyszła mama
Niedziela | 9 Maj 10, 22:22
0    nie oceniono 0
szczesliwa przyszła mama
Re: Re: Re: Znaczenie imionwitam nasz dziecko bedzie nazywało sie Wiktoria albo Filip juz nie możemy sie doczekać
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Znaczenie imion

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl