Polki.pl

jak zadbać o kwiaty wiosną (0)


Podobne do jak zadbać o kwiaty wiosną

  • Kwiaty cięte - jak i kiedy?Sprawdzone poradyKwiaty cięte - jak i kiedy?Jeśli chcesz, by kwiaty z Twojego ogrodu cieszyły oczy Twoich gości także w wazonach, musisz wiedzieć, jak o nie zadbać, by przetrwały jak najdłużej. Bukietom z kwiaciarni także trzeba poświęcić trochę uwagi. Oto kilka wskazówek.więcej »
  • Jak zadbać o ogród przed zimąPrace w ogrodzieJak zadbać o ogród przed zimąOto kilka cennych wskazówek, które pozwolą odpowiednio przygotować ogród do mroźnej zimy, tak, aby wraz z nadejściem wiosny, szybkiej obudziła się do życia. Dobre rady podpowiada architekt krajobrazu z zabytkowego parku Manor...więcej »
  • Balkony, tarasy, loggiePomysły, inspiracjeBalkony, tarasy, loggieBalkon, taras lub loggia może stać wspaniałym przedłużeniem mieszkania. Wiosną lub latem - miejscem, w którym chętnie spędzimy wolny czas, napijemy się razem z przyjaciółmi kawy. Dlatego warto zadbać o ładny wystrój balkonu lub...więcej »
  • Kwiaty we włosach - 3 pomysły jak je nosić!Trendy fryzjerskieKwiaty we włosach - 3 pomysły jak je nosić!Wiosną rozkwitają nie tylko kwiaty, ale także urodowe trendy! A z połączenia jednego i drugiego powstała pełna uroku moda na kwiaty zdobiące upięcia, loki i kucyki. Nie tylko na specjalnie okazje, również na co dzień!...więcej »
  • Kwiatowe aranżacje z poinsecjąCiekawe pomysłyKwiatowe aranżacje z poinsecjąBez względu na porę roku lub okazję, rośliny i kwiaty zawsze tworzą dekoracyjne tło. Wiosną i latem, kolorowe kwiaty odgrywają decydującą rolę w dekoracji stołu, podczas gdy owoce i ciepłe kolory zalecane są w jesiennych...więcej »
  • Jak ustawiać rośliny w mieszkaniu?Sprawdzone poradyJak ustawiać rośliny w mieszkaniu?Decydując się na zakup roślin do mieszkania, warto również zwrócić uwagę na to gdzie planujemy je postawić. Różne gatunki wymagają zupełnie odmiennych warunków mieszkaniowych. To właśnie od nich będzie zależało czy przyjmą się...więcej »

Zobacz także w We-Dwoje.pl

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl