Polki.pl
kom. (3)

Samodzielnie zaprojektuj łazienkę

Czy wymarzona seria ceramiki będzie dobrze komponowała się w łazience, czy wybrane baterie będą pasowały stylistycznie, jakiego kształtu oraz jak obszerna zmieści się w niej wanna i czy znajdzie się miejsce na bidet bidet? Tego typu dylematy mają wszyscy, którzy samodzielnie podejmują próbę zaaranżowania łazienki.

Zaprojektowanie pięknej, a zarazem funkcjonalnej łazienki nie jest proste. Należy znać nie tylko zasadySamodzielnie zaprojektuj łazienkę kompozycji, łączenia poszczególnych kolorów i faktur, trzeba mieć również fantazje i wyobraźnie przestrzenną. Liczy się też dokonała orientacja w ofercie rynku oraz znajomość technicznych aspektów dostępnych urządzeń łazienkowych. Można zdać się na usługi architekta wnętrz, lecz będzie to dosyć znaczny wydatek. Można też wertować liczne katalogi i strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji oraz spędzić wiele godzin na rozważaniach co, z czym i jak połączyć, żeby pasowało i ładnie wyglądało.

A jednak istnieje zdecydowanie łatwiejsze rozwiązanie, wystarczy tylko skorzystać z programu DibaNet (DIseno del cuarto de Bano) co w luźnym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego znaczy - Projekt Łazienki. Program pozwala na nieograniczoną możliwość kreacji i aranżacji łazienek. Program stanowi ułatwienie nie tylko dla laików ale również dla profesjonalistów. Można w nim znaleźć gotowe bloki zawierające: ceramikę łazienkową, baterie, wanny, brodziki, meble, dodatki łazienkowe oraz płytki ceramiczne z kolekcji Roca. Niewątpliwym plusem programu, jest fakt, iż jest on pobierany z Internetu i instalowany na komputerze. Dzięki temu nie musimy posiadać stałego dostępu do sieci, a program działa bardzo sprawnie. Oczywiście ma on jedno ograniczenie, jest to program darmowy-firmowy, a więc w swojej bibliotece ma jedynie produkty firmy Roca.

Programy do zaprojektowanie łazienki dostępne są tutaj.

Tekst pochodzi z serwisu
Oceń3.20 / 10
Redakcja poleca

Podobne w temacie Pomysły, inspiracje

Skomentuj Samodzielnie zaprojektuj łazienkę

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 19 Maj 11, 16:09
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Samodzielnie zaprojektuj łazienkęUWAGA!-TROJAN!
Matilda
Niedziela | 22 Cze 08, 18:03
0    nie oceniono 0
Matilda
Re: Samodzielnie zaprojektuj łazienkęProjektowanie samemu jest bardzo fajne:) Przynajmniej wiadomo żę jak coś bedzie się później nie podobało to można mieć pretensje do siebie:) A tak po za tym to naprawdę popieram ludzi którzy sobie sami projektują różne wystroje mieszkania. I ważne tez są dobre sprzęty A wtedy juz sukces murowany:)
franc
Niedziela | 20 Kwi 08, 21:25
0    nie oceniono 0
franc
Re: Samodzielnie zaprojektuj łazienkęTeż trafiłem na stronę producenta baterii - Oras. Robię teraz remont w łazience i tak sobie buszowałem po necie szukając tego i owego. Znalazłem na ich stronie fajny konkursik - ułożyłem puzzle i czekam na wyjazd do Paryża :) Może się uda, jak nie to niech przynajmniej jakiś kran przyślą...

Podobne do Samodzielnie zaprojektuj łazienkę

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl