Polki.pl
kom. (147)

Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksu

W tym poradniku podam ci listę rzeczy, których powinieneś unikać podczas zbliżeń erotycznych, ponieważ gwarantują one zabicie popędu w kobiecie.

Jeżeli popełniasz więcej niż 10 rzeczy z niżej wymienionych, musisz poważnie popracować nad swoją edukacją seksualną bo takim zachowaniem możesz co najwyżej stracić swoją partnerkę, a już na pewno nie zagwarantujesz jej dobrego seksu. Musisz mieć na uwadze, że to co podoba się tobie w łóżku nie koniecznie może podniecać twoją kobietę, dlatego czytaj z uwagą poniższe punkty.

Nie wiesz jak wrażliwie się całować.
Namiętnie lub wrażliwie, mocno lub delikatnie, dobre całowanie jest sztuką, która smakuje obu płciom i wprowadza odpowiedni nastrój. Naucz się jak się całować i robić to dobrze.

Zbyt brutalnie dotykasz ich stref erogennych.
Mężczyźni lubią mocniejsze dotykanie niż kobiety, szczególnie tyczy to się ich penisów. Tak, więc jeżeli dotykasz jej łechtaczki z taką siłą, jaką ty lubisz, gdy się np. masturbujesz, ona najprawdopodobniej będzie wrzeszczała z bólu - później wyrzuci cię z łóżka. Zapamiętaj: łechtaczka ma dwa razy więcej zakończeń nerwowych niż penis na znacznie mniejszym obszarze. Potraktuj to z szacunkiem. To jest jedyny organ w ludzkim ciele, który nie ma żadnej innej funkcji poza dostarczaniem przyjemności.

Nie głaszczesz i nie pieścisz.
Drugim, największym czynnikiem w seksie dla kobiety jest jej skóra (pierwszym jest umysł). Możesz dotykać jakiejś części jej ciała pieszcząc, ale musisz się skupić na tym, co robisz i wkładać w swoje palce jakąś energię seksualną podczas pieszczot. Znaczy to, że masz nie myśleć o grze w piłkę, kiedy robisz jej zmysłowy masaż.

Idziesz prosto do intymnych miejsc.
Musisz być bardziej wrażliwy do momentu, gdy kobieta jest bardziej gotowa, niż zirytowana faktem, iż zagłębiasz się po jej piersi i srom po kilku minutach pobieżnego całowania. Kiedy ty będziesz czuł się nieziemsko i będzie ci dobrze, możesz zostać nie zaproszony przez nią ponownie do łóżka.

Zatrzymujesz się na sutkach jak ssące mleko małe dziecko.
Tak, wiem, że dla ciebie to jest fajne. Ona czuje się jakby niemowlę ssało jej piersi. Poliż i pocałuj dookoła całej jej piersi, zanim pójdziesz po "smoczek", wtedy językiem dobierz się dookoła sutków i otoczek. Jeżeli spodoba jej się to co robisz, będziesz wiedział dzięki jej jękom przyjemności.

Gryziesz uszy, bo myślisz, że jest to seksowne.
Ona może się z tobą nie zgadzać. W tym przypadku będzie ją to tylko irytowało, nie zmieniając się w boginię seksu, o której myślałeś i wzywałeś.

Zostawiasz malinkę na jej szyi, jak nastoletnią oznakę swych umiejętności.
Jeżeli masz ponad 16 lat, jest to rzecz nie do przyjęcia. Jeżeli chcesz wiedzieć dlaczego, na pewno masz mniej niż 16 lat.

Nie golisz się przed stosunkiem.
Nie wiem czy to jest seksowne, ale pocierając swoją szorstką brodą po jej ciele i twarzy nie sprawisz jej przyjemności, co najwyżej spowodujesz czerwoną wysypkę, przez którą może zapamiętać cię na długo, ale w niezbyt przyjemnej tonacji.

Nie myjesz się dokładnie
.
Jest to rzecz, która wyłącza kobiety zupełnie z ochoty na stosunek. Mimo iż mężczyźni mają wyższy próg zapachu niż kobiety, jednak zachowaj czystość - szczególnie dokładnie w miejscach intymnych. To nie jest po prostu sprawa uprzejmości, to jest twój bilet i przepustka do sypialni.

Zapominasz, że kobiety mają wrażliwe ciało czekające na pieszczoty.
Prawie taki sam punkt, który omawiałam wcześniej, jednak warto zapamiętać: dotykanie jej nie powinno odbywać się tylko w sypialni, w czasie gry wstępnej. Prawdę mówiąc, jeżeli będziesz dotykał jej ciała w kochający sposób podczas dnia, ona będzie bardziej gotowa by wpaść w twoje ramiona wieczorem.

Próbujesz wetknąć swoje palce pod bieliznę nim kobieta jest gotowa.
To jest oznaka niezręcznego, nastoletniego kochanka, który próbuje mieć czwartą podstawę, by czuł się jako doskonały kochanek. Nie śpiesz się, pozwól rozwinąć się sytuacji naturalnie, zastosuj mały zmysłowy dotyk tkaniny pokrywający jej srom, zanim zaczniesz zagłębiać się pod jej bieliznę. Jest to bardziej erotyczne niż zagłębianie prosto i bezpośrednio do sedna.

Rzucasz prezerwatywy na ziemię.
Czy muszę mówić, dlaczego to nie jest najpopularniejszy ruch w trakcie lub po seksie? Złóż prezerwatywę schludnie w tkaninę lub chusteczkę, wrzuć do kosza, nie toalety, bo w tym drugim przypadku zapewne popływa tam przez pewien czas jako niekoniecznie zamierzony "przypominacz" Waszego zbliżenia.

Idziesz wprost do łechtaczki podczas seksu oralnego lub masturbacji.
Tak jak powiedziałam wyżej, większość kobiet znajdzie w tym coś irytującego - jeśli naciśniesz zbyt mocno, wściekle. Twoje pierwsze pieszczony powinny być na jej wargach, potem bliżej sromu, wtedy, gdy będzie pobudzona, możesz pracować bliżej jej łechtaczki. Nawet, jeżeli będzie pobudzona, miękkie dotknięcie wzdłuż warg jej łechtaczki może być bardziej zadowalające niż samo ciśnięcie na jej łechtaczkę.

Wychodzisz zaraz po tym, kiedy ona osiąga szczyt.

Kobiety często są tak zagubione w swoich seksualnych uniesieniach, że zapominają ci się odwdzięczyć. W rzeczywistości fakt, że leży cicho może znaczyć, że kocha to, co robisz. W takim razie powinieneś czuć, że naciskanie jej sromu ustami czy palcami, albo dotykanie jej, woli bardziej niż dawanie tobie odczuć.

Rozbierasz się niezdarnie.
Posłuchaj: nie musisz być w stanie zdejmować jej biustonosza jedną ręką za plecami jednocześnie ją całując. Myślę nawet, że lepiej tego nie próbować. Ona prawdopodobnie zrobi to jednym ruchem ręki i zdejmie i tak przez głowę. Pozwól jej zdjąć te części garderoby, które ci sprawiają problem, pozwól sobie pomóc jej ręką, rób to powoli i delikatnie. Będzie to lepsze niż zdarcie z niej ubrania, jak papieru z urodzinowego prezentu.

Rozbierasz si
ę nieelegancko - zdejmujesz skarpety po bieliźnie.
Nie ma nic bardziej komicznego (lub żałosnego) dla kobiety niż mężczyzna w skarpetach i majtkach. Oprócz nagiego mężczyzny ze skarpetami. Jeżeli nie rozumiesz dlaczego, po prostu przyjmij, że tak jest.

Oczekuje
sz, by kobiety koniecznie depilowały się dla ciebie.
Może lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka jak skóra dziecka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernista droga do swędzącego papieru ściernego między nogami. Spytaj ją ładnie, że chciałbyś by się depilowała. Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie bo nie wszystkie kobiety to lubią.

Wkładasz palce do jej pochwy nim jest gotowa i skłonna.
Generalnie, kobiety tak samo lubią być penetrowane, jak mężczyźni lubią penetrować, biorąc pod uwagę jak bardzo mężczyźni lubią wtykać rzeczy tam, gdzie lubią. Jednakże one lubią, gdy robisz to we właściwym czasie - na przykład, gdy czują się wystarczająco pobudzone, by się cieszyć tym. Jeżeli łechtaczka będzie dawała znaki, będzie możliwość, że spodoba jej się palec. W takim razie bądź delikatny i znajdź jednym palcem jej punkt G. Upewnij się, że jej się to podoba, zanim włożysz kolejny. Dwa palce na jej punkcie G będzie tym, czego prawdopodobnie chce. Bądź pewny, że dotykanie tam jest czymś, co sprawia jej przyjemność. Jeżeli nie wiesz, co to jest punkt G, spróbuj poszukać na Google nim pójdziesz z kobietą do łóżka.

Wchodzisz bez pytania czy tego chce czy nie.
Zapamiętaj, że to ona decyduje jak daleko możesz zajść i jeżeli nie chce się zabawić, nie naciskaj. Ta zgoda ma zastosowanie do każdej strategii, gdy twój penetrujący penis naciska dalej naprzód bez jej zgody słownej albo werbalnej. Mając to, nie musisz zawsze pytać "Mogę w ciebie wejść?" jednak może to być romantyczną i seksowną rzeczą, jeżeli zapytasz patrząc głęboko w jej oczy. Nie potrzeba mówić, że najlepiej by zdarzyło się to w pozycji misjonarskiej, która przy okazji, dla większości osób jest najpopularniejszą pozycją w seksie.

Stukasz dookoła pochwy penisem, nie mogąc znaleźć miejsca, w które masz wejść.
To jest najgorsze dla kobiety w momencie stosunku. Jeżeli z jakiś powodów nie możesz w nią wejść, nie próbuj udawać, że wszystko jest w porządku i nie próbuj ciągle znaleźć wejścia. Po prostu zapytaj jej, czy może ci pomóc przy pomocy dłoni. W ten sposób oszczędzisz zakłopotania, nie wspominając o czasie.

"Pchasz" bez względu na przyjemności dla niej.
Kiedy osiągniesz szczyt uniesienia i twój penis jest jej w niej, próbuj pokazać swoje uniesienie by było jej milej. Ona może zechcieć mocniejszego i szybszego penetrowania, ale najlepiej jest zacząć wolno i płynnie. Kiedy będziesz się kochał, ona bardziej doceni twoje wysiłki jeżeli jesteś męski i silny - cóż mówić, jeżeli wiesz co robisz, pomyśl przede wszystkim i pracuj ciężko mocno pchając, jeżeli to lubi.

Oczekujesz, by kochać się analnie.
Tak, prawie wszyscy faceci cieszą się możliwością seksu analnego. Ale ona może być bardziej zakłopotana, może czuć jakiejś obiekcje przed tym i może nie lubić tego typu pozycji. Jeżeli naprawdę chcesz to zrobić i wyjaśnisz dlaczego to tak bardzo lubisz (na przykład "To jest niezwykle ekscytujące widzieć Twoją pupę gdy się kochamy" lepiej zabrzmi niż "Szaleje gdy pcham cię od tyłu") prawdopodobnie zgodzi się na to od czasu do czasu, szczególnie jeżeli są np. twoje urodziny i chce ci zrobić prezent.

Pchasz za mocno.
Jeżeli jesteś hojnie obdarzony lub partnerka ma krótką pochwę i pchasz za mocno, może to się skończyć zerwaniem jej szyjki macicy. Może to spowodować jej wrzask, i jedynie smutek, a nie seksualną przyjemność.

Wychodzisz zanim
ona osiągnie uniesienie lub przyjemność z seksu.
Nie ma wielu mężczyzn, którzy mogą wytrzymać wystarczająco długo by w pełni zaspokoić kobietę, która ucieszy się stymulowaniem pochwy i punktu G. Jeżeli nie możesz się nauczyć tego, jak dochodzić wolniej, to na końcu, gdy dojdziesz, rób to dalej przez kilka minut, ona w ten sposób zyska więcej przyjemności. To nie jest trudne nauczyć się wolniej dochodzić.

Nie dochodzisz lub tracisz erekcję po założeniu prezerwatywy.
Jeżeli jesteś jednym z tych rzadkich przypadków, którzy mają kłopoty podczas stosunku, poważnie sugeruję spotkanie z seksuologiem. Pomoże ci się zająć tym problemem i nauczy jak dochodzić szybciej. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy tracą erekcję po założeniu prezerwatywy, wynika z tego, że możesz być uczulony na materiał z którego jest stworzona prezerwatywa lub naciska ona za mocno na żołądź, a może ona ciebie już nie podnieca.

Pytasz czy było jej dobrze.
To nie jest oznaka prawdziwego kochanka, jeżeli jednak naprawdę chcesz się dowiedzieć, spróbuj zapytać to w inny, dyskretniejszy sposób.

Obrażasz się, gdy odmawia ci oralnej przyjemności.
Kiedy oralny seks kobiet jest bardzo miły dla mężczyzn, kobiety nie widzą tego tak pozytywnie. Jeżeli jednak pytanie o smak lub zapach będzie za trudne dla ciebie, spróbuj pójść z nią pod prysznic lub do wanny przed seksem. Jeżeli chcesz tylko tego i nie możesz być zaspokojony tym, że robisz jej dobrze, to czytanie tej porady nie pomoże ci za dużo.

Nie jesteś zdolny dać jej przyjemności, bo dochodzisz za szybko.
Zapamiętaj motto: "Kobiety dochodzą pierwsze!". Jako mężczyzna, prawdopodobnie stracisz ochotę na seks zaraz po wytrysku - co najmniej na chwilę. W tym przypadku upewnij się, że ona dojdzie, poprzez seks oralny lub masturbacje przed twoim wejściem w nią. Dzięki temu ona będzie miała przyjemność i ty również. Teraz tylko wejdź w nią, pchaj - wchodząc, wychodząc i zapomnij o tym, że możesz być złym kochankiem, bo chyba nie chcesz być jednym z nich, prawda?

Próbujesz zbliżać jej głowę do swojego penisa.
Zadecydujmy: albo ona jest skłonna uprawiać seks oralny, albo nie jest. Próbując przekonać ją, zbliżając penisa do jej warg i głowy jest totalnie głupie. Lepiej po prostu zapytać: "Jest coś, co mogłabyś zrobić by dać mi znacznie więcej przyjemności..."

Próbujesz trzymać i kierować jej głową gdy ona robi ci dobrze poprzez seks oralny.
Tak, wiem, że ci to sprawia przyjemność, ale licz się z tym, że kobiety nie lubią gdy kieruje się jej głową i naciska by wziąć do ust całego penisa, tak głęboko jak się da. Tak więc trzymaj ręce z dala od jej głowy, dopuszczalne jest delikatne głaskanie jej włosów.

Przytrzymujesz jej głowę gdy ma w ustach penisa.
Podobne do numeru 30, ale tym razem trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że to jest dopuszczalne, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu brzydkich filmów.

Wkładasz do ust bez pytania czy można.
Smak nasienia jest przyswajalnym smakiem. Niestety jest to coś, czego kobiety nigdy nie przyswoją. Jeżeli tego nie lubi, powiedz jej, że wyjmiesz przed wytryskiem w ostatnim momencie i dokończy ręką. Dostaniesz więcej przyjemności i ona nie będzie musiała połykać albo wypluwać twojego nasienia jeśli tego nie chce.

Myślisz, że filmy porno można przenieść do świata realnego.
Prawdziwe życie takie nie jest jak w filmach, i miej to na uwadze będąc ze swoją kobietą w sypialni.

Przełączasz na hardcore porno bez zapytania czy ona tego chce.
Nawet jeżeli sądzisz, że to jest pobudzające, ona prawdopodobnie nie poprze tego co mówisz, z prostego powodu - większość porno jest obrażające dla kobiety. Najpierw zapytaj jej i jeżeli chcesz podzielić erotycznym dreszczem oglądania kochających się ludzi, najlepiej wybierz jakiś romantyczny film pornograficzny, który będzie oddziaływał zarówno na jej emocjach jak i na waszym seksie.

Usprawiedliwiasz się lub przepraszasz za wielkość swojego penisa.
Na wypadek, gdybyś kiedykolwiek skłonił się przepraszać za wielkość swojego przyrodzenia, że nie jest taki jak na filmach, pamiętaj 98% kobiet woli wrażliwego kochanka niż takiego, który ma dużego penisa. Jeżeli twoja partnerka jest jedną z tych 2%, musisz poszukać innej.

Odpowiadasz szczerze, gdy ona pyta jak było z ostatnią partnerką.
Jeżeli twoja kobieta pyta, czy jej tyłek jest duży, odpowiadasz zgodnie z prawdą? No właśnie... Wystarczy powiedzieć, że aktualna kochanka jest najwspanialszą, najseksowniejszą i najbardziej pociągającą kobietą na świecie. Nawet jeżeli w to nie wierzy, to jest to coś co chciała usłyszeć.

Pytasz, czy nie miałaby nic przeciwko drugiej kobiecie w łóżku.
Trójkąciki mogą być pociągające, ale kobiety zwykle są zazdrosne i niemiłe dla konkurencji. Upewnij się, ale porządnie się upewnij, że wiesz co robisz próbując tego.

Każesz wykonywać jej całą robotę
Zmiana pozycji jest bardzo pozytywną stroną, ale pytając jej za każdym razem na jaką pozycję będziecie się zmieniać gdy uprawiacie seks jest czymś głupim. Zmieniajcie pozycje, bawcie się i dzielcie się pracą. Nie poprzestawaj na jednej ulubionej pozycji i staraj się również sam wymyślać nowe. Zerknij też do proponowanych przeze mnie pozycji erotycznych tutaj: pozycje_erotyczne.htm

Próbujesz wsun
ąć penisa analnie niby przez przypadek.
Seks analny jest czymś, czego wiele par próbowało, a wierzysz temu, co wyczytasz w internecie lub zauważysz w filmie porno. Jest to coś co powinno się spróbować, ale oboje musicie chcieć tego spróbować. Ona nie będzie zadowolona, jeżeli przez przypadek trafisz w jej odbyt. Nie uwierzy, jeżeli powiesz jej, że tego nie chciałeś i to trafiłeś przez przypadek.

Fotografujesz lub nagrywasz wasze łóżkowe wariacje.

Niefortunnie, wiele par porzuca swoje dowody aktu seksualnego, mogą się one dostać do niepowołanych rąk i da to wielkie możliwości tej osobie. Dobrym kompromisem jest podłączenie kamery do telewizora bez nagrywania. Jest to sposób w którym możesz mocno się podniecić podczas seksu i nie musisz się martwić tym, że wkrótce zobaczysz się w internecie.

Zawsze robisz to samo, stara procedura podczas seksu.
Tak jak wszystko inne, duże zmiany w waszym seksie mogą sprawić, że wasze współżycie będzie bardziej świeże i namiętne. Będziesz zaskoczony jak ekscytujące jest wypróbowanie nowych pozycji. To jest proste, ponieważ każda pozycja różnie oddziałuje na penisa i pochwę, daje nową perspektywę w widzeniu twojej partnerki, daje możliwość widzenia gdy wchodzisz w ciało swojej partnerki itp.

Nie randkujesz i nie romansujesz z nią.
Kobiety kochają randki i romanse. Mężczyźni ukartują to, albo robią to by dostać się do łóżka kobiety. Prawdopodobnie jest to prawda, ale romantyczna "pogoń" jest głębszym zagadnieniem dla większości mężczyzn.

Klepiesz jej pośladki bez upewnienia się, czy ona chce lekkiej dominacji i czy sprawia jej to przyjemność.

Nie ważne jak ekscytujący i zabawny może ci się wydawać ten pomysł, nie klep za mocno jej pośladków bez słabszych prób i zobaczenia jej reakcji. Jeżeli to zrobisz, możesz zebrać klepnięcie w twoją twarz, a to nie jest miłe.

Próbujesz seksu jak w filmach lub książkach.

Nie kopiuj tego, co zobaczyłeś w filmie. Tam czegoś brakuje, na pewno brakuje naturalności w tych w większości udawanych scenach. Kobieta lubi twoją inwencję twórczą i korzystaj z niej.

Bawisz się jej odbytem, gdy ona nie jest wystarczająco podniecona by to docenić.

Kiedy masturbujesz jej pochwę i wkładasz palca do jej waginy możesz poczuć, że jej odpowiada mała analna gra. Jeżeli masz racje możesz użyć małego palca do delikatnego łaskotania jej odbytu tak jak palcem wskazującym jej punktu G. To może dodać jej wspaniałe podniecenie - szczególnie jeżeli dochodzi do orgazmu. Jeżeli jednak spróbujesz zrobić to podczas gdy ona nie jest naprawdę podniecona może stracić zupełnie ochotę na seks, więc upewnij się dokładnie bo w nieodpowiedniej chwili może to być złym pomysłem.

Ogłuszasz ją poprzez krzyczenie do ucha gdy dochodzisz do orgazmu.
Łatwy do zrobienia błąd, szczególnie jeżeli lubisz seks w pozycji misjonarskiej leżąc blisko na swojej partnerce i chcesz by cały świat wiedział, że dochodzisz. Niestety ona nie da ci dojść drugi raz, więc schowaj swoją twarz w poduszkę lub coś innego, jeżeli jesteś skłonny do niekontrolowanych odgłosów podczas orgazmu. Jednak nie popadaj w skrajność, bo kobiety nie lubią również gdy mężczyzna zupełnie milczy.

Mówisz sprośne rzeczy, bez upewnienia się czy ona to lubi.
Generalnie małe, niewinne sprośne rozmowy między dorosłymi dodają smaczku. Gdy twoja partnerka powie byś ją pieprzył w jej gorącą mokrą cipkę, to wiesz już że mówienie takich zwrotów sprawia jej dodatkową przyjemność. Jeżeli tak się nie stało i chciałbyś tego, pobudź ją do sprośnych rozmów kiedy się kochacie i zobacz wyraz jej twarzy. Może być zaskoczona. Pamiętaj, że legenda głosi iż spokojni często są najbardziej zadowalający w łóżku.

Leżysz na kobiecie bez wspierania się na swoich ramionach.
Zawsze pamiętaj: gentleman zawsze opiera się na rękach, łokciach, kolanach lub czymś innym podczas stosunku a nie leży jak kłoda na swojej partnerce.

Masz wytrysk w niej, bez zapytania o pozwolenie.
Wytryśnięcie między jej piersi, w jej pochwie lub jej odbycie jest niewiarygodnie ekscytujące, ale miło byłoby gdybyś wcześniej ją o to zapytał. Może mniej chce zobaczyć twoją męskość podczas wytrysku niż sprzątać lub myć się po tym.

Nie kontrolujesz swojego wytrysku.

Tak jak powiedziałam wcześniej, dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy.

Nie spędzasz z kobietą odrobiny czasu w ramionach po seksie.
Mężczyzna który wstaje po skończonej robocie i dalej wykonuje codzienną procedurę, jest prawdopodobnie najmniej cenionym seksualnym obiektem przez kobiety. One potrzebują bliskości partnera. Potrzebują znacznie więcej czasu by ochłonąć niż mężczyźni. Musi poczuć, że jest kochana i jest kimś wyjątkowym, musi poczuć się adorowana przez mężczyznę któremu dała właśnie coś dla niej najcenniejszego. Na samym końcu możesz spędzić z nią pół godziny, możecie się wspólnie zrelaksować po kochaniu, nawet jeżeli nie zamierzasz spędzić z nią całej nocy.

Artykuł pochodzi z serwisu
www.agnieszka.com.pl
Skomentuj (147)
Oceń3.75 / 167

Podobne w temacie Poradnik erotyczny

Skomentuj Największe błędy popełniane przez facetów...

Gość
Pan Wiesio
Wtorek | 13 Paź 15, 14:25
+2    oceniono 2 razy
Pan Wiesio
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuZapomniałyście o najważniejszym. Kobiety nie lubią jak wycieramy h....a w firankę :)
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 2 Cze 15, 13:55
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuboze,nic nie wolno,to takie mechaniczne,chce albo mowie mu co chce,co lubie trzeba sie dogadywac
absu
Niedziela | 3 Maj 15, 08:21
0    oceniono 2 razy
absu
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo powinno zdecydowanie zniknąć z internetu stanowiąc najwyższej klasy grafomaństwo wprowadzające ludzi w błąd. Jestem zażenowana.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 24 Mar 15, 11:05
-2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuCo do trzymania rąk na głowie i dociskania w trakcie seksu oralnego w swoim przypadku całkowicie się nie zgadzam. Mój mężczyzna robi to tylko gdy mu to zasugeruję, bo nie chce robić tego bez mojej woli. Wiem że to mu się bardzo podoba, a co za tym idzie mi także i nie jest to żadnym błędem!
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 28 Gru 14, 02:07
+7    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJak czytam ten artykuł to wolę ręczny !!!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 20 Lis 14, 17:15
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMoże lubisz, gdy jej skóra wokół sromu jest gładka jak skóra dziecka, ale prawdopodobnie ona będzie widziała to jako ciernista droga do swędzącego papieru ściernego między nogami. Spytaj ją ładnie, że chciałbyś by się depilowała. Jeżeli powie "nie", zaakceptuj to łaskawie bo nie wszystkie kobiety to lubią XDDDDD
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 26 Wrz 14, 13:47
-4    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMoim zdaniem to najlepszy artykuł
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 29 Sie 14, 08:39
+9    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuRady cenne, ale tłumaczenie fatalne. Sztucznie się to czyta.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 22 Sie 14, 13:58
+4    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuco za absurd... niektóre z tych błędów, są prawdziwe, ale pozostałe... faceci nie powinni się tym sugerować, bo każda kobieta jest inna i każda lubi inny seks. trzymanie rąk na głowie kobiety i dociskanie jej wcale nie jest błędem... to samo z malinką, niektóre kobiety podniecają malinki, nie muszą być one robione w widocznych miejscach. to samo...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Paź 14, 08:01
+1    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuNie masz racji, 99% tych rad jest słuszna. To Ty należysz po prostu do "tych 2%", o których tam piszą. Malinki są bolesne, ssanie sutków to zachowanie dziecka a nie mężczyzny, dociskanie głowy przy seksie oralnym to zwykłe chamstwo, jedna z bardziej ohydnej rzeczy.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 10 Sie 14, 04:24
+2    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksua jak dla mnie to w 100% prawda
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 31 Mar 14, 11:44
+5    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
kto to układał? Katechetka?Przytrzymujesz jej głowę gdy ma w ustach penisa.
(...)trzymanie jej głowy i ruszanie do góry i w dół twojego penisa jest rzeczą niedopuszczalną. Jeżeli sądzisz, że to jest dopuszczalne, znaczy że naoglądałeś się zbyt wielu brzydkich filmów."- Bzdura. Uwielbiam jak mój facet przytrzymuje mi głowę i jest to niezwykle seksi. Mieszanie delikatności...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 14 Gru 13, 09:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuŻal mi tych wszystkich ludzi.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 22 Sty 14, 22:51
-2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuzal, ze jestem gender i po stosunku kobieta nei chce mnei przytulic, po ddrugie nie orgazmuje jej a ona mowi okej, i po trzecie klepie ja po dupie xD
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 18 Paź 13, 20:57
0    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuOde mnie negatywny komentarz.
Niech ktoś teraz napisze coś takiego dla kobiet. Ja jako mężczyzna czuje sie oburzony. To co tutaj jest napisane to jakich absurd, oczywiscie niektóre rzeczy są cennymi wskazówkami , ale nie powinien być to kodeks. Nie zapominajmy że kobieta nie jest najważniejsza, a jeśli tak myśli i widzi tylko czubek swojego...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 18 Sty 14, 22:06
+2    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksusluchaj no chlopie to ty nic nie rozumiesz. wszystkie podkreslam wszystkie wymieniione tutaj punkty robicie wlasnie wy niezdarni faceci. niektorzy z was naprawde nie sa wyedukowani jak zaspokajac kobiete ktora ie jest facetem i potezbuje innych rzeczy niz facet(chocby dotyku czy wkladania w odpowidnim momencie). nie umiecie seksu i tyle....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Paź 14, 08:07
0    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPo tym co napisałeś widać, że jesteś beznadziejnym kochankiem - niezależnie od tego ile panienek udawało, że jest inaczej. Niestety dotyczy to większości facetów, jesteście tacy przekonani o swojej wspaniałości, a tu niespodzianka - nie wystarczy mieć penisa, włożyć go do pochwy i poruszać!!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 5 Cze 13, 16:09
+2    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMoim zdaniem dobrze napisane. Oczywiście są tu porady dla facetow o ich błędach a logiczne ze partnerka te z musi coś dać od siebie. Te które krytykują wydaje mi sie ze mialy w swoim zyciu w miare dobrych kochanów. Niewiem czy każdej odpowiada i jest całą gorąca kiedy facet nawet nie dotknie kobiety a juz wklada , a tak sie dzieje niestety!
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 22 Mar 13, 20:59
-2    oceniono 18 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJa Kobieta :) - podpisuję się pod wszystkim co jest tu napisane, zgadzam się na 1000% ;) Drodzy Panowie czytajcie ze zrozumieniem i przestrzegajcie tego jak i 10 Przykazań Bożych to uczynicie Nas najszczęśliwsze na świecie;)))))
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Lis 12, 17:56
+7    oceniono 21 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuBardzo mądre rady, każdy mężczyzna powinien najpierw je przeczytać a potem kochać namiętnie kobietę
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Lis 12, 14:30
+2    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuA jak kobieta mówi po półgodzinie stosunku kończ wreście
a ja bym se jeszcze pobzykał
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Paź 14, 08:17
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo idź do prostytutki! Seks może trwać bardzo długo, ale pół godziny stosunku - masakra i otarcia!
dziunia123
Sobota | 19 Maj 12, 22:31
+1    oceniono 13 razy
dziunia123
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuZarejestrowałam się tutaj, bo jak przeczytałam ten artykuł, to od razu musiałam go skomentować.
Jest idiotyczny, Kto to pisze?
Seks jest największą przyjemnością na świecie. Trzeba umieć brać i dawać 100% siebie w tej jakże pięknej sztuce, ale po co od razu pisać poradniki?
Poza tym gdzie tutaj miejsce dla pań?
Sama jestem kobietą i dziwię...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 18 Paź 13, 20:58
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuBrawooooo !!!!
ON
Poniedziałek | 27 Lip 15, 09:27
0    nie oceniono 0
ON
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuDziekuję. Pierwszy mądry komentarz.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 6 Maj 12, 11:45
+1    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuBardzo dobre rady dla facetów! Osobiście nienawidzę jak mój facet ssie moje piersi jak niemowlę. On widzi tylko moje sutki i myszkę nic więcej. Nie wiem jak zasugerować mu by zmienił taktykę...
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 6 Maj 12, 11:42
-3    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuBARDZO DOBRY ARTYKUŁ!!!!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 11 Kwi 12, 16:43
+2    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksujejku, z tego wynika że orgazmy mojej żony muszą być udawane. Ludzie czy Wam się wydaje że na dobry seks jest jakaś reguła ? jedna kobieta jest taka a druga siaka i nie możemy bez bliższego jej poznania wybrać metody która sprawdziła się z poprzedniczką. Poza tym seks w małżeństwie to nie dymanie laski w klopie. Sorki za słownictwo ale mam na...więcej »
dziunia123
Sobota | 19 Maj 12, 22:35
+1    oceniono 7 razy
dziunia123
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuZarejestrowałam się tutaj, bo jak przeczytałam ten artykuł, to od razu musiałam go skomentować.
Jest idiotyczny, Kto to pisze?
Seks jest największą przyjemnością na świecie. Trzeba umieć brać i dawać 100% siebie w tej jakże pięknej sztuce, ale po co od razu pisać poradniki?
Poza tym gdzie tutaj miejsce dla pań?
Sama jestem kobietą i dziwię...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 20 Mar 12, 21:23
+4    oceniono 14 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuSorry, ale artykuł jest dobry! Ilu jest tempych facetów którzy chcą tylko zaspokojenia żądzy fizycznych! a w seksie nie o to chodzi. Ma sie go czuć, mieć satysfakcje z przyjemności swojej i partnera! Tak jest to dość obszerny artykuł, ale zwraca uwagę na ciekawe aspekty. czytając poprzednie komentarze, widzę, że duża część osób nie zrozumie o co...
Gość We-Dwoje.plantoni
Niedziela | 18 Mar 12, 18:40
+1    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.plantoni
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksufacetka ktora napisala ten artylul ma niezle szmery pod kopula
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 9 Mar 12, 14:59
-2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksujak to cZYTAM TO MAM WRAŻENIE ŻETO OPISUJE MOJEGO FACETA BARTUSIA B KTORU SIEDZI W WIEZIENIU I MOZE TO PRZEZ TO
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 4 Mar 12, 03:50
0    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksudla mnie to jak by stała kobieta stała za ścianą!!!ja tak mam!!!
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 25 Lut 12, 19:52
+1    oceniono 19 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMam wrazenie ze autorka tego artykulu jest jeszcze dziewica:)
Bo inaczej wiedzialaby ze w tym wszystkim tak naprawde chodzi o spontan i jezeli dwie osoby pociaga namietnosc nikt nie patrzy jak szybko przechodzi z punktu a do s :)
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 22 Lut 12, 10:52
-3    oceniono 21 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuglupie baby
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 18 Sty 14, 22:10
+1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuglupi to wy jestescie bo nie potraficie seksu. te bledy wymienione w artykule moglabym przysiac ze potrafi je zrobic jeden facet. przyznajcie si ekobitki ile mialyscie taki przyapdek ze facet nic ie wiem na temat sexu. nawet jak dotykac kobiety. ich trzeba ciaglee uczyc. głąby kapuściane. na dodatek brak edukacji na ten temat sieje spustoszenie
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 21 Lut 12, 04:02
+6    oceniono 18 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuHmm A co z błędami popełnianymi przez kobiety?
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Paź 14, 08:15
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo jest artykuł o błędach mężczyzn. O błędach kobiet są inne artykuły.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 20 Lut 12, 13:58
+10    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJa ogolnie rzadko wchodze na takie fora jak cos to juz nie udzielam komentarzu. szczerze to co przeczytalem jest napisane dobrze z sexsualnego zycia ze swoja partnerka wiem ze kiedy można mocniej to można a kiedy z miloscia to z miloscia. Kobiety to bardzo wrazliwe stworzenia (nie obrazajac nikogo) i potrafia stracic cala ochote po jednym glupim...więcej »
Niekwestionowany
Piątek | 3 Lut 12, 09:35
+2    oceniono 24 razy
Niekwestionowany
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuOch!Jak to wszystko pięknie wygląda...szkoda ze tylko dla autorki tego spekularnego przedstawienia feminizmu.Takie babki powinno się zamykać w ogrodach coś jak ZOO by można było oglądać niewyrachowane , niedotykalne czy z manią wyższości takie osobniki które są nie do oswojenia płciowego.Facet jest przeważnie BE i natęrciuch...nie nasza wina że...więcej »
miss Anna Thropy
Sobota | 31 Gru 11, 21:44
+6    oceniono 14 razy
miss Anna Thropy
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMatko, co za fatalnie napisany artykuł. Niektóre wyrażenia nasuwają mi myśl, że został znaleziony na jakimś anglojęzycznym forum i wrzucony do translatora Google. Coś potwornego. Kobieto, najpierw naucz się pisać, a dopiero później bierz się do pouczania innych. "...bez jej zgody słownej albo werbalnej..." - rozumiem, że nie wiesz, iż "słowna" i...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 20 Gru 11, 10:33
-2    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuale beka z tego
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 9 Gru 11, 10:43
-3    oceniono 17 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuKobieta która to napisała jest zapatrzona tylko w siebie i wywyższa płeć piękną. Fakt faktem, niektóre punkty się zgadzają, ale bez przesady. W tym artykule jest napisane o tym, czego mężczyźni nie mogą robić, czyli niczego, a kobiety nie mają żadnych zakazów bo one są Boginiami. Autorka FEMINISTKA!!! zapatrzona w siebie. Dwie strony muszą czuć...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 16 Gru 11, 01:22
-1    oceniono 17 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksu100 % PRAWDY !!!!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 6 Gru 11, 14:41
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuLekka przesada. Więcej szacunku do kobiet
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 30 Lis 11, 23:21
+1    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksu...ktokolwiek to pisal przesadzil lekko
Bartek23
Poniedziałek | 28 Lis 11, 14:17
+2    oceniono 10 razy
Bartek23
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMila i pouczajaca na przyszlosc lektura :)
Orion1986
Wtorek | 6 Wrz 11, 13:48
0    oceniono 2 razy
Orion1986
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksu"Nie kontrolujesz swojego wytrysku.
Tak jak powiedziałam wcześniej, dobry kochanek musi się wysilić, by być pewnym, że jego partnerka jest zaspokojona nim on skończy."
Najwięcej wskazówek znajdziesz na http://www.jakopoznicwytrysk.pl/przedluzenie-stosunku-i-5-bledow
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 3 Wrz 11, 04:59
+5    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuDlaczego zawsze jak są tego typu artykuły to widzę same nakazy dla facetów.
Faceta się traktuje instrumentalanie. Seks powinien sprawiać przyjemność obu stronom.
Wiadomo nic na siłę, ale niektóre czytane rzeczy to dla facetów to pierdoły np. Nie randkujesz i nie romansujesz z nią zarówno czasami facet jak i kobieta ma ochotę na sex, randkować...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 31 Sty 12, 01:15
+2    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPowiem tak wszystko sie pieniczy. Faceci wygladaja coraz bardziej jak kobiety, kobiety zaczynaja cechami przypominac facetow. Mi sie taki swiat nie podoba.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 18 Sty 14, 22:14
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuwierz pomimo ze kocham swojego partnera jego bledy nie moge dluzej tolerowac. i trzbe go uczyc bo jak bedzie oporny to naucze innego
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 18 Sie 11, 17:38
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMam pytanie,co może być przyczyną że gdy jestem w łóżku ze swoją żono to jest wszystko ok wzwód,stosunek a kiedy próbowałem z inną to zawsze kończy sie jak bym był impotentem.Mam 39 lat.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 18 Sie 11, 17:37
-1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMam pytanie,co może być przyczyną że gdy jestem w łóżku ze swoją żono to jest wszystko ok wzwód,stosunek a kiedy próbowałem z inną to zawsze kończy sie jak bym był impotentem.Mam 39 lat.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 15 Lip 11, 22:52
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuZ jednym zgadzam się bezsprzecznie. SKARPETY! Mogę być nie wiem jak podniecona, ale kiedy widzę faceta bez spodni za to w skarpetkach, wszystko mi mija.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 21 Kwi 11, 23:46
-5    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuhahaha jak doszedłem do połowy zacząłem się zastanawiać co można w ogóle robić w łóżku droga pani : )
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 15 Lut 12, 21:36
-4    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuto tylko świadczy o twoim poziomie
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 21 Kwi 11, 23:45
-4    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuhahaha jak doszedłem do połowy zacząłem się zastanawiać co można w ogóle robić w łóżku droga pani : ) pierdolenie o Chopinie!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 8 Lut 11, 20:52
-1    oceniono 15 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuKobieta która to napisała musi być bardzo smutna :(
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 21 Sty 11, 14:46
+2    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuCóż, jak na razie, to najbardziej martwi mnie to, że moja kobieta dała mi to do przeczytania... Większość z rad jest zapewnie jak najbardziej trafna, ale nie zapominajmy, że seks to miłość dwojga ludzi, a nie przyjemność samej kobiety. Pomijając fakt, że facetowi również ma być przyjemnie, trzeba pamiętać o tym, że wszyscy ludzie mają inne...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 13 Gru 10, 00:19
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuZ kilkoma podpunktami można się zgodzić reszta to lipa w ogóle co to ma być?? Seks to nie lodówka nie ma do niego instrukcji obsługi . Załóżmy że facet/kobieta podczas stosunku ma myśleć cały czas o tym żeby nie zrobić jakiegoś błędu,albo myśli o tym co mówią poradniki tzw."Instrukcje obsługi" a nie skupia się na partnerze to co może wyjść z ich...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 12 Lis 10, 16:14
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksua może wszyscy to zwyrole
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 12 Lis 10, 16:14
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksua może wszyscy to zwyrole
JuelzSantana
Środa | 3 Lis 10, 11:37
+1    oceniono 7 razy
JuelzSantana
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuNa moje oko artykuł napisała jakaś feministka, która nigdy nie miała orgazmu pochwowego i facet ją rzucił, bo była kłodą w łóżkowych manewrach. Śmieję się z tego bo sam nabrałem doświadczenia z aktualną partnerką. Jesteśmy razem od pięciu miesięcy, uprawiamy seks od ponad czterech i faktycznie nie znałem siebie. Na początku myślałem że mam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Cze 11, 16:45
-1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuhaha a ja mysle panie JuelzSantana ze pańska partnerka bardzo udaje bo nie chce zrobic panu przykrosci;p bo bys z kims od 5 miechow i od ponad 4 sie z nia kochac to tak jak byc z kims poprostu zeby sie z nim kochac ; D po za tym. orgazm kobiety nie jest wykrywalny po jej wzdychaniu xd . jest trudny do osiagniecia i nie osiaga go sie samym...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 2 Gru 11, 23:50
-1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksudokładnie, partnerka raczej udaje...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 2 Lis 10, 15:44
-6    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuartykuł beznadziejny jak kupa po jagodach.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 2 Lis 10, 15:43
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksużenada. widać że osoba która to pisała nie ma zielonego pojecia o sexie a swija wiedze opiera na portalach dla "poczatkujących" nastolatków.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 24 Paź 10, 14:12
+1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuWitam. Czytałem ten artykuł ze swoja kobietą i sama przyznała, ze autorka nie ma zielonego pojecia o oczekiwaniach kobiety. Wg mnie (nas) artykuł jest bardzo kiepski.
masaz69@o2.pl
Środa | 20 Paź 10, 00:33
+1    oceniono 5 razy
masaz69@o2.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuwywalic autorke tej pisaniny!!....-co to za agnieszka??....szok!!...jakas dziwna kobietka!!...
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 16 Sie 10, 03:12
+3    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMoim zdaniem artykuł daje do myślenia większości facetów, ale jednak z kilkoma punktami zgodzić się nie mogę gdyż mają typowo feministyczne podłoże. Co najbardziej mnie denerwuje to, to że nie ma w tekscie nic o tym jak kobieta ma zachowywać się w łożku w takich sytuacjach i nie tylko. Widzę ,że dużo kobiet podpisuje się pod tym artykułem a nic...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 21 Lip 10, 18:59
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksubosz... po slownik do sklepu, albo do podstawówki po naukę podstawowych konstrukcji gramatycznych!!! Bój się Boga, Autorko! Kto Ci za to płaci???!!! Ja nawet za darmo bym tego tekstu nie wzięłą!!!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 28 Wrz 10, 15:21
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJa węszę w tym tekście bardzo nieudolne tłumaczenie z angielskiego, wskazują na to właśnie te nieszczęsne konstrukcje. Moja rada dla autorki - nie umiesz to, proszę Cię, nie tłumacz, miej litość nad czytelnikami.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 18 Lip 10, 14:12
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuludzie!!! kto to napisał??? jakaś zdegenerowana dewota co nigdy w życiu prawdziwego seksu nie zaznała... błędy wytykane w tym tekście tyczyą się obydwu płci, nie tylko facetów... żal mi autora...........
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 5 Cze 10, 00:50
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTekst tlumaczony chyba przez jakis program :) - jesli juz zamieszczacie przedruk, to moze przydaloby sie go jakos lepiej zredagowac!
Mruczusia
Niedziela | 2 Maj 10, 22:00
+1    oceniono 3 razy
Mruczusia
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuHmm, nie wydaje mi się błędem tudzież nietaktem jeżeli facet zapyta czy jego kobiecie było dobrze, tak samo i kobietki mogą pytać - nie ma w tym nic złego, a jedynie świadczy o tym, że partnerzy potrafią ze sobą szczerze rozmawiać i żadne pytanie nie stanowi dla nich czegoś krępującego. Czasem po prostu dobrze jest się "upewnić" ;). Natomiast...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 26 Paź 14, 08:26
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMoże dla jednych jest, dla niektórych nie jest. Dla mnie i wszystkich koleżanek, z którymi o tym rozmawiałam - NIE JEST! :) To niestety przypomina zachowanie niemowlęcia, a żadna normalna kobieta nie chce się kochać z dzieckiem.:)
Mruczuś
Niedziela | 2 Maj 10, 21:24
0    oceniono 2 razy
Mruczuś
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPrzeczytawszy ten art widzę, iż jest to miejscami poradnik dla poczatkujacych par (np pytasz czy możesz wejść). Optymistycznie zakładam, że partnerki nie sa księżniczkami, aczkolwiek traktowanie swojeje lubej własnie w ten sposób (pod warunkiem, że ona to rozumie i doceni jest wg mnie OK).
Generalnie rady ... spoko :) Życzę każdej kobiecie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 10 Lut 10, 17:44
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksunoo dużo jest racji... a ten ostatni podpunkt zabija....tak dobrze jest kiedy już po wszystkim on przygniata mnie swoim słodkim ciężarem a ja mogę objąć go nogami.... tylko głupek za szybko chce mnie "odciążyć" myśląc że mi to przeszkadza......ahhh
kika198765
Piątek | 4 Wrz 09, 19:48
+1    oceniono 1 raz
kika198765
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo wszystko jest p vzęści troche prawdą. Kbiety nie kurwy nie dadzą się piniżać. a autorka myślę jest bardzo delikatną kobietą potrzebująca chociaż odrobine uczucia. powtarzam uczucia!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 16 Lip 09, 05:29
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksujejkuuu faceci jak zwykle sie obnosza ze swoja duma nikt nie jest idealny i nie kazdej kobiecie moze z tych punktow cos przeszkadzac ... nie musi tak byc... a pewnie Ci ktorzy maja ponad 80% punktow z tego zaliczonych wypowiadaja sie na forum i pisza ze to feministka, mozliwe, ale mozliwe tez ze nie i robi przysluge wam piszac to ...
skromny
Czwartek | 11 Cze 09, 18:51
0    nie oceniono 0
skromny
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPo przeczytaniu tego artykułu stwierdzam takie oto rzeczy.
O w mordę - nie jestem wcale taki zły:). A tak na poważnie, jakoś w naturalny sposób omijam większość błędów z artykułu i dobrze wiedzieć, że to jest właściwe. Z tą higieną jest różnie tzn. ja staram sie dbać, ale kiedyś miałem koleżankę, która o nią nie dbała i wcale mi to nie...więcej »
ona 23
Środa | 10 Cze 09, 20:00
+1    oceniono 3 razy
ona 23
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuprzykra prawda o facetach 80 % prawdey :/
blondynek
Niedziela | 26 Kwi 09, 12:31
+1    oceniono 1 raz
blondynek
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuhmm.. 5 bledow to chyba z duzo;) Noo ale rzecziwiscie majtki i skarpetki to nie za dobre polaczenie :p hehe. Musze popracowac nad tym:) pozdr
elwoo
Wtorek | 17 Lut 09, 23:52
+1    oceniono 1 raz
elwoo
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuhehe nie mam duzo doświadczenia ale jak tak przeczytałem te porady to żadna nie dotyczy mnie :) sam mówię zawsze partnerce rozmawiajmy o tym albo pokaż mi jak mam to robić żeby tobie było najlepiej. :) i skutkuje polecam metodę. A i jeszcze jedno gdzie znaleźć metode na opóźnienie wytrysku watro robić to chociaż odrobinę dłużej. prosze...
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 31 Mar 11, 00:59
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMyśl o babci - opóźni ci się
Rozbawiony
Czwartek | 5 Lut 09, 02:03
+1    oceniono 5 razy
Rozbawiony
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuZapomniałaś o ostatnim punkcie: Pamiętaj jesteś sługą kobiety i nie zważaj na własną przyjemność byle tylko ona miała dobrze. Ona nie musi robić nic, gdyż to ty (zauważmy "ty" pisane małą literką, grunt by "Ona" było dużą, wtedy jest dobrze) masz obowiązek dołożenia wszelkich starań by było jej dobrze. Przyjemność jaką ty odczuwasz to tylko...więcej »
hmmm
Środa | 4 Lut 09, 01:26
-1    oceniono 3 razy
hmmm
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksunajwiększy błąd to ktoś popełnił tym artykułem jak chrystusa zapomnieli jeszcze dodać o kolorze bokserek i czy można się kochać tylko w dni słoneczne czy w bez deszczowe też.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 11 Sty 09, 20:57
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMoim zdaniem artykuł jest wporządku! Na pewno przyda się niedoświadczonym..
Śmiech
Czwartek | 5 Lut 09, 02:21
-1    oceniono 3 razy
Śmiech
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuChyba przekabaconym lalusiom, którym brak choć krzty honoru i poczucia męskości!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 6 Sty 09, 00:53
-1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksukobieto jezeli jestes taka wymagajaca to nawet mistrz tantry nie dałby z tobą rady
..ktoś..
Sobota | 3 Sty 09, 20:13
+2    oceniono 2 razy
..ktoś..
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksunie ma mężczyzn idealnych, tak samo jak i kobiet.Część z tego uważam za trafioną w dziesiątke, natomiast drugą część całkowicie chybioną...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 9 Gru 08, 18:52
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuDobry poradnik...dla początkujących ;p. Ale dowiedziałem się o paru ciekawych sprawach których kobieta nie lubi.
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 28 Lis 08, 16:39
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksunie wiem czy którykolwiek facet mialby przyjemnosc z seksu stosujac sie do tych porad
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 27 Lis 08, 14:46
+4    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksumój facet jest wspaniały bo zawsze się pyta o nowe rzeczy ale dlaczego nie potrafi zrozumieć że gdy łaskocze mój odbyt to mi chce się zaraz kupe! eh
dr Bilski
Czwartek | 20 Lis 08, 12:28
+1    oceniono 1 raz
dr Bilski
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuHmm.. Ciekawy artykuł. Choć autorko, lubisz skrajności - mam na myśli fakt że albo piszesz 50% szalenie przydatnych rady, albo 50% totalnych bzdur. Tekst jest ukierunkowany na jakąś wyjątkowo łagodną niewiastę. A wiele kobiet naprawdę lubi w łóżku samców alfa, a nie mięczaków pytających "Czy mogę w Ciebie wejść?" Jakbym był kobietą, ogromną...więcej »
dr Bilski
Środa | 19 Lis 08, 21:37
+1    oceniono 1 raz
dr Bilski
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuHmm.. Ciekawy artykuł. Choć autorko, lubisz skrajności - mam na myśli fakt że albo piszesz 50% szalenie przydatnych rady, albo 50% totalnych bzdur. Tekst jest ukierunkowany na jakąś wyjątkowo łagodną niewiastę. A wiele kobiet naprawdę lubi w łóżku samców alfa, a nie mięczaków pytających "Czy mogę w Ciebie wejść?" Jakbym był kobietą, ogromną...więcej »
dr Bilski
Środa | 19 Lis 08, 20:48
+1    oceniono 1 raz
dr Bilski
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuHmm.. Ciekawy artykuł. Choć autorko, lubisz skrajności - mam na myśli fakt że albo piszesz 50% szalenie przydatnych rady, albo 50% totalnych bzdur. Tekst jest ukierunkowany na jakąś wyjątkowo łagodną niewiastę. A wiele kobiet naprawdę lubi w łóżku samców alfa, a nie mięczaków pytających "Czy mogę w Ciebie wejść?" Jakbym był kobietą, ogromną...więcej »
starjacker0
Czwartek | 13 Lis 08, 09:31
+3    oceniono 5 razy
starjacker0
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuKobieta wymaga minety, ale juz nie kazda zrobi loda facetowi, kobieta wymaga od faceta ogolenia twarzy, ale juz nie kazda ogoli sie w kroczu. I kto tu jest totalnym egoista i walem, jak nie kobiety! Chcialy rownouprawnienia, ale juz w lozku chca uprzywilejowanego traktowania jak dawniej. To dla nich liczy sie ich przyjemnosc, wymagaja wiecej niz...więcej »
do broni!!!
Czwartek | 5 Lut 09, 02:18
+3    oceniono 3 razy
do broni!!!
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuKolego gdzie Ty masz równouprawnienie? Równouprawnienie było już dawno teraz feministki żerująć na przeszłości i pozycji wiecznie poszkodowanych zdobywają coraz to więcej praw, przewyższając w nich prawa mężczyzn już od bardzo dawna. Trzeba obalić ten spisek!!!
jurata
Piątek | 18 Lut 11, 12:36
0    oceniono 6 razy
jurata
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksupff. Jak ktoś jest takim egoistą jak Ty to nie dziwię się że jesteś w stanie iść do łózka tylko z kimś kto mało daje albo daje za pieniądze. Tyle właśnie jesteś wart, swoim "ona wymaga ogolenia twarzy ale nie ogoli się w kroczu". Ty prymitywie pieprzony, sam się ogol w kroczu to zobaczysz o co mi chodzi!
Wspólczuje że prowadzisz tak zalosne...
(...AnGeL...)
Czwartek | 16 Paź 08, 20:52
+1    oceniono 3 razy
(...AnGeL...)
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuto prawda... by zaspokoić kobietę (no.. nie wszystkie..) facet musi sie postarać, bo między kobietą a facetem jest jedna, ale znacząca różnica.... Facetowi zawsze tak samo zrobisz ,,dobrze" czy przez kochanie się, czy też przez inne ,,figle" ponieważ facet nie ma punktu G a jeżeli to jest punkt G to znajduje się ciągle w tym samym miejscu. A u...więcej »
Gościówa
Poniedziałek | 13 Paź 08, 21:38
-1    oceniono 1 raz
Gościówa
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo jest jakieś cieniutkie tłumaczenie z zagranicznego tekstu, w niektórych miejscach zero spójności i logiki. Baaaaardzo kiepściutki tekst. A raczej kiepściutko przekopiowany i przetłumaczony.
Faktem jest, ze faceci często są egoistami, podczas gdy my staramy się by im nieba przychylić. Ja osobiście nie znoszę gdy facet jest niedomyty i mało...więcej »
Rozbawiony
Czwartek | 5 Lut 09, 02:13
+1    oceniono 1 raz
Rozbawiony
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPisz za siebie, bo niestety to co napisałaś nie często jest prawdą.
...
Piątek | 3 Paź 08, 22:53
0    nie oceniono 0
...
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuKobiety są nienormalne. trzeba wykonać tyle punktów żeby ONA była zaspokojona. A tym czasem facetowi trzeba dać piwo, sex i odrobinę czułości. Jakie to proste.
kindzia
Niedziela | 12 Paź 08, 01:21
+1    oceniono 3 razy
kindzia
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksua mojemu facetowi sie udaje. Początkowo bywało różnie ale z czasem nauczyliśmy się naszej wzajemnej mowy ciała seks bardzo nas do siebie zbliżył znamy swoje oczekiwania i nawet gdy coś jest nie po naszej myśli to umiemy sie z tego śmiać. Tego życzę wszystkim!!
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 1 Paź 08, 20:22
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuspełnić to wszystko? niemożliwe. to są emocje a nie graw szachy
qatttttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooo
Poniedziałek | 1 Wrz 08, 22:04
+1    oceniono 1 raz
qatttttttttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooo
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksueeeeeeeee to wszystko jest wiadome... ale przyda sie osobom bez doświadczenia
Valad
Środa | 27 Sie 08, 15:54
0    oceniono 4 razy
Valad
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJeżeli autorce się nie podoba stukanie z mężczyznami, to niech się przerzuci na kobiety - to ma być poradnik? To raczej przykład prowokacji - nie wiem, czy dzięki temu "poradnikowi" bardziej się dowartościowujesz, ale wiem jedno - autorka jest świeżym przykładem zakompleksionej feministki, która zamiast porozmawiać z facetem na temat życia...
magdunia89
Wtorek | 19 Sie 08, 21:04
+1    oceniono 1 raz
magdunia89
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuwiekszosc zasad popieram ;]
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 18 Sie 08, 17:32
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJa bym to strescila w paru slowach: NIE ROB NIC NA CHAMA. pozostale kwestie, jak skarpetki i nieogolona broda, to juz sprawy drugorzedne i nie wszystkim przeszkadzaja..
okulary
Piątek | 22 Lip 11, 19:30
+1    oceniono 1 raz
okulary
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuSeks ma być przyjemnością, ale bez uczucia bo to jakaś paranoja.higiena to ważna rzecz.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 18 Sie 08, 12:00
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuja lubie kiedy krzyczy podczas orgazmu
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 4 Mar 12, 03:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuja też lubie jak mi krzyszy..za to kocham!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 17 Sie 08, 06:39
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuja pierdykam, kto to pisał... po pierwsze - non stop sie powtarzasz. Po wtóre - używasz określeń pretensjonalnych - nie wylewaj swoich żali na wszystkich za to że twój facet nie umie sie stukać. po trzecie - masz jeden konkretny punkt widzenia - facet to niewolnik do zaspokajania kobiety - gózik prawda (specjalnie użyłem "ó" ;)
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 14 Wrz 10, 20:03
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuracja. nie przesadzac.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 14 Sie 08, 23:11
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPopełniam tylko 2 błędy a mam dopiero 18 lat to chyba nieźle ;)
Współczucia
Czwartek | 5 Lut 09, 02:09
0    oceniono 2 razy
Współczucia
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo świadczy o tym, że brak Ci honoru i męskości przyjacielu. Żal mi Cię, że dałeś się tak zmanipulować. Pozdro.
Julaa
Niedziela | 9 Sie 09, 17:00
0    nie oceniono 0
Julaa
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuMmm...
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Cze 08, 10:42
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksużal mi was :]
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 30 Maj 08, 15:17
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuDziękuję, bardzo mi ten teskt pomógł... dziękuje ;)
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 26 Maj 08, 17:55
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuNO NIE JESTES UPRZEDZONA DO MEZCZYZN A ILE KOBIETY ROBIA BLEDY
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 20 Maj 08, 20:34
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuporombane to co tu bazgrzecie nic nie ma w tym prawdy
bubble blond
Poniedziałek | 5 Maj 08, 01:45
+1    oceniono 1 raz
bubble blond
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksudziwne bo na elementy typu "krecenie filmu podczas stosunku" czy trojkat ja namawialam mojego pratnera a jestem kobieta;P
teacher
Poniedziałek | 19 Maj 08, 22:35
+1    oceniono 1 raz
teacher
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksububble blond: no to grubo... ;) ja swojej nei moge przekonac... skubana nie lubi sie dzielic;p
lp
Niedziela | 10 Sie 08, 22:50
+1    oceniono 1 raz
lp
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksumoze Ty chcesz trojkata z dwoma facetami dlatego sie nie zgadza???pozdrawiam
normalny facet
Wtorek | 15 Kwi 08, 17:09
+2    oceniono 4 razy
normalny facet
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuod razu widac, że autorem większości tych pożal się Boże porad jest albo kobieta albo całkowicie wycofany samiec. Co za feministycznie agresywne pierdoły. Zaprawdę powiadam wam, jeśli takie naprawdę są kobiety, dziękujmy losowi za to, że są dziwki i kochanki.
qwerty
Sobota | 26 Kwi 08, 11:53
+3    oceniono 3 razy
qwerty
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksua dziwki i kochanki to już nie kobiety?
Tobek
Niedziela | 17 Sie 08, 06:42
+1    oceniono 3 razy
Tobek
Re: Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksudziwki i kochanki to kobiety, ale kolega użył określenia "kobiety" w domyśle - kobiety naszych serc. żony, dziewczyny itp. a dziki i kochanki to laski do posuwania, które nie beda tak głupio agresywne jak pożal sie Boże autorka tego feminizmu
Andrzej
Poniedziałek | 17 Mar 08, 00:14
0    oceniono 2 razy
Andrzej
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuCała litania pobożnych życzeń feministek. Na szczęście dla kobiet facet potrzebuje tylko...
gsdgs
Sobota | 15 Mar 08, 20:07
+1    oceniono 3 razy
gsdgs
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuTo jest kobiety punkt widzenia a gdzie jest męski.
Ciekawe czy wszystkie kobiety to takie idealne.
paker
Sobota | 15 Mar 08, 19:22
+1    oceniono 3 razy
paker
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuwszystko ładnie cacy , popieram to co tu jest napisane.
ALE mężczyźni to nie niewolnicy kobiet , gdzie tu temat o przyjemnościach dla faceta jak powinna się zachować kobieta podczas stosunku z facetem.
Przecież facet to nie wibrator dla kobiet , on też musi zaspokoić swoje żądze.
Poparcie
Czwartek | 5 Lut 09, 02:06
+1    oceniono 5 razy
Poparcie
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuStary co się zbytecznie denerwujesz, przecież widzisz, że pisała to jakach zapatrzona w siebie feministka.
poszkodowany Penetrator
Sobota | 24 Lis 07, 22:53
+1    oceniono 1 raz
poszkodowany Penetrator
włożyła mi sztucznego penisa w odbyt!!!Ostatnio przeżyłem nie miłą przygodę z moja dziewczyna podczas seksu zaczeła mi wkładać sztucznego penisa w odbyt... Kiedy zaczełem krzyczec z bulu ona zaczeła mi go wkładać jeszcze dale bo myslala ze się tym podniecam!!!! przezniom nabawiłem się chemorojdów!!! czyli kobiety tez nie sa bez winny! Włożyła go nie pytajac sie a potem powiedziała ze...
kobra
Wtorek | 8 Sty 08, 12:58
+1    oceniono 1 raz
kobra
Re: włożyła mi sztucznego penisa w odbyt!!!współczuje
Aksil
Poniedziałek | 14 Kwi 08, 21:23
+1    oceniono 1 raz
Aksil
Re: włożyła mi sztucznego penisa w odbyt!!!OWNED! XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zaspokojony
Środa | 23 Kwi 08, 17:45
+1    oceniono 1 raz
zaspokojony
Re: włożyła mi sztucznego penisa w odbyt!!!stary powiem ci ze jak jes to sie podobalo to tobie powinno sie tesz podobac wszystko dla ukochanej .....
aga1983:))))))))))))))))
Sobota | 10 Maj 08, 16:38
+2    oceniono 2 razy
aga1983:))))))))))))))))
Re: włożyła mi sztucznego penisa w odbyt!!!dawno się tak nie uśmiałam :) pozdrawiam
mery
Wtorek | 17 Cze 08, 20:24
+2    oceniono 4 razy
mery
Re: włożyła mi sztucznego penisa w odbyt!!!skoro ty tak cierpiałeś to może tu leży odpowiedź na odwieczne pytanie mężczyzn dlaczego kobiety unikają seksu analnego?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 12 Sty 11, 02:31
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksua na imie miala marian
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 23 Gru 11, 13:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksukrzaklewski???
aGusSieqQ :**
Niedziela | 14 Paź 07, 11:13
0    oceniono 2 razy
aGusSieqQ :**
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksumMmrRr... Ciekawe... aż przyjemnie się ...czyta ;)
Fajnie by było jak bym znalazła takiego chłopaka ! xD
DrugiKoniecTeczy
Czwartek | 25 Paź 07, 17:02
0    nie oceniono 0
DrugiKoniecTeczy
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuPrzecież jest masę takich chłopaków!!
Julaa
Niedziela | 9 Sie 09, 16:52
-2    oceniono 4 razy
Julaa
Re: Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuNiestety takich nie ma przeważnie myślą o swoich przyjemnościach a nie o przytulaniu po stosunku:-(
Brodaty
Czwartek | 13 Wrz 07, 01:58
-1    oceniono 3 razy
Brodaty
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuJak nie lubisz facetów, to się z tym nie obnoś. I poczytaj trochę zanim napiszesz coś jeszcze, bo są miejsca w których pleciesz niestworzone historie.
konus
Poniedziałek | 13 Sie 07, 16:30
0    nie oceniono 0
konus
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksuBuahahah... az tyle ALE?? A facet potrzebuje jedynie kilku kwestii i temat byłby załatwiony na medal ;-)
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 11 Paź 11, 09:40
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksubardzo fajna podobna strona to http://www.kontrolawytrysku.pl/videokw/ dla tych co maja z tym problemy :)
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 24 Sty 15, 22:19
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Największe błędy popełniane przez facetów podczas seksumoże powinieneś to robić z facetem
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Największe błędy popełniane przez facetów...

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl