Polki.pl
kom. (150)

Aborcja farmakologiczna

Aborcja farmakologiczna jest najbezpieczniejszą, skuteczną i nieinwazyjną metodą przerywania niechcianej ciąży. U nas jest oczywiście tematem tabu.

W wielu krajach świata, w tym Europy Zachodniej, tabletka kończąca ciążę jest legalna i stanowi oficjalną metodę aborcji. To wielki krok cywilizacyjny, jeśli porównać działanie mifeprostonu z torturą i niebezpieczeństwem skrobanki, ulubionej metody podziemia aborcyjnego. Z powodu źle wykonanych zabiegów łyżeczkowania co 7 minut umiera na świecie jakaś kobieta - informuje strona internetowa organizacji Women on Web. Ta holenderska organizacja, wspierająca prawa aborcyjne kobiet, pomaga w zdobywaniu farmakologicznych środków mogących uratować zdrowie i życie zdesperowanych ciężarnych. Na portalu zbierane są historie i portrety pań, które zawalczyły o swoją własną przyszłość i przełamały społeczny ostracyzm pozbywając się niechcianego dziecka.

Aborcja - społeczny fakt

Aborcja jest społecznym faktem od zarania dziejów i nikt tego nie zmieni. Bo zawsze będziemy zachodzić w ciążę i w wielu przypadkach nie będzie to zdarzenie radosne ani oczekiwane. A takie powinno przecież być. Zamiast więc rujnować życie swoje, partnera i niechcianego potomstwa będziemy łapać się wszystkich możliwości rozwiązania problemu, zanim stanie się on żyjącą, czującą i pragnącą kochających rodziców istotą. To wziąwszy pod uwagę, nie można mieć wątpliwości, że należy kobietom zapewnić pomoc i opiekę medyczną oraz takie środki przerywania ciąży, które nie grożą życiu. I w tej ostatniej kategorii zwycięża bezapelacyjnie tabletka na poronienie.

Tabletka na poronienie - aborcja farmakologiczna

Opublikowane w Brytyjskim Dzienniku Położnictwa i Ginekologii badanie wykazało jednoznacznie, że z odpowiednimi środkami medycznymi kobieta może wykonać bezpiecznie procedurę aborcji u siebie w domu. Oczywiście, nie jest to sytuacja idealna i lepiej byłoby, gdyby pacjentka mogła pozostawać pod kontrolą lekarza w razie nadmiernego krwotoku, ale nie każdy kraj takie warunki kobiecie stwarza. Niestety.

Aborcja jest najczęściej wykonywanym zabiegiem medycznym. Każdego roku jedna z czterech kobiet, które zaszły w ciążę, decyduje się na zabieg z wielu różnych prywatnych powodów. (…) Prawodawcy ustawicznie ignorują konsekwencje niebezpiecznych i nielegalnych zabiegów aborcyjnych.

www.womenonweb.org

Aborcja farmakologiczna w praktyce

Jak to wygląda w praktyce? Najlepszą i najpowszechniej stosowaną metodą jest podanie ciężarnej doustnie mifepristonu, który powoduje odklejanie się zapłodnionego jajeczka (nie dziecka!) od ściany macicy, a po 36 godzinach dopochwowo mizoprostolu, który wywołuje skurcze macicy pomagające wydalić płód. W ciągu kolejnych dwóch tygodni niezbędne jest badanie lekarskie, które potwierdzi całkowite poronienie. Kobiety zwykle robią to u swojego ginekologa opowiadając, że miały wyjątkowo obfitą miesiączkę. Zabieg można przeprowadzić do 49 dnia ciąży, ale im szybciej, tym większe szanse powodzenia.

Skutki uboczne aborcji farmakologicznej

Skutki uboczne w przypadku prawidłowo wykonanej procedury i odpowiedniej jakości środków są znikome - najczęściej pacjentki mówią, że wyglądało to jak obfita miesiączka, czasem pojawiają się silne bóle podbrzusza, mdłości, biegunka. Niestety, Internet jest również naszpikowany mrożącymi krew w żyłach opowieściami, które często mają związek z tabletkami kupowanym „na bazarze”, ale też i indywidualnymi reakcjami na lek. Tych nie można lekceważyć, bo krwawienie może być na tyle długie (ponad miesiąc!) i obfite, że niezbędna jest pomoc medyczna. Tutaj pojawia się właśnie dramat kobiet, które skazane na społeczne potępienie dokonują aborcji w tajemnicy, bez niczyjego wsparcia.

Żaden facet tego nie zrozumie, to bycie i fizycznie, i psychicznie 24h na dobę z dzieckiem. Nawet jak poszłam do pracy, to głową byłam w domu... ciągle zastanawiałam się, co się dzieje z moimi dziećmi, czy opiekunka wszystko dobrze robi, czy dzieci nie zachorowały właśnie, czy nie są głodne a może płaczą... to nieustanna troska i ciągły dylemat, co wybrać czy pracę, czy dom... Więc o czym mowa? To ja powinnam decydować co będzie dalej z moim życiem, bo głównie na mnie spadnie cały ciężar odpowiedzialności.

anonimowa wypowiedź na forum

Aborcja - trudna decyzja

Intencją tego artykułu nie jest namawianie nikogo do aborcji, bo jest to decyzja bardzo poważna, obarczona fizycznymi i psychologicznymi konsekwencjami oraz moralnie kontrowersyjna. Nie próbujemy również wzniecać kolejnej debaty ze zwolennikami doktryny kościelnej ani obrażać niczyich uczuć. Jednak w świetle faktów aborcyjnych i zagrożenia zdrowia, jakie niosą ze sobą zabiegi łyżeczkowania w podziemiu, dostarczenie kobiecie informacji jest niezbędne. I choć może się to niektórym nie podobać, w ostatecznym rozrachunku to sama kobieta powinna dokonywać najlepszego dla siebie wyboru i… żyć potem z jego konsekwencjami. Dla wszystkich rozważających zabieg przytaczam poruszającą historię dramatu 20-latki, która zdecydowała się aborcję, a teraz ma w sobie dość odwagi, aby opowiedzieć swoje przejścia innym kobietom.

Specjalnie dla We-Dwoje.pl C. opowiada o swojej aborcji farmakologicznej:

To jest jedynie dla kobiet zdecydowanych w 100 %. Potrzeba dużo siły fizycznej, również psychicznej. Nie da się tego przejść bez łez. To taki ogromny strach przed czymś nieznanym. Po wzięciu tabletki krwawiłam strasznie... tak jakby wszystko, całe wnętrzności ze mnie wylatywały! Później przez okrągły tydzień miałam krwawienie przypominające zwykłą miesiączkę.

Jeszcze nie widziałam się z lekarzem - mam zamiar się wybrać, ale jakoś brak mi odwagi.
Jeśli chodzi o psychikę, to jest trochę bardziej skomplikowane. Wiadomo, że każdy może podchodzić do tego inaczej. Ja nie byłam zdecydowana, bo to mój chłopak chciał aborcji bardziej niż ja. Teraz żałuję, szczerze żałuję. Uwielbiam dzieci... Mimo, że jestem młoda wiem, że dałabym sobie radę, ale on spanikował...

Wracając do tabletek... po zażyciu jest to straszne uczucie, ciężko mi to opisać.
Nie dość, że traci się coś z siebie, to towarzyszy temu okropny ból i strach, że coś się dzieje nie tak, że może nie usunie się całkowicie i urodzi się chore dziecko... że sama wyrządziłam mu taką krzywdę. Kolejne dni płyną w smutku, wiadomo, z czasem idzie do tego przywyknąć. Nauczyłam się z tym żyć i zaakceptowałam to, ale drugi raz nigdy w życiu bym tego nie zrobiła. Gdy widzę dziecko na ulicy, mam ochotę walić głową w mur.

Raport z badań klinicznych nad RU 486 (pierwotna rejestracyjna nazwa mifeprostonu):

  • 5% kobiet doświadczyło niepełnej aborcji. Kiedy zdarza się taka sytuacja, potrzebna jest aborcja chirurgiczna. Takie niepełne aborcje mogą spowodować zakażenie, bezpłodność, a nawet śmierć.
  • Jedna na 50 kobiet krwawi i wymaga interwencji chirurgicznej,
  • Jedna na 100 kobiet potrzebuje leczenia szpitalnego
  • Dla 8% kobiet metoda ta będzie nieskuteczna.
  • W Europie zanotowano dwa ataki serca i jeden przypadek śmierci.

Sonda - Czy zdecydowałabyś się kiedyś na aborcję farmakologiczną?

Skomentuj (150)
Oceń3.12 / 57
Redakcja poleca

Podobne w temacie Ciąża i poród

Skomentuj Aborcja farmakologiczna

Gość
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 16 Sie 15, 22:05
-1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNie wolno zabijać nienarodzonych dzieci to bardzo ciężki grzech!!! Nie wolno nikogo zabijać!!! Embrion to życie, ma duszę, to człowiek!!!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 26 Lut 15, 12:42
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJestem mamą dwójki dzieci , jestem w ciąży niechcianej z mężczyzną z którym źle mi się układa do tego moja dwójka dzieci jest niepełnosprawna . Zabezpieczałam się tabletki zawiodły...... nie dam sobie rady z 3 dzieckiem bo jestem wykończona opieką nad dwójka niepełnosprawnych i wyjazdach do lekarzy z nimi, chce poronić ale nie wiem jak i co...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 26 Lut 15, 23:20
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaMam dwoje dzieci, które samotnie wychowuję - mój mąż zmarł. Mają 4 i 6 lat. Na szczęście są zdrowe. Półtora roku temu poznałam mężczyznę, który początkowo wydawał się idealny, zakochałam się. W pewnym momencie zawiodła nas prezerwatywa. Byłam zachwycona i przerażona, sądziłam że wszystko się ułoży, ale się nie ułożyło. Facet spanikował i odciął...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 28 Lut 15, 10:47
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJestem z woj. lubuskiego mała miejscowość za Gorzowem wlkp. Trzciel. Brak mi sił już teraz by wszystko czasem ogarnąć boje się że zabraknie mi sił dla tego trzeciego maleństwa , kocham dzieci ale się boje i strach mnie przerasta. Jestem w 9 tyg ciąży byłam na badaniu i wszystko ok u mnie ciężko było utrzymać dwie poprzednie ciąże ale się udało...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 1 Mar 15, 21:44
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDaleko ode mnie - ja z lubelskiego, praktycznie pod Lublinem. Będę się modlić, żeby dziecko było zdrowe, i o siły dla Ciebie. A czy jest jakaś możliwość otrzymania pomocy niedaleko? Czasem parafie organizują takie wymiany u ludzi, którzy oddają rzeczy których nie potrzebują. Ja tak dostałam sporo rzeczy. W małej miejscowości trudniej o taką...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 1 Mar 15, 21:54
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaznalazłam stronę internetową Centrum Wolontariatu http://bazy.ngo.pl/search/info.asp?id=99962 - możesz tam próbować zadzwonić - nie wiem czy działają tak samo jak w Lublinie ale warto sprawdzić. Czy masz może choć kogoś z kim możesz porozmawiać? Dla mnie jeszcze to było długo trudne, że nikt mi nie współczuł jak po raz drugi zostałam sama i w...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 5 Kwi 15, 16:45
-1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaoddaj do adocji po urodzeniu. Nie marnuj sobie życia dylematami z syndromem postaborcyjnym.Aborcja to ulga na 3 dni a dramat do końca zycia.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 29 Gru 14, 15:04
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznato straszne ale prawdziwe lecz mam pytanie czy jak jakas dziewczyna wziela juz takowe tabletki a nie doszlo do poronienia czy jezeli zmienila zdanie niestety po wzieciu tabletek to dziecko urodzi sie zdrowe?
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 29 Gru 14, 20:42
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaniektore kobiety po kilka razy probowaly i nic...to zalezy od organizmu.a tabletki moga powaznie uszkodzic plod...dlatego jesli chce sie usunac trzeba byc tego bardziej niz pewnym...i rowniez wziac pod uwage ze i tobie moga zaszkodzic..
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 27 Sty 15, 19:40
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTak6
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 27 Sty 15, 19:41
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJa urodzilam zdrowe blizniaczki. Maja juz 3 latka i ciesze sie,ze tabletka niezadziałała
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 3 Gru 14, 11:19
-6    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDziewczyny nie róbcie tego. Jak możecie zabić własne dziecko... Otruć je tabletką, a potem spłukać w toalecie... To dzieciątko już zawsze będzie Wam stało przed oczami, nigdy o nim nie zapomnicie. Nie róbcie tego jemu i sobie.
Owieczkowo
Niedziela | 18 Sty 15, 22:05
+11    oceniono 15 razy
Owieczkowo
Re: Aborcja farmakologicznaMi jakos nie stoi przed oczami. Nie wmawiaj innym ze pozostaje trauma poaborcyjna bo to kłamstwo. Dla kobiety ktora nie chce w danym momencie dziecka to jest wybawienie! Wiem, doswiadczyłam i nie znam zadnej osoby po aborcji ktora by tego zalowala.
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 19 Sty 15, 11:26
-9    oceniono 15 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNie masz sumienia i tyle. Dla mnie jesteś zwykłym mordercą, który jeszcze próbuje zachęcać do tego inne kobiety.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 24 Sty 15, 16:12
+7    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaPrzez nieudolność rządzących i heretyczki takie jak ty kobiety muszą uciekać się do kupowania w szarej strefie tabletek i podejmowac ryzyko,nie masz prawa potepiac czy Jesus rzucil kamien w grzesznice nie to kto dal ci takie prawo każda kobieta powinna mieć prawo decydowania o sobie.Moja d...pa moja sprawa:) mój grzech i wara heretykom
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 27 Sty 15, 22:52
-10    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaBylo sie nie ruchac!!! To by nie bylo mieplamowanej ciazy...jak ciaza to juz pronlem...a jak nozki rozzlozyc to sama przyjemnosc!!!kazdy stosunek zabezpieczony czy nie wiaxe sie zozliwoscia zajscia w ciaze ty pierdolo!!!trzeba wiedziec co sie robi!!! Oblesne morderczynie !!fu !!! Wrzod na dupie spoleczenstwa..nie macie prawa naxywac sie...
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 23 Lis 14, 20:13
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznatez mnie ta myśl przesladuje momentami..ze los odplaci mi za to co zrobilam,bo planuje dziecko w przyszlosc.niestety wiedzialysmy ze bedzie ciezko,i ze w zyciu tak jest,ze "cos za cos".dlatego tak wazne jest zeby to przemyslec,bo to nie konczy sie w momencie wydalenia plodu,to sie bedzie ciaglo cale zycie..trzeba myslec pozytywnie..tylko to...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 22 Lis 14, 19:09
-3    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJestem po dwóch aborcjach, było to wiele lat temu, nie żałuję mojej decyzji, nie będę też tłumaczyć się, dlaczego tak postąpiłam, chociaż to przeżycie zostanie w moim sercu na zawsze. Minęło kilka lat, dzisiaj jestem kobietą po 30tce. zaszłam w ciążą, którą planowałam z mężem, cieszyłam się ogromnie, niestety kilka dni temu poroniłam, bardzo to...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 2 Gru 14, 22:49
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaHej ja dzisiaj zarzylam pierwsza tabletke poronna w czwartek mam sie zglosic po 4 dopochwowe po zarzyciu dzisiejszej tabletki nic mi nie kest nie odczowam zadnego bolu czuje sie dobrze wzgledem fizycznym czy to jest normalne ?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 3 Gru 14, 20:51
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJa mam juz dzieci i podejzewam ze jestem wciazy ,gdzie mam sie udac ,czy kazdy lekarz zapisze takie tabletki ?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 10 Gru 14, 19:09
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaw polsce aborcja jest nielegalna,wiec roznie mozesz trafic..jeden lekarz moze kategorycznie odmowic"pomocy" a inny przepisze...ja slyszalam ze najlepiej uderzac do tych starzszych wiekiem.
ale musisz sie liczyc tez z duzo wiekszym kosztem,bo wiesz taki lekarz duzo ryzykuje
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 15 Sty 15, 22:29
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTak to normalne bo ta tabletke co wzielas to jest tylko po to zeby plod sie odklejil jak wrocisz pom4 tabletki dopochwowe zamoczone w zelu postaraj sie je wlozyc tak gleboko jak bd potrafila a do tego dostaniesz rowniez 2 czopki aplikujesz jes sama pomzaaplikowaniu musisz pic duzo wody zeby robic co chwile siku ja za drugim razem jak poszlam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 21 Sty 15, 21:18
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaa skąd masz takie tabletki
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 21 Sty 15, 21:21
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznapotrebuje pomocy, gdzie i jak kupic tabletki poronne
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 15 Gru 14, 23:04
-9    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznajesteś głupią suką i tyle w temacie. Niektórzy ludzie latami starają się o dziecko a ty je sobie ot tak usuwałaś. Nie ważne w jakim wieku zachodzisz w ciążę. Od chwili kiedy jesteś w ciąży jesteś już matką,a obecnie jesteś matką nienarodzonych dzieci . Trzeba było zachować tamta dwójkę.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 21 Gru 14, 00:12
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznajak mozna tak pisac o kims kogo sie nie zna?jak mozna oceniac sytuacje gowno o niej wiedzac?masz prawo do swojego zdania,ale po co takie ostre slowa?nie zycze ci tego,ale byc moze zycie zgotuje ci kiedys taki los ze sama bedziesz zmuszona tak postapic?"nigdy nie mow nigdy"...widocznie za mloda jestes lub dosc ograniczona zeby to zrozumiec...a...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 18 Sty 15, 22:16
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaa ty bys pewnie finansowala ich zycie?! jak kazdy krzykacz przeciwny aborcji - domagacie sie utrzymania zarodka ktory nic nie czuje na takim etapie i to jest najlepszy moment na decyzje czy pozwolic na utrzymanie ciazy czy nie, a jakos nikt nie kwapi sie przejac wszelkie obowiazki po narodzinach. po co wy kurna tak sie madrzycie jak sami nic od...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 11 Lut 15, 17:23
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaA co mnie obchodza inni ludzie??!!?
Ptzeciez ja tez musze radzic sobie sama
Jak mozesz tak obrazac????
Dzisiaj zazylam pierwsza pigulke i nie zaluje
Mam 45 lst to moja pierwsza aborcja trojka moich dzieci juz studiuje
Dlaczego ktos taki jak ty ms mnie wyzywac od suki
Radze siegnac biblie i poczytac ze zrozumieniem
Sw Tomasz dokladnie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 22 Gru 14, 12:38
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaBóg nie jest mściwy, poronienie to nie kara tylko lek który wzięłaś namieszał w Twoim organizmie, jeśli brałaś jeszcze tabletki anty to dodatkowo też popsuły. Znajdź dobrego lekarza, który naprawi i pomoże w utrzymaniu następnej ciąży. PS miałam to samo, te same myśli, też straciłam dziecko, teraz jestem w w drugiej ciąży planowanej, cały czas...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 3 Mar 15, 23:32
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznato nie kara, po prostu tak się zdarza :(, ja poroniłam 3 razy, nie miałam nigdy aborcji - nie rozumiem jak ktoś może takie "sztuczne poronienie" z własnej woli sobie zafundować :(. Ale poronienie to nie jest kara - na pewno nie. Po prostu tak się dzieje z jakichś przyczyn medycznych :(. Mogą być genetyczne, podobno najczęściej (tak mówi lekarz -...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 21 Lis 14, 21:31
+3    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznadawniej też byłam przeciw,a teraz?jestem kilka dni po...bardzo trudna decyzja,ogrom emocji przed i po,ale gdybym mogła cofnąć czas nie zmieniłabym zdania.dziewczyny!!musicie być tego pewne,przemyśleć to 1000 razy a nawet więcej bo po wszystkim też jest ciężko.gdyby któraś potrzebowała wsparcia bądz informacji niech da znać na forum.żadna ze...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 23 Lis 14, 09:34
0    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznajak mogę się z tobą skontaktować? potrzebuję porady
marie
Poniedziałek | 24 Lis 14, 11:05
0    nie oceniono 0
marie
Re: Aborcja farmakologicznadobrze jak bys podala nr.tel(jakikolwiek,nie musi byc twoj prywatny) to przesle kontakt do mnie na maila,bo troche sie boje podawac publicznie.
marie
Poniedziałek | 24 Lis 14, 11:08
0    nie oceniono 0
marie
Re: Aborcja farmakologicznaalbo podaj swoj mail jak wolisz.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 26 Lis 14, 19:03
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznatez chciałabym kontaktu jakiegos
marie
Środa | 26 Lis 14, 22:35
0    nie oceniono 0
marie
Re: Aborcja farmakologicznaja moge wesprzec,doradzic.tylko daj kontakt do siebie.odp.napewno .
Gość
Czwartek | 27 Lis 14, 18:44
0    nie oceniono 0
Gość
Re: Aborcja farmakologicznaja chcialabym porady i pomocy karolineczka1516@wp.pl
Malina1985
Sobota | 20 Gru 14, 10:28
0    nie oceniono 0
Malina1985
Re: Aborcja farmakologicznaHej masz jakiś kontakt do siebie? tez mam ten problem co Wy...
marie
Niedziela | 21 Gru 14, 00:17
0    nie oceniono 0
marie
Re: Aborcja farmakologicznapisz na dorotahaas75@gmail.com
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 12 Lis 14, 14:49
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaod zawsze byłam przeciw aborcji, ale od 4-rech tygodni sama jestem w takiej sytuacji, by ją zastosować. od urodzenia choruję na epilepsję i zażywam kolosalnie silne leki. lekarzom jest obojętne, czy ratują życie mojego dziecka nie zabiorą mojego. takie jest chore prawo w Polsce :/
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 12 Lis 14, 14:50
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologiczna...i albo je uratują, albo ja przy tym pójdę do piachu
tabletki women on web
Sobota | 14 Cze 14, 16:31
0    oceniono 8 razy
tabletki women on web
Re: Aborcja farmakologicznaWitam, mam do sprzedania jeden zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women on Web. Zamawiałam z tej strony już jakiś czas temu 2 zestawy jednak przydał się tylko 1. Data ważności na opakowaniu jest do 2015 r. Cena to 390 zl plus przesyłka. Dziewczynom w potrzebie chętnie pomogę, ponieważ sama wiem jak to jest znaleźć się w sytuacji bez wyjścia....
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 27 Cze 14, 14:57
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznanie dajcie się nabrać na tą wiadomość ta kobieta zarabia na nieszczęściu innych kobiet ... to oszustka
tabletki women on web
Sobota | 14 Cze 14, 16:31
-2    oceniono 4 razy
tabletki women on web
Re: Aborcja farmakologicznaWitam, mam do sprzedania jeden zestaw tabletek wczesnoporonnych z Women on Web. Zamawiałam z tej strony już jakiś czas temu 2 zestawy jednak przydał się tylko 1. Data ważności na opakowaniu jest do 2015 r. Cena to 390 zl plus przesyłka. Dziewczynom w potrzebie chętnie pomogę, ponieważ sama wiem jak to jest znaleźć się w sytuacji bez wyjścia....
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 12 Lut 14, 16:47
-1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznacale zycie byłem przeciwko aborcji nie mogłem zrozumiec ludzi ktorzy to robia i powodow jakimi sie kieruja, zmienilo sie szybko kiedy sie okazalo ze dzieczyna jest w ciazy i teraz wiem czemu i nie potepiam nikogo bo naprawde nikt yego nie zrozumie poki sie nie znajdzie w takiej sytuacji. u mnie sie to skonczylo tym ze dziecko sie urodzilobo...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 11 Lut 14, 13:09
+5    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNo cóż mentalność polaków dalej jest na poziomie średniowiecza i dopóki najwięcej do gadania ma w naszym kraju kościół nic się nie zmieni....
Gość We-Dwoje.plADa
Środa | 25 Wrz 13, 00:43
-1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.plADa
Re: Aborcja farmakologicznasd
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 19 Cze 13, 15:58
+13    oceniono 29 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaIdąc tokiem myślenia zagorzałych przeciwników aborcji co miesiąc kobieta zabija jedno dziecko nie dopuszczając do zapłodnienia swojej komórki jajowej, która zostaje bezpowrotnie zniszczona. Mężczyzna wyrzuca swoje nasienie wiec morduje miliony potencjalnych dzieci. Zastanówcie się jak bzdurne są wasze wypowiedzi, nie znając fizjologii człowieka.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 19 Cze 13, 15:34
-1    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaIdąc tokiem myślenia zagorzałych przeciwników aborcji co miesiąc kobieta zabija jedno dziecko nie dopuszczając do zapłodnienia swojej komórki jajowej, która zostaje bezpowrotnie zniszczona. Mężczyzna wyrzuca swoje nasienie wiec morduje miliony potencjalnych dzieci. Zastanówcie się jak bzdurne są wasze wypowiedzi, nie znając fizjologii człowieka.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 29 Maj 13, 21:19
+4    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaZabieg bardzo bolesny, zarowno fizycznie jak i psychicznie. Dokolalam go 5 lat temu i nadal pamietam ten bol. Zgodze sie calkowicie z wypowiedzia kolezanki w artukule. Potrzeba duzo sily wewnetrznej aby sie zdecydowac. Drugi raz juz bym tego nie zrobila i teraz nawet staram sie o dziecko. Mam nadzieje, ze uda mi sie zajsc szybko w ciaze i...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 28 Paź 14, 12:37
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznai jak strana o dziecko?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 3 Kwi 13, 20:55
+12    oceniono 18 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznawłaśnie z powodu niemożności legelnego przeprowadzenia aborcji mamy tyle przypadków dzieciobójstwa
rastapederasta
Piątek | 27 Wrz 13, 12:02
-3    oceniono 11 razy
rastapederasta
Re: Aborcja farmakologicznaJak to ktoś powiedział: Matka Madzi, zamiast zabójczynią, byłaby szanowaną bojowniczką o "prawa reprodukcyjne", gdyby tylko zabiła swoje dziecko kilka miesięcy wcześniej.
Czy Pan/Pani nie widzi, w jakim absurdzie tkwi?
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 12 Mar 13, 19:26
+5    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaZastanawiam się, czy którakolwiek z Pań, które są zagorzałymi przeciwniczkami aborcji miała kiedyś podobny dylemat. I to nie na zasadzie "ojej, wpadłam, nie chcę mieć dzidziusia". Wyobraźcie sobie Drogie Panie, empatycznie, taką sytuacje. Jesteście same. W polskich realiach z trudem wiążecie grosz z groszem, na śmieciowej umowie zlecenie....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 16 Maj 13, 14:26
-7    oceniono 15 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaPiszesz ,że nie zdaje sobie sprawy,że nie czuje i nic go nie boli?! Jesteś śmieszna! Dlaczego w takim razie dziecko,kiedy jest usuwane cofa się przed narzędziami lekarza??? Jak można zabijać taką małą istotkę???!!! Jeżeli ktoś nie chce dziecka to niech je urodzi i da mu szanse na życie u kogoś ,kto będzie go kochał.Wystarczy oddać do adopcji itp...
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 30 Maj 13, 15:48
+2    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNaogladalas sie chyba "niemego krzyku" za duzo. Jesli chcesz sie wypowiadac w oparciu o tego typu zrodla to najpierw dowiedz sie jaka jest ich rzetelnosc. Zostalo juz dawno wykazane, ze zarowno ten film jak i inne tego ttypu jest zmanipulowany, przeklamany i niezgodny z prawda (manipulacja obrazem usg, zanizanie wieku ciazy- plod 16tyg...więcej »
gbf
Sobota | 9 Mar 13, 12:51
-4    oceniono 18 razy
gbf
Re: Aborcja farmakologicznaBoli mnie serce jak czytam ile dzieci zostaje mordowanych w ten sposób, zastanówcie się co by było gdyby wasze matki postąpiły podobnie jak wy.... przykre
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 20 Cze 13, 18:13
+4    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaCo by było? Nawet nie byłybyśmy świadome tego co się stało lepiej jest pozwolić dziecku żyć np w skrajnej biedzie czy przeświadczeniu, że Mamusia mnie oddała bo mnie nie chciała?
ona31
Środa | 20 Lut 13, 20:51
+6    oceniono 12 razy
ona31
Re: Aborcja farmakologicznaNiektórzy głupoty piszecie...ja miałam założoną wkładę po pół roku wypadła tylko w porę się zorientowałam lekarz usunął j ai założył nową,i kolejne 5 miesięcy teraz spóźniała mi sie miesiączka poszłam do lekarza okazuje się że wkładka się nieco obniżyła,wykonałam test z krwi i wyszła ciąża 2-3 tydzień-i nikt mi nie powie że "nie trzeba było się...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 28 Sty 13, 14:48
-4    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznapolecam tym aborcja farmakologiczna NIE !!!- założyć swoje forum i pisać , żalić się tam. pieprzone berety, katolicy, na kolana do Częstochowy!!! żyjemy w XXI wieku i nikt nie będzie mi mówił co jest moralne a co nie!! chcieliście europy to ją macie!!! nie da się być wiecznie z tyłu za murzynami .
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 2 Sie 14, 00:04
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznapopieram ale z tylu za murzynami nie zgadzam sie bo nawet tam istnieje aborcja i kilka jej rodzai wiec nawet oni lepsi sa,.......
Gość We-Dwoje.pl oli
Wtorek | 20 Lis 12, 09:40
-2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl oli
Re: Aborcja farmakologicznamam 2 dzieci 3 nie chcialam kupila mi siostra we włoszech tabletki mialam krwawienie skurcze mys lałam ze już po sprawie jednak sie okazalo że dalej jestem w ciąż nikomu nie życze tego co ja przeżyłam naczytałam sie w internecie jakie to dziecko może mieć wady ze strachu nie chodziłam na usg a tu córeczka urodziła sie zupełnie zdrowa teraz...
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 19 Lis 12, 23:30
+1    oceniono 5 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaznalazlam sie w takiej sytuacji ze nie zdajac sobie sprawy po wzieciu dwoch tabletek POSTINORU w jednym tygodniu dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy... byl to 4 tydzien lekarz powiedzial , ze postinor we wczesnej fazie ciazy powoduje wady mozgu dziecka i niedorozwoj,,,i jaka podjelybyscie decyzje?? musialam wybrac aborcje farmakologiczna......więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 20 Wrz 12, 22:44
0    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaCzytam komentarze ,sama zastanawiam sie nad aborcja.Jestem matką dwójki dzieci ktore kocham nad życie.Nie powinno nikogo sie oceniac bo tak naprawde nikt nie wie co go w zyciu spotka.Kazdy ma uczucia i pewnie nikomu nie jest łatwo podjąc taką decyzje.Słyszy sie coraz czesciej matka zabiła 3-letnią córeczke,ojciec gwałcił 2-letniego synka.Takich...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 25 Maj 12, 13:11
+4    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaPare tygodni temu przeszłam aborcję farmakologiczną.Mam 2 dzieci ,3 nie chcem.dziecko musi być chciane ,wyczekane ,trzeba mu zapewnić godne życie.Gdybum miala wsparcie byłabym dziś w ok 10 tyg ciąży.Zawsze byłam przeciwniczką aborcji ,dla mnie to nie jest embrion ,jajeczko czy plód jest to dziecko.Muszę żyć ze świadomością że zabiłam ,jest mi...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 13 Lis 12, 21:48
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaSZczerze Ci wspołczuję .Ja z tą swiadomościa zyję 20 lat i nie potrafię sobie wybaczyc.A jak bardzo załuję.Jestem zwolenniczką darmowych srodkow antykoncepcyjnych.Nie cierpiałybysmy tak starsznie.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 17 Cze 14, 05:58
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTu się zgadzam w pełni. Jestem w podobnej sytuacji , i też sama muszę podjąć decyzje...
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 16 Maj 12, 13:39
+7    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznateż przeżyłam aborcję farmakologiczną w sumie nadal przeżywam.krwawiłam obficie.bardzo się boję.jestem z tym wszystkim sama lecz nie żałuję-czuję ogromną ulgę.
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 30 Gru 12, 10:39
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznamogę sie jakoś z toba skontaktowac?
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 4 Kwi 12, 09:43
+2    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaA mi jest przykro, że Polska to taki zacofany kraj, gdzie kobieta nie ma swoich praw. Wyjechałam w celach zarobkowych, moje życie załamało się, porzucił mnie chłopak, straciłam kontakty w Polsce. Jestem osobą z wykształceniem medycznym.Po 6 miesiącach żalu i zamknięcia się w sobie dałam upust swoim emocjom i niestety mimo zabezpieczenia zaszłam...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 14 Lut 13, 11:50
-10    oceniono 18 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznajak się pierdolicie to trzeba mieć świadomość że można zajść w ciąże ;) i niema co narzekać na naszą Polskę że jest zacofanym krajem, to wy głupiutkie baby jesteście zacofane i zachowujecie się jak nie świadome ciąży 12latki. jak chcecie mieć grzmocone dziury to po wibratory megaśne i ruchajcie sobie ile chcecie i ciąż nie chcianych nie będzie
Gość We-Dwoje.pl
Niedziela | 31 Mar 13, 11:15
+2    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznajak ciebie nikt nie chce pier... to twoj problem, nie zazdrosc pasztecie
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 6 Maj 14, 14:03
+4    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaA mnie zastanawia ile Ty masz lat że masz czelność wypowiadać się w takiej kwestii w tak infantylny sposób. Żałosne.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 3 Kwi 12, 17:31
+4    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznanie podoba mi się przytoczona wypowiedź kobiety, która przeprowadziła zabieg w wieku 20 lat, jest BARDZO emocjonalny i nie daje obiektywnego obrazu, który daje za to artykuł, powinien być przytoczona również druga opinia kobiety, która ma nieco mniej emocjonalne podejście do swych komórek, cieszy mnie także wynik sondy wskazuje na to że...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:39
+4    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaWitam, zdecydowałam się na aborcję farmakologiczną.To nie jest MORDERSTWO, jak piszą tu większość osób.W Polsce ludzie są indoktrynowani i niestety nie da się im wytłumaczyć że embrion nie jest człowiekiem! Nie jestem za późną aborcją, ale aborcję farmakologiczną przeszłam i nie mam wyrzutów sumienia. Wydaliłam zapłodnione jajo czyli embrion....więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:41
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDodam, że od niedawna mam kartę zdrowia, dostałam od razu za darmo pigułki, za któe w Polsce słono się płaci.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 22 Mar 12, 10:43
+3    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaPewnie że nie jest to łatwa decyzja, trzeba mieć wiele zacięcia by pozbyć się życia ze swojego łona, by zamordować własne dziecko. Najlepiej nie myśleć o "tym" jako o dziecku... tak jest dużo łatwiej... najlepiej nie myśleć, jak będzie wyglądało dziecko jeśli go nie usunę... tak będzie łatwiej... najlepiej skupić się na odebranych...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 1 Mar 12, 11:40
+1    oceniono 3 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTo nie jest decyzja łatwa i większość osób, które to robią ma ku temu powody i nie wierzę żeby im to przychodziło 'ot tak' jakby sugerował głupi komentarz 'kochanie jak zabijemy dziecko', stuknij się w głowę autorko. Sama poważnie rozważałam aborcję, byłam już o krok od tego, nie zrobiłam jej bo bałam się, że mi to nie da spokoju i będzie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 17 Lut 12, 13:34
+6    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaOj ludzie, jak wy niewiele wiecie. Jakim prawem odwołując się do religii i Boga osądzacie innych? Tego uczy Was katolicyzm! Nie macie prawa oczerniać i osądzać osób, które poddały się aborcji! To może tylko Bóg! Więc zamiast pluć jadem i zaszczuwać, wyzywać od morderczyń zajrzyjcie do Pisma św. i poszukajcie cytatu "Kto z was jest bez winy....".
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 16 Lut 12, 18:45
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJa nikogo nie potępiam, ani też nie zachęcam do aborcji. Różnie to w życiu bywa. Moi rodzice uważali, że najpierw szkoła, a potem rodzina. Nie uprawiałam seksu do trzydziestki. Skończyłam studia (dwa fakultety),wyszłam za mąż, zaszłam w ciążę chcianą i planowaną i poroniłam. Nie mogę mieć dzieci. Lekarze powiedzieli wprost, że jest za późno. Za...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 16 Lut 12, 18:23
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJa nikogo nie potępiam.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Lut 12, 21:48
+3    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNie potępiajcie jesli nie znacie przyczyn takich decyzji...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 10 Lut 12, 00:21
-3    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaMorderstwo potępia się zawsze. Zwłaszcza morderstwo MATKI na DZIECKU... Nie oszukujmy się, to nie jest morderstwo nacierającego wroga... A jeśli tak to ktoś postrzega... To można tylko wyrazić smutek...
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 10 Lut 12, 20:33
+1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNa tej samej zasadzie można tłumaczyć gwałcicieli i pedofili, może mieli ciężkie dzieciństwo, może znęcała się nad nimi matka? Może odtrąciła ich kobieta? Przestępstwo to przestępstwo! NIE i koniec!
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Lut 12, 16:16
-1    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNie wolno zabijać życie!!!!
Pomyśl o tym, tak jakby CIEBIE ZABILI,
nigdy by ci nie dali przyjść na ten świat ...
Nigdy byś nie wadziła tego piękna.... BO TAK PO PROSTU BY CIE ZABILIIIII!!!!!
BEZ PROBLEMU!!!!
ciekawie jak się czujesz Pani, pisząca ten artykuł ???

"Zamiast więc rujnować życie swoje, partnera i niechcianego potomstwa...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:08
+8    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaCi za ludzie piszą te komentarze! Aborcja farmakologiczna przeprowadzana jest do 5 tyg. ciąży. To nie jest zabijanie człowieka, tylko usuwanie zapłodnionego jaja. Nie wolno nadawać temu cech ludzkich, to bzdura!
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 23 Mar 13, 11:59
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaa ja właśnie tak bym wolała, aby mnie nie było. Nie masz pojęcia co to jest być niechcianym dzieckiem, słyszącym nie raz ,,czasem żałuję, że w ogóle się urodziłaś''. I co z tego, że miałam okazję zobaczyć trochę piękna, jak emocjonalnie jestem czarną dziurą. Mając 27 lat cierpię, bo nie mam rodziców, którzy by mnie kochali. Zaznałam upokorzeń i...
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 20 Gru 14, 09:14
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaChyba mam podobnie. Czasami by sie wolało, aby samej gdzieś zniknąć, bądz w ogole się nie pojawić.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Lut 12, 11:44
+3    oceniono 15 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologiczna"Kochanie jak zabijemy nasze dziecko?"
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 28 Lut 12, 12:05
-2    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaWybierz jedną z odpowiedzi:
- Może zagłodzimy? (ta forma dozwolona jest nawet przez kościół- Terri Schiavo )
- Może nie wykupimy antybiotyków, bo nas nie stać?
- Może samo się zabije, jak trochę podrośnie i zobaczy że jest niechciane, niekochane i pozbawione perspektyw bo tatuś zarabia minimum krajowe, a mamusię zwolniono z pracy po...
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lut 12, 22:21
+2    oceniono 14 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaartykuł masakra- dawno czegoś tak zakłamanego nie czytałam...P. Agnieszko, zanim napisze pani jakiś artykuł, proponowałabym trochę douczyć się m.in. z biologii. Moje 8-letnie dziecko ma rzetelniejszą wiedzę na temat powstania i rozwoju człowieka aniżeli pani. Niestety:(
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lut 12, 18:26
+4    oceniono 14 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJa to się zawsze zastanawiam, czy na portalach o nazwie: we-dwoje powinny się znajdować takie artykuły. Skro dwoje ludzi się kocha, to nie potrzebują aborcji, bo chcą podzielić się swoją miłością z innymi. A tak za chwile z portalu we-dwoje, poprzez link w-pojedynkę trzeba będzie wejść na stronę dla biednych singli z depresją...
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lut 12, 16:30
-8    oceniono 14 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznawasz artykuł postanowiła zbanować i zaspamować grupa Młodzi - Pro - life..
Młody nie z powyższej grupy
Środa | 8 Lut 12, 20:00
0    oceniono 14 razy
Młody nie z powyższej grupy
Re: Aborcja farmakologicznaPrzynajmniej nazywają sprawy jak trzeba: jest tu mowa o ZABIJANIU.
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Lut 12, 21:22
-2    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaco to za grupa? A tak nawiasem mówiąc - oto bardzo rzeczowy argument w dyskusji. Ja nie mam nic przeciw ludziom, którzy są pro-life, a mam co nieco do zarzucenia ludziom pro-zabić-dziecko, bo być może zabili mi mojego przyjaciela, a może jakiegoś wielkiego człowieka - nie wiem i nigdy się nie dowiem, bo nigdy go nie poznam, gdyż został zabity,...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 15 Mar 12, 00:11
+7    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTo jest Twoje zdanie, a ja uważam, że Ty być może dysponujesz dużą ilością genialnych plemników lub jajeczek i marnujesz taki materiał genetyczny. A może BYŁBY to ktoś wybitny, albo mój przyjaciel?
Powiesz, że nic mi do Twoich jajeczek?
A ja Ci powiem, że nic Ci do moich.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lut 12, 09:54
+7    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTakie środki podaje się w szpitalu jak chce się wywołać u kobiety z martwą ciążą poronienie. Do wszystkich kobiet: przechodziłam taki proceder z moim kochanym Maleństwem które umarło. Ból fizyczny to pikuś, choć bolało bardzo. Trwało to dwa dni! W warunkach szpitalnych podawano mi te środki dwa razy bo pierwsza dawka nie przyniosła efektu. Nie...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 9 Lut 12, 16:22
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDZIĘKI ZA TEN KOMENTARZ :)!!!
Gość We-Dwoje.pl
Piątek | 10 Lut 12, 20:37
+1    oceniono 1 raz
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTo bardzo ważny i mądry komentarz! Pokazuje, że te tabletki to nie cukierki, które można łykać tak sobie. Przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia z powodu utraty tego maleństwa! Po tych pigułkach nawet można umrzeć, przecież jakiś czas temu studentka z Warszawy wykrwawiła się po nich na śmierć.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 20 Gru 14, 09:12
0    nie oceniono 0
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaMogła się wykrwawić, bo nie trafiła do szpitala, nie otrzymała pomocy.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lut 12, 09:42
+1    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaPo co ryzykować zdrowiem czy życiem przyjmując tego typu środki. Lepiej urodzić i upozorować porwanie - przecież skutek ten sam... no może poza zainteresowaniem policji.
Gość We-Dwoje.pl
Środa | 8 Lut 12, 08:42
+7    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaSame kłamstwa: "Aborcja jest społecznym faktem od zarania dziejów i nikt tego nie zmieni. Bo zawsze będziemy zachodzić w ciążę i w wielu przypadkach nie będzie to zdarzenie radosne ani oczekiwane. A takie powinno przecież być. Zamiast więc rujnować życie swoje, partnera i niechcianego potomstwa będziemy łapać się wszystkich możliwości...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 22:55
+14    oceniono 20 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDLACZEGO ludzie NIE ROZUMIEJĄ że świadome rodzicielstwo ZACZYNA się w momencie DECYZJI o współżyciu??? Bo przecież już nawet większe dzieci wiedzą SKĄD się biorą dzieci!
Tak więc decyzja jest PRZED, a nie po tym jak się okazało, że dziewczyna zaszła w niechcianą ciąże! To wielki fałsz, by nie powiedzieć po prostu HIPOKRYZJA, że później...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Czwartek | 15 Mar 12, 00:06
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaSytuacje są różne! Ja jestem właśnie w 6tc.
Kiedy szłam z moim ukochanym do łóżka myślałam, że on też mnie kocha. Ufałam, że jest odpowiedzialnym facetem, a potem dowiedziałam się że jestem w ciąży.
Zmieszał mnie z błotem, zostawił z tym wszystkim bo on nie chce dziecka.
Nie mam wsparcia w nikim, był dla mnie najważniejszą osobą.
Świat mi...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 22:52
+12    oceniono 20 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologiczna"Poszukujący rzetelnych informacji" na pewno ich tu nie znajdą droga pani redaktor:(
Jajeczko sie pani myli z płodem, aborcja farmakologiczna z antykoncepcją postkoitalną, i nawet człowiek ze śmieciem:(
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 22:48
+11    oceniono 17 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologiczna"Poszukujący rzetelnych informacji" na pewno ich tu nie znajdą droga pani redaktor:(
Jajeczko sie pani myli z płodem, aborcja farmakologiczna z antykoncepcją postkoitalną, i nawet człowiek ze śmieciem:(
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:14
+4    oceniono 6 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaAleż ebrion to nic innego jak zapłodnione jajo.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 22:37
+11    oceniono 21 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaA zastanawiała się Pani Redaktor kiedyś kim sama była w 49 dniu po poczęciu? Przedmiotem? "jajeczkiem"? komórką? czy może CZŁOWIEKIEM tyle że rozwiniętym stosownie do swojego wieku... bo jeśli tylko "jajeczkiem" to dlaczego ono miało serce, które biło? i dlaczego to jest TO SAMO serce, które DZISIAJ bije w Pani????
Gość
Wtorek | 7 Lut 12, 22:04
+8    oceniono 10 razy
Gość
Re: Aborcja farmakologicznaMi wystarczy świadectwo na końcu artykułu... ten fragment wskazuje, jak bardzo mocno zabicie swojego dziecka przeżyła ta kobieta i chyba nikt nie zazdrości jej tych przeżyć. Nie zgadzam się natomiast ze zdaniem z początku artykułu, które mówi, że zajście w ciążę powinno być zdarzeniem radosnym i oczekiwanym, a jeśli nie jest to należy umożliwić...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 21:17
+17    oceniono 25 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJeśli nie chcesz dzieci - nie uprawiaj seksu. Proste. A morderstwo jest morderstwem niezależnie od sposobu, w jaki je popełniamy.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 21:13
+8    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaOjojoj, płacą wam za ten artykuł a on taki tandetny... jak wy pracujecie tam w tej redakcji?
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 21:12
+12    oceniono 18 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaWstyd dla portalu publikować takie ideologiczne teksty!
"niekatolickie treści"? Nie! Nieludzkie!
A jak nie wierzycie, to zobaczcie sobie stowarzyszenia Ateiści za życiem, Libertarianie za życiem, Feministki za życiem, Geje i Lesbijki za życiem - po każdej stronie znajdą się osoby, które wiedzą , że bocian ich nie przyniósł.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 21:09
+6    oceniono 8 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznazanim stanie się żyjącą, czującą(...) istotą" - kłania się embriologia i nauki prenatalne. Od kiedy to taka istota - tu świetny film( http://www.ehd.org/movies.php?mov_id=21&language=71)- której BIJE SERCE, która ODŻYWIA SIĘ, ROŚNIE, UCZY SIĘ (np. wzorców diety matki, rytmu jej dnia) - nie żyje???
To właśnie świadczy o ideologicznym podejściu...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 21:09
+11    oceniono 17 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaKiedyś użyłam tzw. tabletki "po". Nie wiem nawet, czy byłam w ciąży, ale lęk zwyciężył. Przez parę lat ciężko mi było żyć ze świadomością, że mogłam zabić swoje dziecko... W końcu Bóg pomógł mi sobie wybaczyć, ale gdybym mogła podjąć tą decyzję jeszcze raz, to na pewno bym tego nie zrobiła.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 18 Lut 12, 23:02
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJa też użyłam tabletki "po", ale lekarz, który mi przepisał, powiedział, że właśnie jajeczka się wykluwają, więc w ciąży nie byłam, ale miałam szanse być, więc nie żałuję, że je wzięłam.
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 17 Lis 12, 16:16
+4    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaGłupie dzieci, tabletka :po: po prostu nie pozwala zapłodnionemu jaju się zagnieździć.
Ja sama jestem chyba w ciąży, w poniedziałek idę do lekarza, jeżeli będzie to prawda to sama będę zmuszona dokonać taką aborcję. Jeżeli jesteście przeciwni aborcji, nie wpierdalajcie się do zycia tych którzy waszego zdania nie podzielają.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:54
+12    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaHehehe, to w 49 dniu ciąży też mamy do czynienia z "jajeczkiem"??? Oj Pani redaktor - embriologia się kłania! Niech Pani to o jajeczku powie kobiecie, która wydala miniaturowe dziecko i spuszcza je w toalecie. Ona na pewno już do końca życia zapamięta, że to nie było żadne "jajeczko".
To o czym Pani pisze to nie są tzw. pigułki awaryjne, ale...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:12
+2    oceniono 2 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaEmbrion to zapłodnione jajo... Jak to wygląda?Nie jak miniaturowe dziecko!, tylko jak glutek. Ot co. Jak można nadać temu cechy ludzkie???!!!
anonimo
Wtorek | 7 Lut 12, 20:50
+8    oceniono 8 razy
anonimo
Re: Aborcja farmakologicznaczy zabiła by pani swoje dziecko np. 2 letnie 551 kobiet by odpowiedziało "nie
miałabym z tym problemu" bo przecież w łonie matki w ciąży już jest żyjące dziecko !!!
Gość We-Dwoje.pl
Sobota | 18 Lut 12, 23:04
+2    oceniono 4 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaWystarczy spojrzeć na reakcje ludzi w sprawie półrocznej Madzi. Ale za aborcją to 90% społeczeństwa... Takie lekkie zakłamanie w tym widzę.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:48
+10    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznasondaż jest...hmm...tendencyjny, trzy z odpowiedzi sugerują dopuszczanie aborcji, tylko jedna opcja dla przeciwników zabijania dzieci
NIE dla ABORCJI!
Wtorek | 7 Lut 12, 20:26
+13    oceniono 17 razy
NIE dla ABORCJI!
MORDERSTWO FARMAKOLOGICZNEPo co rujnować sobie życie np. niechcianą matką na wózku inwalidzkim? Chorym partnerem? Po co czekać na awans skoro można zabić koleżankę na stanowisku wyżej i upozorować wypadek? Adolf Hitler też dążył do celu po trupach niewygodnych osób, którym odmawiał człowieczeństwa. Dziwię się, że ktoś zatrudnia dziennikarzy piszących artykuły pełne...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:20
+6    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznajak sie uprawia sex to trzeba sie liczyc z ciaza.jesli jesli ktos mowi o niechcianej ciazy to albo jest ignorantem i nie wie skad sie biora dzieci albo uwaza,ze on sie rozmnaza inaczej.dzieci same na swiat sie nie pchaja mowiac kolokwialnie.usuwanie ciazy swiadczy o niedojrzalosci,nieodpowiedzialnosci i skrajnym egoizmie.poza tym nie rozumiem...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:20
+10    oceniono 20 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaDOŚĆ ZAKŁAMANIA!! DOŚĆ MORDOWANIA POLAKÓW!! Aborcja farmakologiczna nazywa się nieco inaczej, ale to ZABIJANIE!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:16
+7    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaZatrważające i tak naprawdę bardzo smutne w tym wszystkim to, że tak wiele kobiet z lekkim sercem potrafi zabić swoje dziecko, to które od początku czuje się najbezpieczniej w łonie swej mamy, okazuje się że jest przez nią mordowane. Czy nie lepiej oddać dzieciątko do adopcji? Aborcja jest wielkim złem. Zabija nie tylko bezbronne dziecko- zabija...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:08
+9    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznasondaż jest...hmm...tendencyjny, trzy z odpowiedzi sugerują dopuszczanie aborcji, tylko jedna opcja dla przeciwników zabijania dzieci
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:05
+11    oceniono 13 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaOkropny ten artykuł.
"... zanim stanie się on żyjącą... istotą"???? Niech autor sięgnie do podręcznika z embriologii i zerknie, co się dzieje po połączeniu komórek rozrodczych - przecież wtedy zaczyna się życie!
I nie piszcie tych strasznych głupot, że tylko katolicy uważają, że aborcja (zabijanie nienarodzonych) jest moralnie zła. Jako...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 20:05
+9    oceniono 9 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaOkropny ten artykuł.
"... zanim stanie się on żyjącą... istotą"???? Niech autor sięgnie do podręcznika z embriologii i zerknie, co się dzieje po połączeniu komórek rozrodczych - przecież wtedy zaczyna się życie!
I nie piszcie tych strasznych głupot, że tylko katolicy uważają, że aborcja (zabijanie nienarodzonych) jest moralnie zła. Jako...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:57
+16    oceniono 20 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaCo by tu jeszcze wymyślić, żeby pozbyć się niechcianego dziecka?
A może w końcu pomysleć jak dorosły człowiek: seks MOŻE spowodować CIĄŻĘ, czy tak trudno to w końcu zrozumieć???
Nie chcecie niechcianych dzieci, więc najpierw pomyslcie...
Wypadałoby jednak wziąć odpowiedzialność za swoją głupotę lub szaleństwo chwili.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:56
+12    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTak, leki mogą być pomocne... najlepiej takie na głowę, przydatne tym którzy tworzą takie bzdurne artykuły. Aborcja = zbrodnia.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:56
+13    oceniono 17 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaTak, połknij tabletkę i się nie przejmuj, problem z głowy. To nic,że właśnie zabiłaś człowieka. Przecież "masz prawo o sobie decydować"...no właśnie O SOBIE !!!!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:56
+18    oceniono 20 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaWidać portal ma problemy finansowe i pojawiają się na nim sponsorowane artykuły. Uczciwość nakazywałaby jednak o tym napisać, jak robią inne portale, podkreślając, że artykuł jest sponsorowany.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:55
+11    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaLitości, jaki nierzetelny i manipulacyjny artykuł. To w końcu "jajeczko" się odkleja od ściany macicy, czy płód? To zasadnicza różnica, bo między pojedynczą gametą żeńską, zwaną jajeczkiem, a płodem ludzkim jest jakieś 45 dni rozwoju, w tym: zapłodnienie, implantacja, bruzdkowanie, stadium zarodka i wreszcie płodu.

LUDZIE, piszcie o...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:51
+10    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaPrzykre, że aborcje przedstawia się jako coś prostego, bezproblemowego. Obojętnie czy zostaje wykonana za pomocą środków mechanicznych, czy za pomocą tabletek poronnych zawsze wiąże się z tym samym - pozbawieniem życia małęj ludzkiej istoty, która sama się nie obroni. Kochane, zawsze można oddać dziecko do adopcji, zostawić w szpitalu, a dać (i...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:48
+13    oceniono 15 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaSwoją drogą to niesamowite, że w dniach, w których każdy zastanawia się jak matka mogła insynuować porwanie własnego dziecka, którego ciało wyniosła i ukryła po nieumyślnym zabójstwie. I w dniach, gdy spada na nią wiele słów krytyki i wiele słów współczucia dla jej córki - Madzi. Inni publikują artykuły, w których polecają metodę na spuszczenie...więcej »
Wojciech z Młyna
Wtorek | 7 Lut 12, 19:48
+14    oceniono 16 razy
Wojciech z Młyna
Re: Aborcja farmakologicznaCzy portal dostaje za takie artykuły promujące zabijanie dzieci pieniądze? O Wandzie Nowickiej już wiemy, że była (jest?) na utrzymaniu koncernów farmaceutycznych i producentów narzędzi do zabijania nienarodzonych, czy we-dwoje.pl idzie tą samą drogą?
Lucy BMS
Wtorek | 7 Lut 12, 19:45
+15    oceniono 19 razy
Lucy BMS
Nie "aborcja farmakologiczna" tylko MORDERSTWOKobieto, jeśli już zostałaś matką, to nie przestaniesz nią być. Nie czyń się morderczynią swojego dziecka...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:44
+16    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaW tych śmiercionośnych rozważaniach nie bierzecie pod uwagę już niczego innego prócz własnej dupy. Którą zresztą jesteście gotowi WYSRAĆ CZŁOWIEKA, bo tak daleko zaszliście...
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:43
+14    oceniono 16 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaMacie jakieś zafiksowanie na te "temat tabu". Nie ma żadnej różnicy między takim, a innym rodzajem aborcji i przestańcie pisząc o WYDALANIU LUDZI używać jakichś żałosnych półsłówek.
Nie wiem jak daleko jesteście w stanie pójść w wymyślaniu metod? To już żołnierze z Lwowskiego getta byli mniej pomysłowi (choć normalnemu człowiekowi nie uda się...więcej »
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:43
+10    oceniono 12 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaWidać portal ma problemy finansowe i pojawiają się na nim sponsorowane artykuły. Uczciwość nakazywałaby jednak o tym napisać, jak robią inne portale, podkreślając, że artykuł jest sponsorowany.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:41
+7    oceniono 11 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznana pewno lepiej zamordować kogoś tabletką trucizny niż na krześle elektrycznym/fotelu ginekologicznym ale czy to jest mniejszy grzech? Żadna znana mi kobieta nie jest już normalna. Nawet gdy się nie przyznaje to pamięta że zamordowała niewinną istotę ludzką.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:50
+6    oceniono 10 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaLepiej? Kibel od fotela aż tak bardzo się nie różni...
Matka zabitego dziecka
Wtorek | 7 Lut 12, 19:37
+12    oceniono 14 razy
Matka zabitego dziecka
Re: Aborcja farmakologicznaPo aborcji nie przestałam być matką. Jestem teraz matką zabitego dziecka.
LP
Wtorek | 7 Lut 12, 19:32
+16    oceniono 20 razy
LP
Re: Aborcja farmakologicznazapomnieliscie dodac: "artykul sponsorowany". Zenada.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:27
+19    oceniono 21 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaJakie morderstwo jest lepsze - ćwiartowanie, postrzał, spalenie, czy otrucie? Działanie każdej z metod aborcji można porównać do jednej z tych technik zabijania. Może kobiecie to nie zaszkodzi, ale dziecko umrze, a wcześniej będzie cierpiało.
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:26
+20    oceniono 24 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznanie wierzę, że można dyskutowac o tym jak zabić swoje dziecko...Boże ratuj te niewinne istotki
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:25
+17    oceniono 19 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznanie ma żadnego usprawiedliwienia dla zabicia dziecka, szczególnie własnego
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:22
+12    oceniono 14 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaNajlepszą i najpowszechniej stosowaną metodą jest podanie ciężarnej doustnie mifepristonu, który powoduje odklejanie się zapłodnionego jajeczka (nie dziecka!) od ściany macicy, a po 36 godzinach dopochwowo mizoprostolu, który wywołuje skurcze macicy pomagające wydalić płód. - to w końcu jajeczko czy płód?! dziecko! człowiek! bezbronny!
Gość We-Dwoje.pl
Poniedziałek | 2 Kwi 12, 17:16
-1    oceniono 7 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaZapłodnione jajo to embirion. Nie wygląda to jak człowiek, bardziej to przypomina mini krewetkę.To nie człowiek!
Gość We-Dwoje.pl
Wtorek | 7 Lut 12, 19:20
+18    oceniono 18 razy
Gość We-Dwoje.pl
Re: Aborcja farmakologicznaSTOP mordowaniu bezbronnych dzieci!
Napisz komentarz i dołącz do dyskusji

Podobne do Aborcja farmakologiczna

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl