Polki.pl
kom. (1)

Bóle brzucha, wybuchy złości i brak miesiączki

Bóle brzucha, wybuchy złości i brak miesiączki

Okres spóźnia mi się już 10 dni. Pół roku temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Miesiączki pojawiały się w miarę regularnie(max. spóźnienia 5 dni). Robiłam dwa testy ciążowe tydzień po spodziewanej miesiączce, wyszły negatywne. Od 14 dni źle się czuję. Jak przed okresem ale objawy są znacznie nasilone. Mam stany depresyjne oraz wybuchy złości, wzdęcia praktycznie non-stop i bóle brzucha. Czasem pobolewa mnie w okolicy lewego jajnika. Nie uprawiałam seksu bez zabezpieczenia. Po stosunku zawsze sprawdzaliśmy czy prezerwatywa jest cała, także szanse na ciążę są znikome.

Liliana

Skoro test dał wynik negatywny i zastosowano antykoncepcję to szanse na ciążę są znikome faktycznie. Jedyne co pozostaje w przypadku dalszego braku miesiączki to udać się do ginekologa. Wiele może być przyczyn opóźnienia miesiączki. Przede wszystkim ginekolog wypowie się w sprawie ciąży- czy jest obecna czy nie.

Pozdrawiam serdecznie

Nie znalazłaś/eś odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie - ZADAJ PYTANIE!

Oceń0.00 / 0
Redakcja poleca

Podobne w temacie Pozostałe

Skomentuj Bóle brzucha, wybuchy złości i brak miesiączki

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 22 Lip 11, 12:26
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Bóle brzucha, wybuchy złości i brak miesiączkiA ja miałam bardzo podobna sytuację. Spóźniał się okres, miałam podobne objawy, test po tygodniu od spodziewanej miesiączki wyszedł negatywny, również używałam prezerwatyw , nawet byłam pół roku po odstawieniu pigułek. Po dwóch tygodniach od spodziewanej miesiączki zrobiłam kolejny test, dał wynik pozytywny. Zdziwiło mnie to i dziwi do tej pory,...więcej »

Podobne do Bóle brzucha, wybuchy złości i brak miesiączki

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl