Polki.pl
kom. (6)

Pomysły na jesienne prace plastyczne

Strona 5 z 6

Ozdoba z liści na okno

Wiszące listki będą piękną dekoracją okien. Aby ją wykonać, potrzebujecie: kilku płaskich listków, białej nitki, białego wosku, klamerek i sznurka na bieliznę.

Pomysły na jesienne prace plastyczne

Roztop wosk, a kiedy się lekko ostudzi, zanurz w nim listki. Najlepiej, jeśli liście będą płaskie (co najmniej 3 dni przyciśnięte w książkach). Po zanurzeniu, każdy listek lekko otrzep i wywieś do wysuszenia na sznurku. Jeśli nie będą sztywne, czynność możesz powtórzyć. Do ogonków przywiąż długi kawałek nitki i przymocuj do karnisza na różnych wysokościach.

Pomysły na jesienne prace plastyczne

Fot. marthastewart.com

Oceń4.46 / 26

Podobne w temacie Gry i zabawy

  • Bałwanki z pączków na tłusty czwartekBałwanki z pączków na tłusty...Twoje dziecko uwielbia pączki? Spraw mu podwójną radość i pokaż, jak ze zwykłych mini pączków wyczarować...
  • Andrzejki dla dzieciAndrzejki dla dzieciZabawa andrzejkowa dla dzieci? Dlaczego nie? Jak przygotować takie tematyczne przyjęcie i zmodyfikować znane...
  • Domowy bal dla dzieciDomowy bal dla dzieciJak przygotować bal dla dzieci? O czym nie można zapomnieć? Przejrzyj z nami listę niezbędników dziecięcego...
  • Pomysł na zabawę dla dzieciPomysł na zabawę dla dzieciNie łatwo jest opanować gromadkę rozbrykanych dzieciaków w restauracji. To miejsce gdzie spotykają się bardzo...

Skomentuj Pomysły na jesienne prace plastyczne

Gość
Mamitati.pl
Piątek | 26 Wrz 14, 13:47
0    nie oceniono 0
Mamitati.pl
Re: Pomysły na jesienne prace plastyczneDobrym pomysłem może być również przygotowanie jesiennych kartek pocztowych. Takich, które później będzie można wysłać do kolegów i koleżanek albo babci oraz dziadka, z jesiennymi pozdrowieniami. Wystarczy przygotować kilka arkuszy kartonu, najlepiej w różnych kolorach - czerwonym, zielonym, brązowym, żółtym. Przydadzą się też skarby zebrane...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 2 Lis 13, 19:17
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Pomysły na jesienne prace plastycznePotwory jesienne
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 10 Paź 12, 15:55
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Pomysły na jesienne prace plastyczneJestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, chętnie wykorzystam te pomysły do pracy z moimi pięciolatkami! :)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 10 Paź 12, 12:07
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Pomysły na jesienne prace plastyczneFajne pomysły ale to mało na długie jesienne popołudnia .A co na zimowe popołudnia?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 10 Paź 12, 12:30
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Pomysły na jesienne prace plastycznespokojnie dopiero jesień:)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 10 Paź 12, 10:28
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Pomysły na jesienne prace plastyczneLudziki z żołędzi i kasztanów to moja ulubiona jesienna zabawa z dzieciństwa! Wystawę robiłam na każdym parapecie w domu! :)
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Pomysły na jesienne prace plastyczne

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl