Polki.pl
kom. (2)

Intymne zabiegi dla mężczyzn

Strona 2 z 3

Zabiegi na męskie piersi

Ginekomastia - zmniejszenie piersi

Ginekomastia objawia się nadmiernym wzrostem piersi u mężczyzn. Może wynikać z rozrostu gruczołu piersiowego lub otłuszczenia. Nie zawsze obie piersi są jednakowe. Czasem jedna pierś jest normalnej wielkości, a druga bardzo duża. Mężczyźni wstydzą się rozebrać w miejscu publicznym lub pokazać nago partnerce.

 

Intymne zabiegi dla mężczyzn

Fot. Depositphotos

Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. W zależności od rodzaju ginekomastii, zabieg można wykonać na dwa sposoby: cięciem półkolistym wokół brodawki - odsłonięcie i usunięcie gruczołu lub – u mężczyzn z rozrostem tkanki tłuszczowej – poprzez odessanie metodą liposukcji. Cena: ok. 5000 zł.

 

Implanty piersiowe męskie

Niektórzy mężczyźni na skutek wypadku czy wrodzonego ubytku mięśni mają wklęsłą i małą klatkę piersiową. Wysiłki na siłowni nie zawsze przynoszą pożądany efekt, bo nie da się zmienić układu kości klatki piersiowej. Panowie coraz częściej decydują się więc na wszczepienie implantów silikonowych. Umieszcza się je poprzez nacięcie pod pachą. Implanty klatki piersiowej są stosowane zarówno w wypadku chirurgii estetycznej jaki i rekonstrukcyjnej. Powiększanie mięśni piersiowych wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. Cena: ok. 10 000 zł.

  • 2
  •   z 3 

Sonda - Co sądzisz na temat męskich zabiegów w chirurgii intymneji?

Zabiegi na penisa lub piersi budzą wiele kontrowersji. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Oceń5.00 / 4

Podobne w temacie Z nutą szaleństwa

  • Wibrator - używać czy nie?Wibrator - seksualny kaprys?Jakie potrzeby zaspokaja wibrator? Czy należy i można go bezpiecznie używać? Czy wibratory wnoszą coś do...
  • Sexowne męskie zawody - TOP 9Najseksowniejsze męskie zawodyJakie męskie zawody kobiety uważają za najsexowniejsze? Jaki męski zawód zwala płeć piękną z nóg? Mamy ranking!
  • Gangbang czyli atak stadnyGangbang czyli atak stadnyGangbang czyli seks grupowy, ale w jakiej formie? Sama idea seksu grupowego budzi wystarczająco dużo...
  • Erotyczne lektury - lista obowiązkowa!5 obowiązkowych sekslektur!Jakie erotyczne lektury warto przeczytać? By korzystać w pełni, z życia seksualnego warto sięgać po książki,...

Skomentuj Intymne zabiegi dla mężczyzn

Gość
ami
Poniedziałek | 27 Lut 12, 11:05
+1    oceniono 1 raz
ami
Re: Intymne zabiegi dla mężczyznWydłużanie penisa raptem o 1 cm w zwodzie, a ile się naciąć trzeba, gorzej jak chirurgowi ręka zadrży. Który chętny?
Zajczyk
Poniedziałek | 27 Lut 12, 08:36
+2    oceniono 2 razy
Zajczyk
Re: Intymne zabiegi dla mężczyznimplanty piersiowe dla facetów - myślałem że już wszystko wymyślili, jak ja się myliłem :)

Podobne do Intymne zabiegi dla mężczyzn

Katalog prezentów
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl