Polki.pl
kom. (2)

Koki z kręconych włosów - jak je zrobić?

Strona 2 z 4

Kok na kręconych włosach

To upięcie doskonale nada się na randkę, wyjście ze znajomymi lub ślub. Jest łatwe i bardzo efektowne:

Kok na kręconych włosach

Kok na kręconych włosach

Jeśli twoje włosy są proste, uprzednio je zakręć, np. lokówką. Najlepiej jeśli loki będą zaczynały się jak najbliżej głowy. Na początek zgarniamy włosy w niskiego kucyka pozostawiając jedna stronę swobodną. To istotne, by twój przedziałek był ukośny, dzięki temu fryzura będzie bardziej romantyczna. Wolna sekcja włosów powinna składać się z przynajmniej trzech wyraźnych loków. Wybieramy sekcję z kucyka, zakręcamy końcówkę, pociągamy za jeden fragment a resztę przeciągamy do góry. Upinamy powstały niezdarny koczek a samą czynność powtarzamy z kolejnymi porcjami włosów z kitki. Na koniec wolne włosy z przodu dopinamy do powstałego koczka - nad, na i pod niego. Całość spryskujemy lakierem, a dla ozdoby możemy wpiąć dużego kwiatka, kokardę lub ciekawe spinki.

  • 2
  •   z 4 
Oceń4.08 / 12

Podobne w temacie Trendy fryzjerskie

  • Fryzura Long BobFryzura Long BobFryzura long bob jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zmienić coś w swojej fryzurze, ale boją się...
  • 6 fryzur na wielkie wyjścieFryzura na Sylwestra - zrób ją...Najmodniejsze uczesania, zarówno dla krótkich jak i długich włosów, możesz z łatwością zrobić sama.
  • Najsexowniejsi polscy celebryci z brodąSeksowni polscy brodacze!Coraz więcej sławnych Polaków zapuszcza brody. Zobaczcie ranking najprzystojniejszych polskich brodaczy!
  • Trendy we fryzjerstwie - wywiad ze stylistą fryzur - Pawłem BabiczemTrendy fryzjerskie - wywiad ze...Paweł Babicz czesze na pokazy Paprockiego i Brzozowskiego, Zienia czy Kupisza. Zobaczcie, co mówi na temat...

Skomentuj Koki z kręconych włosów - jak je zrobić?

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 6 Cze 14, 17:42
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Koki z kręconych włosów - jak je zrobić?ale fajne upięcia
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 8 Lis 11, 11:55
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Koki z kręconych włosów - jak je zrobić?śliczne

Podobne do Koki z kręconych włosów - jak je zrobić?

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl