Polki.pl
kom. (3)

Fryzury Patrici Kazadi

Strona 1 z 7

Piosenkarka, tancerka, aktorka, prezenterka. Patricia Kazadi nie próżnuje. 17 marca , w swoje 24 urodziny nagrała debiutancki album „Globetrotter”. Już niedługo zobaczymy ją w nowym teledysku razem z Mattem Pokorą. Jak z nieznanej nikomu dziewczyny stała się gwiazdą? Złośliwi plotkują, że swój sukces zawdzięcza licznym znajomościom. Inni, że osiągnęła go dzięki pracowitości, talentowi i oryginalnej urodzie, a spore grono fanów porównuje ją nawet do Beyonce Knowles. Opinia odrobinę przesadzona, ale z całą pewnością kariera Patrici nabiera tempa. Cofnijcie się na moment wstecz i zobaczcie, jak zmieniła się przez lata.

Fryzury Patrici Kazadi

Fot. MW Media

Swą oryginalną urodę zawdzięcza polsko - kongijskiej mieszance krwi, a takie „połączenia” zwykle wychodzą piękne. Jak pokazuje Patricia, sama natura nie wystarczy. Artystka nie boi się eksperymentów i zabawy modą. Kiedy swobodniej poczuła się na scenie, natychmiast zrzuciła łaszki grzecznej dziewczynki, a przyczesane włoski poddała odważnej metamorfozie. Zobaczcie jej fryzurowe metamorfozy.

  • 1
  •   z 7 
Oceń3.00 / 2
Redakcja poleca

Podobne w temacie Styl gwiazd

Skomentuj Fryzury Patrici Kazadi

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 30 Mar 12, 20:47
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Fryzury Patrici KazadiJa bym Patricie widział w reklamie biedronki lub tesco
CherryLady9339
Środa | 28 Mar 12, 14:40
+3    oceniono 3 razy
CherryLady9339
Re: Fryzury Patrici KazadiOk wszystko pięknie, ale proszę Was nie porównujcie jej do Beyonce - bez przesady... kim jest Patricia? - nie wiadomo, a Beyonce - królowa!
SyLa30
Środa | 28 Mar 12, 14:35
-2    oceniono 2 razy
SyLa30
Re: Fryzury Patrici KazadiRównież tak samo uważam :)))

Podobne do Fryzury Patrici Kazadi

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl