Polki.pl
kom. (60)

Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...

Jak powiększyć piersi domowymi spodobami? Kobiety, które nie mają dużego biustu zwykle są do pewnego stopnia nieszczęśliwe, lepiej lub gorzej to maskując. Weźmy taką pannę przed lustrem…

Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...

fot. Fotolia

Napatrzyła się wcześniej na biusty na okładkach, biusty na reklamach, biusty w filmach i magazynach, biusty, za którymi wzdycha na basenie jej chłopak i wie już, że to duże cieszy męskie oko. Tymczasem, po zdjęciu T-shirta jest tylko "para rodzynek", które może kochane i urocze, ale z seksem mają mało wspólnego.

Czym zaś byłaby kobieta, gdyby podświadomym nawet celem jej życia nie była atrakcyjność? Atrakcyjność zapewnia darmowe drinki, męża, fundusze, alimenty, ulgi w pracy, bezinteresowną pomoc przechodniów… i dobre samopoczucie od rana. I choć są poeci, którzy wieszczą, że każda kobieta jest piękna, a piersi są boskie małe i wielkie, to każdy wie, że większe są bardziej boskie, bo tak każe genetyka.

Więc taka panna przed lustrem zdejmie T-shirt, popatrzy na swoje rodzynki i rozważy możliwości: cierpieć do końca życia na widok każdej dobrze uposażonej kobiety, wydać pół majątku na bolesne i widocznie sztuczne implanty, wydać jeszcze więcej na zamianę własnego tłuszczu w kawałek piersi, albo nie zdejmować już nigdy push-up’u z trzema poduszkami. Można oczywiście te swoje piersi polubić i zacząć podrywać na zgrabną pupę i zalotne spojrzenie, ale bądźmy szczerzy - to wymaga niezwykłego hartu ducha w dzisiejszej krainie silikonowej.

Takim jednak pokrzywdzonym przez naturę niewiastom przychodzi z odsieczą ludowa wiara obiecująca wzrost piersi dzięki ziółkom i masażom. Nie jest to nowość, bo legendy o piersiotwórczych roślinkach krążą od setek lat, nie jest też zupełny absurd, bo naukowcy potwierdzają istnienie fitoestrogenów, a więc naturalnych substancji działających jak nasze damskie hormony. Aztekowie ponoć już stosowali jagody palmy sabałowej na zbyt małe piersi, zaś niewolnice w haremach karmiono kozieradką, aby nabrały kształtów gdzie trzeba. Na całej tej obietnicy wzrósł też od razu biznes depczący po piętach powiększaniu penisa za pomocą pompki i kobietom oferuje się tabletki i kremy na bazie ziół, które mają wypełnić biustonosz nawet o 2 rozmiary!

Brzmi to pięknie, bo jest naturalne, wcale nie drogie, jeśli porównać z pomocą chirurga, a na dodatek nie wiąże się z bliznami, ani nadmuchanymi zderzakami w stylu Pameli Anderson. Zwolennicy obiecują, że pijąc ziółka i pobudzając receptory przez masaż możesz mieć piersi większe, ale własne. Dziewczyny więc chętnie wierzą, kupują, biorą i czekają aż będzie można kupić stanik 75C. Rozmaitych forów z technikami łykania, parzenia i masowania są setki, polskich i zagranicznych; w Stanach wyszła nawet książka „From Flat to Fab”( ang. z płaskiej do wspaniałej), której autorka opisuje swój wielki piersiasty sukces hodowany na tabletkach. Pueraria Mirifica, Wild Yam czy Fenugreek to preparaty sprzedawane na większości aukcji z obrazkami dwóch dorodnych melonów i hasłami w stylu „zostań boginią seksu”.

Dziewczyny idą tak daleko w swojej pogoni za wymiarem, że zgłębiają dość złożone mechanizmy endokrynologiczne, które, przyznam szczerze, dla laika brzmią jak czarna magia. Określają swój typ hormonalny, aby odpowiednio dobrać ziółka, eksperymentują z połączeniami, dzielą się sukcesami i porażkami. Sukcesów ślady można odnaleźć, choć na ogół nie trwałe i zdobyte z mozołem. Część „terapii” kończy się i tak operacją, inne zarzucane są z braku cierpliwości. Te, które twierdzą, że wygrały mówią o zaokrągleniu się piersi, wypełnieniu, kilku centymetrach w obwodzie więcej. Inne płaczą i nie mogą zrozumieć, czemu im tak nie idzie. Mierzą się w obwodzie, tak jak bulimiczki ważą - zamieniając każdy zyskany centymetr w sens życia.

Po drodze są oczywiście skutki uboczne - pogorszenie cery, przybieranie na wadze, kłopoty z miesiączką, bóle brzucha - ot, zwykłe konsekwencje zabawy z naturą. Najbardziej zdesperowane sięgają nawet po różne formy medytacji i autosugestii, które można dostać już w formie płyt CD. Usiądź wieczorem w fotelu, pooddychaj i wyobraź sobie jak twoje piersi wylewają się ze stanika…

Czy to tylko kolejny biznes na zdesperowanych, tak jak magiczne tabletki na odchudzanie czy kropelki na nowotwór? Czy faktycznie w przyrodzie jednak drzemią mechanizmy, które mogą uczynić z nas boginie płodności z piersiami niczym z filmów Russa Meyera? Czy może to wszystko kolejny dramat pogoni za modną okładką, która zmienia życie w więzienie herbatek, diet i centymetrów? Życie, którym przecież należałoby się cieszyć, nawet z małymi piersiami.

Agata Chabierska

Fitoestrogenowe piersi

Pełne, krągłe, wielkie... Małe, subtelne, zmysłowe... Różne... Niewątpliwym atrybutem kobiety są piersi. Oczywiście ich wielkość i zadowolenie ze swojej fizjonomii to kwestia indywidualna. Jednak dość często uważamy, że są „za małe”. Wtedy sięgamy do wielu źródeł, mających na celu poprawę natury. Najlepiej, gdy nie jest to metoda inwazyjna...

Ostatnim czasem dość modne stały się fitoestrogeny. Już pisano do nich ody z racji ich zbawiennego wpływu na objawy okresu klimakterium, bez konieczności hormonoterapii zastępczej. Ale czy estrogeny pochodzenia roślinnego są rzeczywiście aż tak cudowne? Czy mogą rozwiązać nurtujący nas „problem małych piersi”?

Zatem poznajmy stricte teoretyczne aspekty rozwoju piersi, a także ich fizjologiczne przemiany związane z daną fazą cyklu miesiączkowego. Poza tym przeanalizujemy jeszcze wybrane zioła oraz technikę masażu, mającego poprawić wielkość piersi. Na końcu zastanowimy się, czy aby na pewno taka „terapia” nam nie szkodzi i czy w ogóle ma sens...

Jak rozwijają się piersi?

Według skali Tannera, umożliwiającej ocenę dojrzałości płciowej dzieci, młodzieży i dorosłych, rozwój piersi można uporządkować w pięciu fazach:

  • Faza I: Przed okresem dojrzewania: uwypukleniu ulegają jedynie brodawki sutkowe dziewczynki.
  • Faza II: Średnio 10 rok życia: występuje wówczas tzw. stadium pączka, czyli piersi nieznacznie się uwypuklają, a brodawki sutkowe widocznie się powiększają.
  • Faza III: Średnio 11-12 rok życia: piersi zyskują delikatny zarys, a brodawki sutkowe w dalszym ciągu się powiększają.
  • Faza IV: Średnio 12-13 rok życia: otoczki brodawek sutkowych uwypuklają się coraz bardziej, poza obrys piersi.
  • Faza V: Średnio 13-16 rok życia: piersi zyskują dojrzały kształt, a otoczki brodawek sutkowych dopasowują się do kształtu piersi

Wzrost piersi związany jest ze zwiększeniem wydzielania hormonów żeńskich – estrogenów. Jednak niekoniecznie tak „książkowo” się one rozwiną. Niektóre kobiety dopiero po okresie dojrzewania obserwują przyrost piersi. Zwykle wyglądają one podobnie do atrybutów naszych mam, babć i sióstr.

Co przyczynia się do powiększania biustu?

W trakcie cyklu miesiączkowego dochodzi w ciele kobiety do różnych przemian. Głównie dotyczą one narządu rodnego, ale też dają się odczuć właśnie w piersiach. W fazie lutealnej cyklu, czyli tej po owulacji (w której dominuje progesteron, a trochę mniejsze stężenie mają estrogeny), powiększają się piersi i sutki, z uwagi na zachodzące zmiany hormonalne. Istotnym aspektem jest również zatrzymywanie wody w organizmie, na skutek działania progesteronu, co może w pewnym stopniu ujawnić się w obrzmieniu piersi.

Czym są fitoestrogeny?

Fitoestrogeny to związki stanowiące roślinny odpowiednik ludzkich estrogenów. Prawdopodobnie nie wywołują takich działań niepożądanych, jak prawidłowe estrogeny. Ich działanie polega na tym, że łączą się one z tzw. receptorem estrogenowym, uniemożliwiając tym samym przyłączenie się do niego, ludzkiego estrogenu. Istnieje opinia, że fitoestrogeny, w przeciwieństwie do estrogenów nie powodują szybkich procesów nowotworzenia w tkankach estrogenozależnych. Jednak już trwają spekulacje na ten temat, z przewagą na niekorzyść. Wykazano, że te roślinne substancje mogą wykazywać działanie przeciwnowotworowe, przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, a także hamujące rozwój bakterii.

Jakie zioła mają być pomocne w powiększaniu piersi i czy są one skuteczne?

Zioła stosowane w celu powiększania kobiecych piersi, przyjmowane są pod różnymi postaciami. Mogą to być napary i odwary, a także tabletki. Nie ma wiarygodnych badań, które potwierdziłyby skuteczność i bezpieczeństwo owych darów natury. Nie zawsze to, co pochodzi z jej łona jest zdrowe. Poniżej przedstawiamy najczęściej stosowane rośliny.

Kozieradka

Kozieradka jest ziołem, które wpływa na syntezę hormonów anabolicznych, czyli m.in. estrogenów. Pewna substancja w niej zawarta, miała być prekursorem progesteronu, co jednak się nie potwierdziło w badaniach. Może być wykorzystywana przy niedoborze estrogenów, czyli nie wtedy, gdy mamy ich tyle ile trzeba. Spożywanie jej przetworów może skutkować pojawieniem się potu o „kozim zapachu”, ale to nie jedyne działanie niepożądane. Dużo groźniejsze są zaburzenia gospodarki węglowodanowej, nasilanie działania leków przeciwzakrzepowych i wpływ na mięśniówkę macicy u ciężarnych.

Wierzbownica

To zioło o działaniu antyandrogennym, znajdujące zastosowanie w zaburzeniach przebiegających z nadmiarem takich hormonów jak np. testosteron. Substancje w niej zawarte działają synergistycznie z estrogenami ludzkimi, jednak nie są tak bardzo skuteczne skuteczne. Istnieje pogląd, że można ją łączyć z innymi preparatami działającymi estrogennie. Badania naukowe nie dowiodły jej skuteczności.

Palma sabalowa

Znana bardziej jako Saw palmetto, jest małą palmą z ciemnymi owocami, w których to znajduje się cała magia rośliny. Wyciąg z tych czarnych kuleczek hamuje przemiany testosteronu i podnosi poziom estrogenów. Bywa stosowany w niepłodności żeńskiej i niedorozwoju piersi z różnym skutkiem. Jak dotąd nie było konkretnych badań na temat tego, czy na pewno sprzyja powiększeniu piersi.

Koper włoski

Inaczej fenkuł włoski, to zioło-warzywo, które u wielu z nas gości niemal codziennie w jadłospisie. Jego właściwości przebadano na zwierzętach, potwierdzając pozytywny wpływ na rozwój gruczołów piersiowych. Prawdopodobnie podnosi poziom prolaktyny, a w związku z tym może powodować ginekomastię u mężczyzn, a u kobiet nieznacznie powiększyć obwód piersi. Jednak nie przeprowadzono badań na ludziach, zatem skuteczność jest wątpliwa.

Czarnuszka

Zioło to stosuje się powszechnie w piekarnictwie, jako dodatek lub posypka do chlebów i bułek. Ma charakterystyczny, nieco czosnkowy aromat. Czarnuszka jest też stosowana w celu zwiększenia wydzielania mleka u kobiet po porodzie, co najprawdopodobniej ma związek ze wzmożeniem wydzielania prolaktyny. Istnieją też niepotwierdzone opinie, że niektóre substancje zawarte w nasionach czarnuszki, działają podobnie do progesteronu. Jeżeli już ktoś stosował napary z czarnuszki, to zazwyczaj po jej odstawieniu, piersi wracały do stanu wyjściowego. Jednak i w tym przypadku brak jest stanowiska naukowego.

Dziki pochrzyn

Znany również pod nazwą Wild yam. Zawiera substancję działającą podobnie do naszego progesteronu. Wyciągi z pochrzynu poprawiają jędrność skóry, ale niegdyś były też stosowane jako forma antykoncepcji. Jednak i w tym przypadku brak jest klinicznych badań, które potwierdziłyby cudowność zioła.

Niepokalanek

To zioło, które w antyku było wykorzystywane do leczenia niepłodności u kobiet. Ma wywierać działanie antyandrogenne, hamując jednocześnie wydzielanie prolaktyny i folikulotropiny. Istnieją badania potwierdzające, że niepokalanek zwiększa wydzielanie progesteronu i hormonu luteinizującego. Jak do tej pory, brak stosownych badań co do tego, czy wyciągi z niepokalanka wpływają na rozwój piersi.

Dzięgiel

Dawniej uznawano, że dzięgiel zawiera fitoestrogeny, co jednak w badaniach się nie potwierdziło.
Badania nad tym ziołem wykluczyły tezę, ażeby miałoby jakikolwiek w pływ na powiększenie gruczołów piersiowych. Przestrogą przed dzięglem z pewnością jest fakt, że zawiera on substancje rakotwórcze oraz takie, które powodują nadwrażliwość na promienie słoneczne i podwyższające temperaturę organizmu.

Pluskwica groniasta

Wbrew temu co przed laty o niej sądzono – nie wpływa w żaden sposób na hormony, a tym samym na przyrost piersi. Jej przyjmowanie z innymi lekami może natomiast zrujnować nasz organizm, zwiększając ich toksyczność. Ponadto powoduje reakcje alergiczne u osób nadwrażliwych na kwas acetylosalicylowy (Aspiryna), ponieważ zawiera salicylany.

Pieprz

Jest ziołem-przyprawą, które zna chyba każdy człowiek. Jego związek z przyrostem piersi ma się odzwierciedlać w niepotwierdzonym fakcie, że substancje pieprzowe zwiększają wydzielanie prolaktyny. I w tym przypadku brak jest specyficznych analiz naukowych.

Jaki jest wpływ masażu na ciało i czy ma to jakikolwiek wpływ na wzrost piersi?

Masaż wpływa jedynie na poprawienie metabolizmu i przyspieszenie transportu tlenu do tkanek. Usprawnia także detoksykację danych partii ciała. Dzieje się tak na skutek rozgrzania i przyspieszenia krążenia krwi w masowanym obszarze ciała, ale i w całym organizmie.
Masaż piersi nie wpływa na ich powiększenie, ale na ich jędrność i ukształtowanie. Poza tym, jeżeli jest wykonywany nieprofesjonalnie, przyniesie więcej szkód niż pożytku.

Nie wolno masować piersi wtedy, gdy wyczuwamy w nich jakiekolwiek zmiany, np. guzki (koniecznie trzeba wykonać badania diagnozujące choroby piersi np. USG) oraz wtedy, gdy na skórze pojawiły się jakieś patologie.

Z masażu wyklucza nas także choroba z gorączką, schorzenia kardiologiczne, zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze i choroby zakaźne np. WZW, HIV. Nie można się masować podczas menstruacji i ciąży. Ogólnie rzecz biorąc, nie zaleca się masażu piersi, a także ich ogrzewania.

Żadne zioła i żadne masaże jak dotąd nie okazały się skuteczną nieinwazyjną metodą na powiększenie biustu. Efekty ich stosowania są krótkotrwałe, a zaprzestanie stosowania takich technik powiększania piersi, z pewnością spowoduje powrót do rozmiarów sprzed „terapii”. Rezultat ich poprawiania, o ile zostaje uzyskany, to dopiero po długim czasie od rozpoczęcia trucia swojego organizmu mało znanymi, parafarmaceutycznymi specyfikami o przypuszczalnej skuteczności. Poza tym, jeżeli opisywane rośliny zawierają fitoestrogeny – to w postaci naparów itp., bardzo trudno je dawkować. Nie trudno wtedy o zaburzenia pracy całego organizmu. Nadmiar fitoestrogenów może nieznacznie zwiększać ryzyko raka piersi.

Katarzyna Ziaja

Oceń3.22 / 72

Podobne w temacie Kosmetyczne ABC

Skomentuj Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 1 Sie 14, 01:55
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Pierdoly same i bzdury a rumianek to co tez nie działa mieta ktora uspokaja tez nie działa
pieprzycie glupoty i tyle skoro inne zioła działają na różne schorzenia to i te też działają.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 29 Lip 14, 22:30
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Jak pierdoły, to naukowcy badają, a działania ziół w celu rośnięcia piersi, to nie ma komu zbadać!!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 28 Maj 14, 10:13
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...domowe sposoby hehehe- dobre, niech ktoś napisze jak mu się uda :), a ja ze swej strony polecam doktora Ciesińskiego, czytałam na jego zgłosiłam się i mam super piersi :D
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 4 Maj 14, 21:39
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...D to jest mały rozmiar?, to ja juz zglupialam:/ ja nosze B:(((
Shar
Czwartek | 3 Kwi 14, 15:52
+6    oceniono 8 razy
Shar
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Pierwszą część tego artykułu pisała chyba jakaś rozżalona nastolatka. Nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałam takie bzdury na dodatek napisane w tak nieprofesjonalny sposób.
Jeden - skąd Pani wzięła, iż osoba nieposiadająca wielkiego biustu jest smutna? Z własnego doświadczenia? Chodziła Pani i pytała? Robiła ankietę? Znam całe mnóstwo dziewczyn,...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 9 Kwi 14, 19:55
+4    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Zgadzam się. Artykuł krzywdzący kobiety, to jest totalna żenada wypuścić w eter takie teksty. Autorka chyba się za dużo ziółek napiła i rozum straciła.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 22 Lis 13, 20:44
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...ja mam duze piersi i jestem nieszczesliwa....zazdroszcze tym dziewczynom ktore maja male piersi....
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 21 Lip 14, 19:25
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...serio? nie chciałabyś mieć a75 jak ja ;/
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 29 Lip 14, 15:08
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...ja również niestety mam taki rozmiar, strasznie się z tym czuje ale cóz zrobic...
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 21 Wrz 13, 21:58
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Hmmm. Mogę czuć się wyróżniona... Jak byłam nastolatką, biust powoli mi rósł... I z tego artykułu dowiedziałam się, że miałam wymarzony biust dla wielu kobiet 75c... Superrr, a jestem chuda jak patyk... Skąd biust taki, no nie wiem, gdyż zawsze jadłam najtańsze produkty, chleb z masłem/ w dizeciństwie/ itp, bo z biednej rodziny, więc większych...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 31 Sie 13, 19:38
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Dziewczęta to nieprawda co pisze ten artykuł.! Te zioła działają i masaże też, problem polega na tym że trzeba wiedzieć jak je stosować, Ja miałam piersi jak w artykule! rodzynki :( A teraz 3 rozmiary większe są, Pijcie duży kubek mleka sojowego dziennie, kozieradkę mieszać z szyszką chmielu (rozgniatać je razem aby powstał wyciąg) 3 szyszki na...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 25 Mar 14, 20:21
-1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...pomogło ci to w jakim czasie ?
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 9 Cze 13, 20:51
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Czy kozieradka pomaga na wzrost piersi? Jeżeli tak to ile trzeba czekać na jej efekty?
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 16 Sie 13, 17:08
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...ja probowalam prawie wszytskiego i to tez mi nie pomoglo. Ja schudlam 10 kg i moje piersi zmalaly oraz staly sie zwiotczale, wstydzilam sie pokazac nago mojemu chlopakowi, testowalam rozne srodki na powiekszenie piersi kremy i masaze i nic nie dzialalo, moja znajoma polecila mi srone http://dla-kobiet.jimdo.com/ na ktorej znalazlam produkt na...więcej »
ona zawiedziona
Sobota | 20 Kwi 13, 20:38
-1    oceniono 3 razy
ona zawiedziona
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie gdy facet zapragnie być kobietą to gdy weźmie jakiś środek na porost piersi to mu rosną "melony" większe niż nie jedna chciała by mieć chociaż pełno w nim testosteronu.... jak to możliwe? a tu kobiety się męczą ile wlezie żeby poczuć się kobieco i seksownie.... gdzie sprawiedliwość?
ona zawiedziona
Sobota | 20 Kwi 13, 20:10
+5    oceniono 7 razy
ona zawiedziona
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...dziwi mnie jedna rzecz, a mianowicie gdy facet zapragnie być kobietą to gdy weźmie jakiś środek na porost piersi to mu rosną "melony" większe niż nie jedna chciała by mieć chociaż pełno w nim testosteronu.... jak to możliwe? a tu kobiety się męczą ile wlezie żeby poczuć się kobieco i seksownie.... gdzie sprawiedliwość?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 17 Kwi 13, 11:12
-16    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Zawsze mnie śmieszą tego typu "chałupnicze" metody. Niestety to nie działa. Ja miałam podobny problem i "musiałam" zdecydować się na operacje. I to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. teraz czuje się po prostu wspaniale. Operacje robiłam w Krakowie u doktora Ciesińskiego. Doskonały fachowiec, polecam.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 8 Kwi 13, 15:50
+42    oceniono 48 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Artykuł niewątpliwie napisany w taki sposób aby jeszcze bardziej zakompleksić. Nie warto nawet się wdrążać. Jest chamski, niesmaczny, jakby pani redaktor chciała wylać cały swój jad na kobiety z mniejszym biustem.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 25 Kwi 13, 16:54
-29    oceniono 37 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Po przeczytaniu artykułu nie odniosłam takiego wrażenia.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 8 Lip 13, 23:24
+17    oceniono 19 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Dobrze więc uściślę. Na które wzdycha chłopak.. a co pani redaktor za każdym mężczyzną gania i obserwuje ich reakcje? To ma pokazać że mniejsze jest gorsze i będzie narażone na poszukiwanie lepszego. Dwa para rodzynek-określenie pogardliwe i z góry do tego dopisek że mają niewiele wspólnego z seksem co jest już chamskie i pozbawione wyczucia....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 9 Sie 13, 14:25
-8    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...To z darmowymi drinkami itd było na poziomie marginesu intelektualnego, jednak nie można nie rozmawiać o tym że małe piersi są mniej seksowne niż większe. Jestem mężczyzną i nikt nie może nazwać mnie obraźliwie za prawdę, która w oczy kole Panie. Nie można zakrywać się ubraniami i makijażem. Trzeba nad sobą pracować i to nie rozmową z...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 7 Mar 14, 20:24
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Pan zdaje się nie zaliczyłby testu gimnazjalnego w kategorii: "czytanie ze zrozumieniem". Czy gdziekolwiek w tekście artykułu pojawia się wzmianka o zaniedbaniu, o braku dbałości o siebie, o ciało? Pan ma coś z głową czy też geny słabe? Nie wiem, po co zostawiać komentarz nie na temat i nie mający nic wspólnego z dyskusją.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 21 Lip 13, 22:32
+3    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...To 99,9% szans, że jesteś autorką tego właśnie artykułu...
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 13 Lut 13, 19:32
0    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Witam Wszystkie Panie, które mają problem z małymi piersiami. Był taki okres gdy przez mały biust wpadłam w depresję... zaczęłam kupować tabletki i herbatki ziołowe na powiększenie, owszem zwiększy się i to znacznie. Ograniczyłam ilość tabletek a z czasem przestałam brać. Biust niestety był piękny przez jakieś pół roku. Po 4-ch latach wykryto u...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 7 Gru 12, 22:13
+24    oceniono 26 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Nie ma to jak pisać o tym, że dziewczyny patrzą na piękne piersi w mediach i mają kompleksy, a potem wkleić zdjęcie pięknego biustu do artykułu.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 20 Lis 12, 16:14
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Dziewczyny, szkoda Waszych pieniędzy. Jak świat światem nikt jeszcze nie wymyślił innego sposobu powiększania piersi, jak operacja. A, nie, przepraszam - ostatnio czytałam w przewodniku medycyny estetycznej pemed, że można to też zrobić, wstrzykując sobie własny tłuszcz albo żel na bazie kwasu hialuronowego. Wszystkie inne eliksiry, kremy itp....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 6 Lis 12, 11:10
+3    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Z tego co rozumiem to sprzedawca na allegro, który ma nick (nazwę) janlek. Rzeczywiście znalazłam holenderski Bust Up, który sprzedaje i zamówiłam 4 opakowania. Zobaczymy czy coś to da.
Kalia
Poniedziałek | 8 Paź 12, 14:46
+5    oceniono 9 razy
Kalia
Bust Up HolenderskiJa nie jestem ani systematyczna, ani nie mam czasu na takie zabiegi, masaże, ćwiczenia dlatego zdecydowałam się na tabletki powiększające biust. Kasy też nie mam za dużo dlatego kupuję na allegro, jak coś to mogę polecić sprzedawcę janlek, bo wiele razy od niego zamawiałam i nigdy się nie zwiodłam.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 12 Paź 12, 20:55
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...jaki to sprzedawca? ;)
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 15 Maj 12, 14:43
-2    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...A ja jem śmietanę taką z Biedronki z kilkoma łyżeczkami cukru. Miałam malutkie piersi i w ciągu kilku miesięcy znacznie mi się powiększyły. Hmm, ale troszkę też przytyłam;/ Dlatego biegam. Ale tak czy siak jestem bardziej zadowolona z figury bo w końcu wyglądam jak kobieta;) Polecam.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 12 Paź 12, 20:56
-2    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...jaką śmietanę? ;d
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 2 Maj 12, 23:53
-3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...a co mam zrobic kiedy uroslami tylko jedna piers? i to do rozmiarow D?
KKIija
Piątek | 6 Kwi 12, 01:51
+3    oceniono 5 razy
KKIija
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Ja stosowałam niektóre z ziół no i moge smialo przyznać, iż przy odpowiednim stosowaniu, diecie, masazach itp jest możliwe nieznaczne, ale zawsze, powiększenie piersi. Pozdrawiam
R93
Wtorek | 25 Paź 11, 22:06
+3    oceniono 5 razy
R93
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Agata Chabierska cos mi sie zdaje ze z tym nie masz problemu,potraficie sie cieszyc legalna prostytucja,slikonem ale tabletkami ktore moga wspomoc chociasz troche gardzicie. Nie maja panie w "redakcji" kapleksu dlatego tak zle to reklamujecie ?
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 16 Lip 11, 12:10
+12    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Co za tepak to pisal ..
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 16 Lip 11, 12:10
+3    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Co za tepak to pisal ..
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 16 Lip 11, 12:10
+5    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Co za tepak to pisal ..
stylonka
Poniedziałek | 27 Cze 11, 12:47
-1    oceniono 1 raz
stylonka
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Ciekawy artykuł, niestety ja średnio ufam różnym specyfikom zwłaszcza tabletkom, które mają powiększyć biust. Myślę,ze jeśli ktoś faktycznie chce zmienić swój biust to lepiej jest się udać do specjalisty w tej dziedzinie na na konsultacje. We Wrocławiu dość dobrze w tym temacie radzi sobie ten dr Kratochwil. Ma on doświadczenie i wie co będzie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 9 Kwi 11, 18:47
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...ja tam nie wierze w jakieś sposoby mające na celu powiększenie piersi za pomocą ziół. Ani te parzone ani te w tablekach nie dają sprawdzonego rezultatu podobnie słyszałam że piersi rosną jeśli uprawia się dużo seksu bzdura a co śmieszniejsze pisała o tym dziewczyna która miała 16 lat odradzam akceptujcie się takie jakie jesteście a nie...więcej »
foxi
Czwartek | 14 Paź 10, 18:49
+11    oceniono 11 razy
foxi
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...zdaje się, że ktoś tutaj próbuje nam wmówić ,że wszystkie zioła to pic na wode i moga więcej zaszkodzić niż zrobić pożytku, a żywym przykladem jestem, że bzdury zostały tu napisane. Zastosowane przeze mnie zioła takie jak kozieradka i czarnuszka przyniosły efekt większych piersi o rozmiar, poprawiły samopoczucie, wyleczyły z alergii, i pozwoliły...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 1 Mar 11, 16:51
-5    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...poczekaj jeszcze trochę czasu, oby Cię ziółka na drugą stronę nie przewiozły. zapytaj jakiegokolwiek lekarza, czy aby na pewno ziółka sa takie super jak Ty uważasz? pij je sobie jak Ci smakują, a gdy coś ze zdrowiem zacznie Ci sie sypać, to walnij sobie kolejne ziółko i nie zawracaj głowy lekarzom.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 3 Cze 12, 09:11
+4    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...A Tobie jak widac syntetyki w postaci tabletek uderzyly do glowy. Jesli nie masz pojecia o stosowaniu ziololecznictwa zamilcz bo Twe wypociny smiesza. Otoz prawda jest taka, ze leki syntetyczne organizm tak naprawde odrzuca stad tyle leczen konczy sie niepowodzeniem, rowniez dobrze przyjmowanie syntetykow plus efekt placebo moze zakonczyc sie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 14 Cze 11, 12:27
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...prosze powiedz w jakich proprocjahc pilas i czy dlugo? bo ja zaczynam pic czarnuszke i mam bardzo wielkie nadzieje
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 21 Cze 11, 15:34
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...nadzieja matką głupich
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 28 Lip 12, 12:46
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Na kozieradce piersi urosły mi kilka cm.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 14 Wrz 10, 11:32
-1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...moim prbleme niestety od zawsze były małe piersi, miałam "a"
kremy i inne cuda by tutaj raczej nie pomogły..
dlatego zdecydowałam się na operację
miałam zabieg 2 lata temu u dr Jaworskiego
dzisiaj mam ładne c i nie wstydzę się moich wyprysków
operacja jest ok, pod warunkiem że jest przemyślana i wykonana u specjalsity
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 17 Wrz 10, 14:17
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...teraz sa sposoby na male piersi. jest taki sklep http://male-piersi.pl ktory sprzedaje srodki farmaceutyczne na ten problem
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 30 Lip 10, 11:32
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...mozna powiekszyc piersi, aby tylko to nie byla operacja. To juz jest zdecydowana skrajnosc. naprzyklad ocyckach.pl/niekonwencjonalne-metody-powiekszania-piersi.html informacja o sposobach powiekszaniu piersi. Jeszcze warto zagladnac do fitnesu, przynajmniej zrobi to barziej ujadrena piers ocyckach.pl/category/fitness.
Rowniez polecam kobietam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 30 Lip 10, 11:34
-2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Zgadzam się z przedmówcą :) Duży biust ładnie wygląda na obrazku, ale z nim trudniej się żyje :))
Ooleeander
Piątek | 30 Lip 10, 08:06
-1    oceniono 1 raz
Ooleeander
Re: Herbatka na DDChyba, jak we wszystkim, najlepsze jest optimum.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Lip 10, 23:48
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Herbatka na DDWcale nie jest tak fajnie miec duże piersi.. Ja mam 158 cm i miseczke 75 E i nie zawsze jest mi z tym wygodnie :P A najgorzej jest ze znalezieniem stanika.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Lip 10, 18:19
+13    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Herbatka na DDja mam 75A mój chłopak kocha mnie taką jaką jestem więc po co się zmieniać poza tym duże piersi robią sie obwisłe po porodzie albo wtedy gdy kobieta robi się starsza i naprawde nie ma czego zazdrościc
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Lip 10, 22:22
-7    oceniono 17 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Herbatka na DDwiesz, ale chorobliwa zazdrość o piersi bedzie obecna zawsze. Facet zawsze odwróci głowę w kierunku meloników, mimo że utwierdza swoją kobiete w przekonaniu o jej pięknie
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 24 Kwi 13, 12:15
-4    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Małe piersi tez staja sie obwisłe po porodzie i to bardzo , uwierz mi wiem cos na ten temat :(
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Lip 10, 14:09
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Herbatka na DDJakie DD? chyba raczej na GG czy FF - miseczka DD jest na bardzo niewielki biust
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 29 Lip 10, 15:49
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Herbatka na DDa jak ktoś jest płaski jak ja to sie mu marzy choćby to DD
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 14 Gru 10, 15:26
-1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...ty ośle/ oślico, na bardzo niewielki biust to jest miseczka A !
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 29 Mar 11, 20:26
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...zgadzam się D są całkiem fajne:)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 14 Lis 12, 22:18
+5    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Oj, to zależy od kształtu. Ja mam D (czasami DD lub E-zależy od firmy) ale są malutkie. A dla kogoś innego D może być duży biust. Niestety wiele osób nosi niewłaściwy rozmiar, bo właśnie kojarzą DD z bardzo dużym biustem. A tak wcale nie musi być.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 4 Kwi 14, 09:53
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...Naucz się najpierw jak wygląda rozmiarówka a dopiero potem się wypowiadaj. Mały biust jest do miseczki D, średni do G. Radzę poczytać najpierw o temacie.
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Powiększyć piersi domowymi sposobami, czyli...

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl