Polki.pl
35217
Co słychać u Kelly Family?Co słychać u Kelly Family?

Co słychać u jednej z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90-tych stanowiła o guście muzycznym milionów Europejczyków? Sprawdźcie co u Kelly Family!

muzyka, zespół, John Paul Mary, Kelly Family, Angelo Kelly, Paddy Kelly

« poprzedni  |  następny »

Gość We-Dwoje.pl  mówi:

  • Re: Co słychać u Kelly Family?
    Wtorek | 16 Lis 10, 00:13
    Ty nie masz zielonego pojęcia o The Kelly Family. Pisanie na temat czegoś o czym się tylko gdzieś usłyszało nie ma najmniejszego sensu!!! Po co ta ironia? Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak wielu fanów Kelly'si nadal mają w Polsce. Prawdziwi fani nigdy nie stali się szydercami, jak to ująłeś. Sama znam kilkaset osób dla których świat muzyki bez Kelly'sów nie ma racji bytu. To nie jest zwykłe fanowanie, to jest miłość do zespołu i jego poszczególnych członków, to trwa od ponad 15 lat. Mimo, że TKF, jako zespół nie grają już razem to jednak nie ma znaczenia, bo Oni zawsze będą stanowili jedność, są przecież rodziną i to najbardziej uzdolnioną na świecie! Mogę się założyć, że nigdy w życiu nie słyszałeś więcej niż trzech Ich utworów, a Oni nagrali ich setki. Więc nie rozumiem jak można wypowiadać się o Nich i Ich twórczości, skoro nic praktycznie o Nich nie wiesz, już nie mówiąc o tym, że nawet nie potrafisz wymienić kto wchodził w skład zespołu! SKANDAL !!!! Takie pierdoły jak tu to możesz sobie pisać do poduszki, a nie na publicznych stronach. Żal mi Ciebie koleś!
Autor
Treść
Klaudiusz Cholewiński
Piątek | 17 Gru 10, 22:19Klaudiusz Cholewiński
Re: Co słychać u Kelly Family?Przyjaciółko bez odwagi cywilnej, by chociaż się przedstawić.
Proponuję przeczytać uważnie i ze zrozumieniem jeszcze dwa,trzy razy, choć podejrzewam, że i to może nie wystarczyć.
Tekst, który tak zawzięcie komentujesz jest felietonem, bardziej żartobliwym niż poważnym. Nie ma w nim ani jednego zdania, które obraża dokonania wspominanych w nim muzyków. Nazwiska członków można sobie wyszukać w internecie - felieton nie jest wycinkiem z Wikipedii.
Co do znajomości twórczości - bardzo chętnie wymienię się z Tobą kasetami video z koncertami i innymi materiałami, choć nie wierzę, że ponowne przesłuchanie płyt cokolwiek zmieni, bo jak wyraźnie NIE zauważyłaś - nie o to tu chodziło.
Jednakże bardzo się cieszę z każdego komentarza ze strony wiernych fanów i interpretatorów twórczości rodziny Kelly'ch. Oni także byliby dumni z tego i kilku poniższych wpisów.
Pozdrawiam najserdeczniej jak potrafię,
autor tego jakże nieudanego felietonu
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 1 Sty 11, 02:12Gość We-Dwoje.pl
Re: Co słychać u Kelly Family?Autorze tego jakże nieudanego felietonu, to ja Ci proponuję kilkakrotne przeczytanie mojej wypowiedzi i zrozumienie jej. Wkurza mnie to, że cały ten tekst napisałeś z ironią i mam wrażenie, że podśmiewasz się z TKF! Może według Ciebie jest to żartobliwe, ale dla nas fanów to Ty jesteś śmieszny. Kiedy link do Twojego felietonu znalazł się na forum dotyczącym zespołu, został nieźle skomentowany przez fanów. Jak już wcześniej napisałam, nie masz prawa wypowiadać się publicznie na temat Ich twórczości nie znając jej! Proponuję przesłuchać Ci utworki chociażby z albumów: "HomeRun" zespołu czy "In Exile" Paddy'ego, wsłuchać się w teksty i je zrozumieć, a potem dopiero twierdzić, że coś się o Nich wie !!! Pozdrawiam !!!

Kelly.......
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 31 Paź 15, 19:25Gość We-Dwoje.pl
Re: Co słychać u Kelly Family?Uuu...podpadłeś Autorze, ale powiem Ci, że świetnie się bawię czytając te wszystkie zaangażowane komentarze. Kawał dobrego tekstu. A wszystkich psycho-fanów Kelly sów proszę: piszcie jeszcze!

Podobne do Co słychać u Kelly Family?

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl