Polki.pl
142143
Aborcja farmakologicznaAborcja farmakologiczna

Aborcja farmakologiczna to trudna decyzja. Dowiedz się, jakie może mieć skutki!

ciąża, poronienie, aborcja, łyżeczkowanie, przerwanie ciąży, niechciana ciąża, farmakologia, mifeproston, RU 486, aborcja farmakologiczna, usuwanie ciąży

« poprzedni  |  następny »

Gość We-Dwoje.pl  mówi:

  • Re: Aborcja farmakologiczna
    Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:39
    Witam, zdecydowałam się na aborcję farmakologiczną.To nie jest MORDERSTWO, jak piszą tu większość osób.W Polsce ludzie są indoktrynowani i niestety nie da się im wytłumaczyć że embrion nie jest człowiekiem! Nie jestem za późną aborcją, ale aborcję farmakologiczną przeszłam i nie mam wyrzutów sumienia. Wydaliłam zapłodnione jajo czyli embrion. Wygląda to nieciekawie, ale na pewno nie przypomina człowieka. Nie zastanawiałam się długo, dziecko powinno być chciane. Współczuje Polkom które męczą się z niechcianą ciążą. W innych krajach nie ma takiego problemu, za to polityka jest bardzo prorodzinna i jeśli ludzie chcą mieć dzieci to je po prostu mają, ale zaplanowane. Polska to jeden z niewielu krajów gdzie prawa są tak restrykcyjne.
Autor
Treść
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:41Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDodam, że od niedawna mam kartę zdrowia, dostałam od razu za darmo pigułki, za któe w Polsce słono się płaci.

Podobne do Aborcja farmakologiczna

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl