Polki.pl
kom. (10)

Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek Pulikowski

Jacek Pulikowski
WARTO BYĆ OJCEM
Najważniejsza kariera mężczyzny.

"Najważniejsze, co może ojciec dać swoim dzieciom, to po prostu prawdziwie, mądrze, dojrzale, wiernie, wyłącznie i dozgonnie kochać ich matkę". Fascynująca książka o roli męża i ojca w rodzinie. Mądrość i odpowiedzialność, czułość i troskliwość to cechy prawdziwego mężczyzny. Jest to lektura równie ciekawa dla mężczyzn jak i kobiet: żon i matek, a także dla narzeczonych.
ISBN 83-914877-6-8
14,5x20,5; 152 s.
Cena 18.00 zł
Oceń3.43 / 7

Podobne w temacie Literatura

Skomentuj Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera...

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 14 Paź 12, 00:56
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiJestem książką rozczarowany.Wbrew tytułowi,niewiele jest w niej o relacjach ojca z dziećmi.Za to autor obszernie wykłada swoją filozofię małżęństwa,dlatego tytuł,żeby było uczciwie,powinien brzmieć:"Warto być głową domu".A w ogóle to razi mnie moralizatorski ton tej książki.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 3 Sty 11, 13:59
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiMatka Teresa z Kalkuty mówiła: Ludzie potrzebują Twojej pomocy...,mogą Cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz- pomagaj, mimo wszystko! Dając światu najlepsze, co posiadasz, otrzymujesz ciosy. Dawaj swiatu najlepsze, co posiadasz - mimo wszystko!
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 3 Sty 11, 13:53
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiJAK KTOŚ JEST MĄDRY I ROBI POZYTECZNE RZECZY DLA LUDZI, TO I JEST CHWALONY I WYSTAWIA SIĘ NA ZŁOŚLIWOŚCI TYCH, KTÓRYM BRAKUJE WIEDZY, A CHCĄ ZAZNACZYĆ SWOJĄ OBECNOŚĆ( DO WYP. Z DNIA 18 SIERPNIA I 6 MARCA 2009R
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 3 Lip 10, 23:21
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiCzytałem wielokrotnie tą książkę. Czytali i moi ziomale. Pożenili się i nikt się jakoś nie rozwodzi. Twarde fakty napisane przystępnym językiem.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 28 Sty 10, 16:29
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiJeśli Bóg jest na pierwszym miejscu w życiu człowieka a wpółmałżonek w życiu rodziny to wszystko jest na właściwym miejscu. Pan Pulikowski ma rację. Jeśli ktoś tego nie rozumie to albo ma jeszcze zbyt małe doświadczenie, albo chce uciec przed swoim sumieniem
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 18 Sie 09, 07:26
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiTotalne bzdury. Autor, moherowy katolik, pragnie ułożyć relacje w małżeństwie według Biblii. Mężczyzna u władzy, a kobieta jako strażnik ogniska i niewolnica seksualna.Feminizm wg, autora to domaganie sie prawa do aborcji i swobody seksualnej.A edukacja seksulana to "instruktaż działań seksualnych" dla dzieci.Indoktrynacja katolicka, nic...
Gośćhgyubunihiuhuibuyhyfg
Wtorek | 29 Wrz 09, 00:04
0    nie oceniono 0
Gośćhgyubunihiuhuibuyhyfg
Re: Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek Pulikowskiżal mi ciebie.....
Pan Jacek Pulikowski bardzo mądrze mówi!!!
perełka
Wtorek | 29 Wrz 09, 13:51
0    nie oceniono 0
perełka
Re: Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiOcenić wartość autorytatywnie może ten kto doświadczył, podjął próbę wychowania i nie poniósł porażki.
Lepiej przeczytać i przemyśleć niż po latach smiać się przez łzy.
sasza
Piątek | 6 Mar 09, 21:37
+1    oceniono 1 raz
sasza
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek Pulikowskiczytałam inną książkę tego pana.boki zrywać ze śmiechu można było.subiektywne, niesprawiedliwe i konserwatywne opinie i zawoalowany brak szacunku do każdego kto się nie wpasuje w schemat.żal żal żal...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 14 Lis 08, 21:29
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera mężczyzny - Jacek PulikowskiBardzo mądra książka. Jak ktoś lubi konferencje pana Jacka Pulikowskiego to tutaj znajdzie ich sporo:
http://www.jacek-pulikowski.izajasz.pl
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Warto być ojcem. Najwazniejsza kariera...

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl