Polki.pl
kom. (4)

Kłucia w podbrzuszu

Kłucia w podbrzuszu

Jestem w 14 tygodniu ciąży i często (praktycznie codziennie) odczuwam kłucia w podbrzuszu. Jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czy to jest normalne, czy może powinno mnie zaniepokoić. Nie są one na tyle mocne żebym nie mogła chodzić czy też żebym zwijała się z bólu, ale mimo wszystko mnie to martwi. Czy z moim maleństwem jest wszystko w porządku? Może ta dolegliwość ma coś wspólnego z torbielą , od dwóch lat próbowałam go leczyć, ale lekarz ginekolog powiedział, że najlepiej jakbym zaszła w ciążę. Czy to na pewno jest bezpieczne?

Aldka
Porada lekarza dotycząca torbieli miała związek z tym, że w ciąży zmienia się gospodarka hormonalna i zdarza się, że ma to pozytywny wpływ na torbiel  (pod wpływem hormonu zmniejszają się). Przy występującej torbieli mogą występować kłucia w dole brzucha, po stronie (gdzie znajduje się torbiel). Jeśli jednak są to bóle przypominające bóle miesiączkowe i obejmują całe podbrzusze proszę udać się do ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń0.00 / 0
Redakcja poleca

Podobne w temacie Ciąża

Skomentuj Kłucia w podbrzuszu

Gość
kłucia w podbrzuszu
Środa | 10 Mar 10, 21:18
-2    oceniono 2 razy
kłucia w podbrzuszu
Re: Kłucia w podbrzuszuwitam mam problem bo prawie co drugi dzień odczuwam kłucia w podbrzuszu i co jakiś czas mam takie wrażenie opuchniętego brzucha i po paru dniach znika i jest normalny hmm martwi mnie to co to może być:( brzuch mogę normalnie wciągać mam nadzieje że to nie ciąża!
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 8 Mar 10, 17:47
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Kłucia w podbrzuszumam taki problem... bo od dwóch dni zaczęłam odczuwać kłucie w podbrzuszu. takie jakby ukłucia igła. występuje ono co jakiś czas. w tą sobotę skończył mi się okres, był normalnej długości(5-6dni) lecz krwawienie po raz drugi z rzędu było mniej intensywne. dodam jeszcze że od roku biorę tabletki antykoncepcyjne. Ale zastanawiam się czy to klucie...
Kinga 1
Czwartek | 10 Wrz 09, 12:38
0    nie oceniono 0
Kinga 1
Re: Kłucia w podbrzuszuOd pierwszego dnia cyklu czyli od 21 sierpnia mam powiększone i ciężkie piersi na dodatek bardzo często czuje ucisk i lekki ból w podbrzuszu. Jestem zaniepokojona ponieważ nigdy wcześniej się tak nie czułam, przez chwile nawet myślałam że może jestem w ciąży lecz dwa testy z wynikiem negatywnym wykluczyły ten pomysł. Wizyte u lekarza mam...
dziewczyna
Wtorek | 8 Lut 11, 23:38
0    nie oceniono 0
dziewczyna
Re: Kłucia w podbrzuszuhej, niestety ja robiłąm test w grudniu - paskowy i wyszedł negatywny, a w styczniu okazało się że jestem w ciąży - 2 miesiąć więc jestem pewna że wczesnej ciąży wszystkie testy nie wykryją. wcześnij również zawiódł mnie test strumykowy za ok 30 zł gdyż wyszeedł pozytywny a w ciąży nie byłąm, więc moja rada, idz do lekarza on stwierdzi czy...więcej »

Podobne do Kłucia w podbrzuszu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl