Polki.pl
kom. (3)

Nie czuję ruchów płodu

Nie czuję ruchów płodu

Jestem w 23 tc. i do tej pory nie czuję żadnych ruchów dziecka. Tydzień temu byłam u lekarza na usg i wszystko było ok. Dziecko miało tętno i prawidłowo się poruszało. Dlaczego więc nic nie czuję? I czy mam się tym martwić? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Makarena

Wszystko zależy od tego, czy tydzień temu (kiedy było wykonane usg) np. wieczorem czuła pani ruchy dziecka? Bo to, że się ruszało, wiedziała pani od lekarza, ale czy pani te ruchy sama czuła? Jeśli odczuwała pani już ruchy malucha, a teraz ich nie czuje, proszę się udać do lekarza. Natomiast jeśli ich pani jeszcze nie odczuwała - a badanie kontrolne pokazało, że jest wszystko ok - to proszę się nie martwić, tylko cierpliwie poczekać. Być może jeszcze pani nie potrafi rozpoznać tych ruchów. Ale na pewno pani je rozpozna - jak maluszek kopnie w brzuszek.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń4.50 / 2
Redakcja poleca

Podobne w temacie Ciąża

Skomentuj Nie czuję ruchów płodu

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 24 Lis 12, 19:21
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Nie czuję ruchów płoduPo 3 tygodniach od poczucia pierwszych ruchów (w 19 tc) przestałam czuć ruchy. 2 dni cisza. Dodam, że wcześniej czułam je codziennie. Poszłam na izbę przyjęć, bo stres był nie do zniesienia. Z dzieckiem wszystko ok, a ja dalej nie czuję ruchów. Co robić? Muszę czekać, bo skoro dziecko jest zdrowe, serce mu bije itd., to jakie jest inne wyjście?...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 11 Sie 10, 17:11
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Nie czuję ruchów płoduja jestem w 39 tygodniu i nie czuję żadnych ruchów a jak wczoraj byłam na usg to wszytko było dobrze
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 7 Wrz 09, 16:00
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Nie czuję ruchów płodujestem w 5 miesioncu a nieczuje ruchu maluszka

Podobne do Nie czuję ruchów płodu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl