Wyszukiwarka produktďż˝w   

UWAGA! Brak produktu DER-MED EXTRA-MILD PŁYN 150 ML w ofercie!

Kategoria: Świąd, wszy
Producent: PERMAMED
Status: NIEDOSTĘPNY
DER-MED EXTRA-MILD PŁYN 150 ML
PrzeznaczenieDzięki łagodnemu działaniu, właściwościom przeciwbakteryjnym, przeciwgrzybicznym i zawartości substancji natłuszczający znajduje zastosowanie:
 • w codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry
 • jako środek do mycia skóry w takich schorzeniach jak: wyprysk, łuszczyca, rybia łuska, grzybica dłoni i stóp, trądziku
 • do pielęgnacji skóry niemowląt
 • do mycia podrażnionych okolic intymnych
 • do ochronnej pielęgnacji i oczyszczania skóry starczej
 • do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej lub chorej

  DziałaniePreparat w postaci emulsji do mycia ciała o działaniu natłuszczającym, przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym. Dzięki zdolności odtwarzania fizjologicznego płaszcza lipidowego wygładza i uelastycznia naskórek oraz przyspiesza gojenie istniejących zmian skórnych. Preparat pozostawia na powierzchni naskórka warstwę lipidową, działającą ochronnie i zapewniającą jego prwidłową regenerację. Lekko kwaśny odczyn zapewnia dobrą tolerancję przez wrażliwa skórę.

  StosowaniePreparat Der-med stosuje się jak mydło w płynie.

  Skórę dokładnie zwilżyć letnią wodą, nanieść emulsję na miejsca objęte zmianami i starannie rozprowadzić, delikatnie wcierając do uzyskania piany. Następnie spłukać dokładnie letnią wodą i osuszyć (bez pocierania) ręcznikiem.

  W przypadku profilaktyki grzybiczych schorzeń skóry zaleca się przed spłukaniem pozostawienie na kilka minut powstałej piany na chorej skórze.


 • Cena 69.00
  Brak produktu w ofercie
  DER-MED EXTRA-MILD PŁYN 150 ML

  Podobne do DER-MED EXTRA-MILD PŁYN 150 ML


  Polecamy w We-Dwoje.pl

  KONIEC