Polki.pl
kom. (6)

Welurowe naklejki - wnętrza z duszą

Każdy dom ma swoje własne, niepowtarzalne oblicze. Dokładnie tak, jak każdy człowiek. Dom przesiąka charakterem swoich mieszkańców, ich zainteresowaniami,  upodobaniami i w ogóle – historią. Można by rzec: pokaż mi swój dom, a powiem Ci, kim jesteś.

Wchodząc do czyjegoś domu  już po kilku chwilach wiemy mnóstwo rzeczy o gospodarzach. Czy mają dzieci, czy lubią podróżować, czy są tradycjonalistami, czy może lubią nowoczesne rozwiązania,  a nawet to, czy mają poczucie humoru i dystans do samych siebie. Warto czasem spojrzeć na swój własny dom z trochę innej strony i spróbować zaskoczyć gości.

Najbardziej interesujące są rzeczy unikalne i to właśnie one na długo zapadają w pamięć , a chyba każdy z nas chce, żeby jego dom został zapamiętany, jako wyjątkowe, zachwycające wnętrze. Jak mówi przysłowie – chcieć to móc.

Nie musisz wynajmować projektanta i kupować designerskich mebli - szukaj inspiracji w magazynach wnętrzarskich i na blogach, odśwież wygląd tego, co już masz i zadbaj o detale. Starą szafę przemaluj na nowy, modny kolor, oczywiście taki, który Ci się podoba. Dodatkowo możesz ozdobić ją ciekawym wzorem. Takich frontów, nikt nie znajdzie w żadnym sklepie meblowym, ani tym bardziej –innym domu.

Inni chwalą się zdjęciami ślubnymi, czy z wakacji w Egipcie? Ty zaskocz swoich gości portretem welurowym, przyklejonym na ścianie i pięknie oświetlonym. Możesz to zrobić w dowolnym stylu, nawiązać do znanego plakatu czy obrazu. Wszystko zależy od Twojego gustu i wyobraźni – nie bój się eksperymentować. Udowodnij, że masz poczucie humoru, pokazując swoje oblicze w niecodzienny sposób, na przykład jako gwiazda filmowa.

Skupiając się na detalach, podkreślisz swoje zaangażowanie w urządzanie domu. Nikt nie będzie miał wątpliwości , jak bardzo starasz się stworzyć coś ciekawego, innego i że nie zadowala Cię to, co przeciętne. Te starania z pewnością zostaną docenione i przyniosą mnóstwo satysfakcji.

Warto włożyć trochę wysiłku w niebanalny wystrój. Bardziej od finansów liczy się tu własna inwencja. Wyjątkowe wnętrze, sprawia, że my sami czujemy się wyjątkowi i tak też jesteśmy postrzegani.  Jedno jest pewne: aby stworzyć dom z duszą, trzeba w to włożyć serce.

fot.klimatydomu.pl 

Oceń5.00 / 1
Redakcja poleca

Podobne w temacie Design

Skomentuj Welurowe naklejki - wnętrza z duszą

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 29 Kwi 15, 14:34
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Welurowe naklejki - wnętrza z dusząBardzo fajne inspiracje, a jeśli ktoś szuka czegoś nieco bardziej unikatowego i kreatywnego polecam zajrzeć na: http://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 8 Maj 15, 13:27
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Welurowe naklejki - wnętrza z dusząDzięki za link, wreszcie znalazłam to czego od dawna szukałam
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Maj 14, 14:56
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Welurowe naklejki - wnętrza z dusząDecorand ma fajne naklejki na meble - o ile w sensowny sposób je dobierzecie, to stworzy wam to ciekawą aranżację, a dla dzieci na prawdę te naklejki robią sporą różnicę.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 23 Sty 11, 14:57
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Welurowe naklejki - wnętrza z dusząJa się zastanawiam jak długo one trzymają sie na ścianie. Widziałam już gdzieś takie naklejki i poodklejane nie wyglądały najładniej...:/
mala3
Czwartek | 4 Lis 10, 14:13
0    nie oceniono 0
mala3
Re: Welurowe naklejki - wnętrza z dusząNo!!! Niektóre są rewelacyjne!
sunnyday
Niedziela | 29 Sie 10, 23:16
0    nie oceniono 0
sunnyday
Re: Welurowe naklejki - wnętrza z dusząniektóre naprawdę fajne
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Welurowe naklejki - wnętrza z duszą

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl