Polki.pl
kom. (6)

Kremowo-białe upławy

Kremowo-białe upławy

Od tygodnia mam kremowo-białe upławy i nie wiem co one oznaczają... czy to znaczy, że jestem w ciąż,y czy to jakieś zapalenie pochwy?

Bezimienna
Któż zna odpowiedź na to pytanie? Zwiększona wydzielina z pochwy o kolorze białym lub bezbarwnym towarzyszy ciąży. Jednak nie jest to podstawowy i pewny objaw, na podstawie, którego stwierdza się ciążę. Jeśli wystąpiło zatrzymanie miesiączki warto wykonać test ciążowy z porannego moczu. Upławy również występują przy grzybicy pochwy - mają one kolor biały lub żółty oraz konsystencję serowatą. Dodatkowo towarzyszy temu świąd i pieczenie. Jeśli nie jest pani w ciąży, tego typu objawy proszę skonsultować z ginekologiem.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń3.67 / 3
Redakcja poleca

Podobne w temacie Pozostałe

Skomentuj Kremowo-białe upławy

Gość
magdaabiofem
Sobota | 23 Lut 13, 23:37
0    nie oceniono 0
magdaabiofem
Re: Kremowo-białe upławyNie można na tej podstawie stwierdzić czy jest pani w ciąży. Jednak, jeśli jest takie podejrzenie, to powinna pani jak najszybciej pójść do ginekologa, bo infekcja intymna może być niebezpieczna i prowadzić do powikłań w ciąży.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 6 Maj 12, 22:51
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Kremowo-białe upławywitam ma biale upławy....nie piecze mnie ani nie mam świądu .....ale martwi mnie to.....czy to moze byc infekcja?
magdaabiofem
Sobota | 23 Lut 13, 23:39
0    nie oceniono 0
magdaabiofem
Re: Kremowo-białe upławyMoże być, ale niekoniecznie. Najlepiej w takim przypadku zrobić wymaz i ocenić biocenozę pochwy.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 3 Maj 12, 01:59
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Kremowo-białe upławyja zawsze jak zauwaze u siebie uplawy to biore lactovaginal prez kolejne 7dni, zeby nie dopuscic do infekcji, zawsze juz podczas kuracji uplawy mijaja, jednak dla pewnosci kontynuluje branie tabletek do 7dnia, zeby wzmocnic odpornosc na infekcje
aga 80
Piątek | 4 Gru 09, 14:24
0    nie oceniono 0
aga 80
Re: Kremowo-białe upławyjestem w 32 tyg. ciazy i mam uplawy kremowo-biale intensywne sa gdy rano wstaje czy to jes normalne?
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Lis 09, 12:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Kremowo-białe upławymam dość obfite upławy zrobiłam sobie test i nie jestem w ciaży.A zazywam tabletki Azalia od 2 miesiecy.i tylko w tamtym mies.mialam krawienie.a teraz niemam chodz powinien nastapić z moich obliczen.co to znaczy/
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Kremowo-białe upławy

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl