Polki.pl

biała sukienka Ewy Farny (1)


Podobne do biała sukienka Ewy Farny

  • Lato w odcieniach bieli!TrendyLato w odcieniach bieli!Chyba każda z was ma w swojej szafie jakikolwiek element garderoby lub dodatek w kolorze białym. Ta uniwersalna, najjaśniejsza z barw co roku przeżywa swój renesans. Nikogo nie zdziwi zatem fakt, że lato upłynie nam pod znakiem...więcej »
  • Pieczona biała kiełbasa na stół wielkanocnyKuchnia okazjonalnaPieczona biała kiełbasa na stół wielkanocnyBiała kiełbasa to tradycyjny wielkanocny rarytas. Musi się znaleźć w koszyczku - na znak, że kończy się post i na świątecznym stole.więcej »
  • Biała bluzkaMust haveBiała bluzkaBiała bluzka to strój bardzo wyjątkowy. Jeśli w śnieżnej bieli nie jest ci do twarzy, to możesz wybrać odcienie lekko złamane. Taka koszula jest niezbędna w każdej szafie i tak samo przydatna jak czarny golf czy granatowy...więcej »
  • Sukienka - Zrób to samaModa damskaSukienka - Zrób to samaKażda z nas może wykonać sukienkę na miarę w zaciszu własnego domu! To nie tylko oryginalne rozwiązanie, ale również tania inwestycja, której nie zaoferuje ci żadna marka. Wybierz tyko materiał i podejrzyj dokładny instruktaż.więcej »
  • Minimalistyczna wiosnaStylizacjaMinimalistyczna wiosnaMinimalizm, klasyka i prostota – to trzy trendy obecne w każdym sezonie, bez względu na to, co jest pożądanym must havem. Każda elegancka kobieta wie bowiem, że klasyczne rzeczy pasują do wszystkiego i że łatwo połączyć...więcej »
  • Trapezowa sukienka - poleca stylistka!UbraniaTrapezowa sukienka - poleca stylistka!Sukienki wciąż królują. Wśród najmodniejszych fasonów zdecydowanie przewodzi sukienka trapezowa , tym samym kłaniając się latom 60-tym. My ją już dobrze znamy. Sukienka o takim kroju na stale wpisała się w historię mody. A dziś...więcej »

Zobacz także w We-Dwoje.pl

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl