Polki.pl

okres przedmenopauzalny (0)


Podobne do okres przedmenopauzalny

  • Brązowy okres-oznaka ciąży?PozostałeBrązowy okres-oznaka ciąży?Być może mogę być w ciąży i nie wiem co mam robić. Nie chcę robić partnerowi znów nadziei. Miałam dostać okres 01.04.11 ale to nie był okres tylko ciemnobrązowe plamienie i później było jasne brązowe. Dużo czytałam na forum o...więcej »
  • Okres jeszcze nie zjechałPozostałeOkres jeszcze nie "zjechał"Okres miałam 23.04. Teraz jest maj. Nie wiem kiedy mi zjedzie okres. Mam nieregularne miesiączki. Dwa tygodnie temu uprawiałam seks z narzeczonym.więcej »
  • Dziwny okres?PozostałeDziwny okres?Czy jestem w ciąży? Nie mam jeszcze regularnych miesiączek. Ale na oko miałam dostać ok. 20 lipca. Zaznaczam, że bardzo rzadko okres dostawałam wcześniej, zazwyczaj mi się spóźniał.więcej »
  • Problemy gimnazjalistyPoradyProblemy gimnazjalistyOkres wczesnej adolescencji, tzw. okres gimnazjalny, przypada na wczesną fazę dojrzewania (10 do 14 lat). W tym okresie zaczyna się zmieniać wygląd dziecka, ale nie tylko. Zmieniają się także jego potrzeby i zainteresowania,...więcej »
  • Przebieg porodu - okres trzeciCiąża i poródPrzebieg porodu - okres trzeciLekarze dzielą poród na cztery odrębne okresy. Okres trzeci to wydalenie tzw. popłodu, czyli łożyska i błon płodowych. Okres czwarty to pierwsze godziny rekonwalescencji matki po porodzie.więcej »
  • Negatywne testyCiążaNegatywne testyProszę mi pomóc. Okres mam co 21 a 23 dni. Ostatni okres miałam od 7 października do 12. Następny okres powinnam mieć 4 listopada teraz jest 12 i nic. Zrobiłam 3 testy i wyszły negatywne. Czy w takim razie mogę być w ciąży? Mam...więcej »

Zobacz także w We-Dwoje.pl

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl