Polki.pl
kom. (3)

Przeziębienie a karmienie piersią

Przeziębienie a karmienie piersią

Chciałabym się dowiedzieć czy w czasie karmienia mogę zażywać Apap C plus.

 

Iza


Napiszę zgodnie z informacją na ulotce Apapu C plus - w okresie karmienia piersią lek może być stosowany wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Pewnie się teraz pani śmieje - a kto tam ma czas iść do lekarza (w swojej sprawie) mając małe dziecko. A tak od siebie to myślę, że czasami można ten lek zastosować, ale nie za często. Może pani zastosować domowe sposoby na przeziębienie te raczej zawsze są bezpieczne.

 

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń1.00 / 1

Podobne w temacie Karmienie

  • Męczące karmienie naturalne?Męczące karmienie naturalne?Moja córeczka ma 7 dni. Za niedługo szykuję się do powrotu do pracy i chcę wprowadzić karmienie mieszane,...
  • Sztućce dla dzieciSztućce dla dzieciJak zachęcić niejadków do jedzenia? Zestaw bajkowych sztućców powinien uporać się z tym problemem. Przecież...
  • Karmienie po cesarskim cięciuKarmienie po cesarskim cięciuJestem mamą 7 dniowego synka. Poród niestety zakończył się cesarskim cięciem. Mały miał bardzo słabo odruch...
  • Mleko następne nr 2Mleko następne nr 2Karmię dziecko wyłącznie mlekiem modyfikowanym od urodzenia. Mała niedługo kończy pół roku.

Skomentuj Przeziębienie a karmienie piersią

Gość
agrafka
Środa | 17 Lut 10, 14:31
0    nie oceniono 0
agrafka
Re: Przeziębienie a karmienie piersiąPrenalen rzeczywiście można przyjmować. tym bardziej, ze jest rekomendowany przez instytut matki i dziecka.
mirage
Wtorek | 16 Lut 10, 12:30
0    nie oceniono 0
mirage
Re: Przeziębienie a karmienie piersiąNie wiem, jak z innymi lekami, ale ja na pewno spokojnie mogę polecić taki syrop, jak Prenalen. To właściwie nawet nie jest lek, a bardziej suplement, więc praktycznie nie ma jak zaszkodzić;) Tym bardziej, że składa się z samych naturalnych składników typu czosnek, czy malina. Polecam na takie dolegliwości;)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 4 Lis 09, 11:43
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Przeziębienie a karmienie piersiąKarmie piersią,synek ma 3 miesiące.Strasznie się przeziębiłam,czy mogę brać FERWEKS,zawsze mi to pomaga.

Podobne do Przeziębienie a karmienie piersią

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl