Polki.pl
kom. (4)

Nabłonki wielokątne w moczu

Nabłonki wielokątne w moczu

Jestem w siódmym tygodniu ciąży. Ciągle biegam do łazienki. Zrobiłam sobie badanie moczu i wyszło, że mam nabłonki wielokątne liczne i nabłonki okrągłe pojedyncze i bakterie bardzo liczne. Czy mogę brać urosept?

Maja

Ilość nabłonków wielokątnych może wzrosnąć fizjologicznie w pierwszym trymestrze ciąży. Nie jest to nieprawidłowość. Częste oddawanie moczu występuje w pierwszym trymestrze ciąży. Bakterie bardzo liczne świadczą o stanach zapalnych lub grzybiczych dróg moczowych. Ewentualnie mogą być wynikiem nieprawidłowego pobrania moczu. Proponuję stosować żurawinę a decyzję o przyjmowaniu uroseptu podjąć z lekarzem.

Pozdrawiam serdecznie

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń0.00 / 0
Redakcja poleca

Podobne w temacie Ciąża

Skomentuj Nabłonki wielokątne w moczu

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 26 Lip 11, 10:52
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Nabłonki wielokątne w moczuTak czy inaczej jesli mamy problemy z pęcherzem najlepiej jest iśc do lekarza,poniewaz ta dolegliwosc moze sie jeszcze bardziej rozkręcic i nic dobrego ztego nie bedzie.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 21 Lip 11, 11:36
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Nabłonki wielokątne w moczuNajgorzej jest własnie kiedy w ciazy okazuje sie ze mamy takie własnie problemy z układem moczowym.Dlatego własnie wazna jest ta szczepionka urovaxom jeszcze przed zajsciemw ciaze.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 5 Mar 11, 12:24
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Nabłonki wielokątne w moczuWłasnie najbardziej boje sie takich niespodzianek w ciazy,dlatego tez ja sama postanowiłam skorzystac wczesniej z dobrodziejstw medycyny i zaszczepiłam sie szczepionka urovaxom.
serena
Środa | 20 Lip 11, 08:37
0    nie oceniono 0
serena
Re: Nabłonki wielokątne w moczuJa też to samo miałam, ale nie wiedziałam nic o szczepionce, teraz jestem po kuracji i mam spokój na razie.

Podobne do Nabłonki wielokątne w moczu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl