Polki.pl
kom. (2)

Przyczyna opóźnienia miesiączki

Przyczyna opóźnienia miesiączki

Mam problem, ostatni raz miałam okres 6 grudnia i do tej pory nie miałam. Robiłam sobie testy i wychodziły negatywnie. Jaka może być tego przyczyna?

Monika
Przyczyny opóźnienia miesiączki mogą być różne np. stres, zmiana klimatu, przepracowanie, intensywne ćwiczenia lub odchudzanie. Inne przyczyny to zaburzenia hormonalne występujące w przypadku niedoczynności tarczycy, zespołu policystycznych jajników lub hiperprolaktynemii. Proponuję wybrać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń0.00 / 0
Redakcja poleca

Podobne w temacie Pozostałe

Skomentuj Przyczyna opóźnienia miesiączki

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 23 Kwi 12, 18:45
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Przyczyna opóźnienia miesiączkiWitam. Ostatnią miesiączkę miałam 23 marca br. Od 3 miesięcy biorę luteinę, ostatni raz powinnam ją wziąc 7 kwietnia, jednak wziełam ją dopiero 10 kwietnia rano. Ogolnie mam brac 2 tabletni na noc przez 10 dni, ale przez to, ze mialam przerwe, brałam po 2 tabletni rano i wieczorem przez pozostałe 6 dni, które mi zostały do wybrania tabletek....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 18 Sie 10, 12:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Przyczyna opóźnienia miesiączkiHej mam problem. W niedzielę powinnam dostać okes,a dziśmamy już środę i nadal okresu nie dostałam. Nigdy tak nie miałam więc się strasznie boję. Robiłam w poniedziałek test ciążowy i wynik był negatywny (brak ciąży). Zawsze zabespieczałam się z moim narzeczonym (prezerwatymy) a nawet w maj/czerwiem tabletkami antykoncepcyjnymi. strasznię się...

Podobne do Przyczyna opóźnienia miesiączki

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl