Polki.pl
kom. (3)

Czy to niedocukrzenie???

Czy to niedocukrzenie???

Jestem w 22 t.c. i mój poziom cukru nie jest najlepszy. Na czczo wynik był 71. Czy ten wynik jest normalny i czy będzie spadał?
wrolexor
Z wynikiem należy udać się do ginekologa. Tego, czy poziom cukru będzie spadał nie wiemy, należy od czasu do czasu sprawdzić poziom cukru co też lekarz pewnie zaleci. Różne też są normy poziomu cukru (w różnych laboratoriach).

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń0.00 / 0

Podobne w temacie Ciąża

  • Wczesna ciąża a rumień zakaźnyWczesna ciąża a rumień zakaźnyMam pytanie odnośnie rumienia zakaźnego. Ponieważ jak się okazało zostałam zarażona rumieniem zakaźnym.
  • Nadżerka a starania o potomstwoNadżerka a starania o potomstwoByłam prawie rok temu u ginekologa. Pani doktor powiedziała, że mam małą nadżerkę, której jak stwierdziła nie...
  • Wzdęcie czy ciąża?Wzdęcie czy ciąża?Brałam tabletki anty od stycznia 2012 roku regularnie bez ominięcia tabletki. We wrześniu miałam zabieg...
  • Podejrzenie ciąży a odpowiedzialność mężczyznyPodejrzenie ciąży a...Moja dziewczyna ma niedoczynność tarczycy i bierze na to leki (Euthyrox) (chociaż w październiku przez 4 dni...

Skomentuj Czy to niedocukrzenie???

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 2 Kwi 14, 18:05
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Czy to niedocukrzenie???65
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 19 Mar 11, 21:49
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Czy to niedocukrzenie???przedewszystkim należy zrobić krzywą cukrową, czyli test obciążenia glukozą. najlepiej się udac do internisty.
Żelka86
Poniedziałek | 23 Mar 09, 09:46
0    nie oceniono 0
Żelka86
Re: Czy to niedocukrzenie???Ostatnio miałam dziwne dolegliwości: zawroty głowy, "mroczki" przed oczami, drżenie rąk, oblał mnie pot, czułam, że zaraz zemdleję. Przeszło po zjedzeniu batonika. Jestem w 17tc, zrobiłam sobie badanie glukometrem po śniadaniu i połowie paczki rodzynek w czekoladzie - wynik 55mg/dl. Wiem, że nawet na czczo nie powinien być tak niski. Wizytę u...więcej »

Podobne do Czy to niedocukrzenie???


Zobacz także w We-Dwoje.pl

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl