Polki.pl
kom. (2)

Kolekcja TATUUM

TATUUM to styl życia. Marka, której początki sięgają 1997 roku, powstała z myślą o otwartych, pozytywnie myślących i chcących wyrazić siebie osobach. Nasi klienci wybierają ubrania stylowe i dobrej jakości, łącząc najnowsze trendy z codzienną klasyką. Cenią wygodę, staranne wykonanie, detale podkreślające zarówno elegancki jak i nieformalny styl. Kolekcje TATUUM przeznaczone są dla osób poszukujących ubrań prostych i jednocześnie funkcjonalnych, przede wszystkim pozwalających wyrazić swoja osobowość. Znajdą w nich cos dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnej elegancji jak i zwolennicy oryginalnych rozwiązań typowych dla stylu "casual & city wear". Nasi projektanci łączą najnowsze światowe trendy z klasyką, podkreślając silną i unikalną osobowość klienta. Używane materiały to najlepszej jakości tkaniny naturalne (len, bawełna, wełna, jedwab), a kolorystyka obejmuje najbardziej modne odcienie dla których bazą zawsze są klasyczne kolory ziemi, sportowe granaty i czerwienie oraz biel i czerń. Kolekcje inspirowane są różnorodnością otaczającego nas świata, nawiązują do codziennego życia każdego z nas, wakacyjnych podróży czy miło spędzanych wolnych chwil. Całość daje szerokie możliwości tworzenia unikalnych kombinacji w zależności od preferencji i charakteru klientów.
Oceń0.00 / 0
Redakcja poleca

Podobne w temacie Kolekcje

Skomentuj Kolekcja TATUUM

Gość
szczera
Poniedziałek | 12 Lip 10, 12:14
0    nie oceniono 0
szczera
Re: Kolekcja TATUUMLudziska ta firma jest daremna! nie dość że nie szanują swoich pracowników to i klientów! że jeszcze wspomnę o tym że cena nie jest adekwatna do oferowanego towaru, niby nasza krajowa firma, ale co z tego jak chińskie szycie?!
spodnie za 200zł które po 4miesiącach nie nadają się do chodzenia, no faktycznie jakość fest.....żałosne
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 22 Lip 10, 16:36
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Kolekcja TATUUMnie zgadzam się z przedmówcą ..od lat tam kupuję i zawsze cos na siebie trafiam..jakośc raczej nie jest jedno sezonowa , powiedziałabym raczej, że ciuchy na lata... kolory i fasony bardzo mi odpowiadają

Podobne do Kolekcja TATUUM

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl