Polki.pl
kom. (2)

Wiszące doniczki

Kwiat zawieszony na suficie? Nic nadzwyczajnego. Ale kwiat zwieszony na suficie do góry nogami, a raczej kwiatem do dołu to dopiero prawdziwy hit!

Wisząca doniczka, odwrócona do góry nogami została zaprojektowana przez Patrica Morrisa dla szwedzkiej marki Bosske.

Doniczka kwiatem do dołu

Wiszące doniczki

Nie ma obawy, że roślina wyleci, nie ma też problemu z jej podlewaniem. Do doniczki bowiem dołączana jest siatka i zawleczka, która pozwala na umieszczenie rośliny w nietypowej pozycji, bez ryzyka wypadnięcia. Podlewanie też jest proste, dzięki odpowiedniemu systemowi umożliwiającemu podlewanie. Możemy dzięki niemu wlać optymalną ilość wody, a kwiaty otrzymają jej dokładnie tyle ile im potrzeba. Uchwyt ułatwiający podlewanie znajduje się na dnie, czyli czubku doniczki.

Nietypow dniczka

Wiszące doniczki Wiszące doniczki

Wiszące doniczki

Doniczka taka z pewnością będzie niepowtarzalną dekoracją wnętrza. Zamiast kwiatów można również posadzić w niej zioła i zawiesić nad kuchennym blatem. Sięganie po nie będzie bardzo proste, a kuchnia nabierze oryginalnego klimatu.

Wiszące doniczki

Doniczka Sky Planter Classic dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Można je zakupić również w Polsce. Cena małej doniczki to około 100 zł.

Wiszące doniczki

Fot. boskke.com

Oceń5.00 / 4
Redakcja poleca

Podobne w temacie Design

  • Kalendarz adwentowy w formie choinki!Kalendarz adwentowy w formie...Zobacz jak zrobić drewniany kalendarz adwentowy w formie stylowej choinki! Twoi domownicy będą zachwyceni.
  • Urządzamy domowe biuroUrządzamy domowe biuroCoraz częściej na urządzenie gabinetu w domu decydują się ludzie wykonujący wolny zawód oraz młodzi rodzice....
  • Wnętrze z romantyczną dusząWnętrze z romantyczną dusząZ czym zwykle kojarzy się romantyczne wnętrze? Może ze zwiewnymi tkaninami, kwiatami, falbankami, z bielą,...
  • Odmień mieszkanie na jesieńMieszkanie jesienią malowaneJesień sprzyja zmianom. Tym bardziej, że działają one kojąco, zarówno na nasze ciało jak i duszę. Dlatego...

Skomentuj Wiszące doniczki

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 15 Kwi 14, 16:07
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Wiszące doniczkiCoś oryginalnego :) ja kupiłam i używam do ziół w kuchni, polecam! http://www.odwroconedoniczki.pl
furnite-pl
Środa | 18 Lip 12, 08:48
0    nie oceniono 0
furnite-pl
Re: Wiszące doniczkiha ha genialne :)

Podobne do Wiszące doniczki

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl