Polki.pl
kom. (0)

Zrób upominki z dzieckiem!

Strona 1 z 6

Walentynki to dzień, w którym chcemy dać coś wyjątkowego osobom, które kochamy. Nie musi być to kosztowny prezent. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest upominek, który samodzielnie wykonamy. Taki walentynkowy drobiazg, ale przygotowany z serduszkiem. Oto pomysły na to, co  mogą przygotować dzieci z pomocą rodziców.

Upominki z sercem w roli głównej przygotowane prosto z serduszka. Taki osobisty drobiazg jest zdecydowanie cenniejszy od tego zakupionego w sklepie. Własnoręcznie wykonany upominek jest powodem do dumy, zwłaszcza, gdy wywołuje zachwyt u obdarowanego. Można go wręczyć rodzeństwu, przyjacielowi, dziadkom.

Wspólne przygotowanie drobnych prezentów ma także wymiar edukacyjny, nie tylko w rozwoju manualnym, ale i emocjonalnym. W końcu o uczuciach, miłości i przyjaźni, warto rozmawiać jak najwcześniej. A Walentynki to doskonały moment, by takie tematy poruszać. Zapytajcie dzieci, czym jest dla nich miłość, być może ich odpowiedzi nawet was zaskoczą. 

Zachęcamy do wspólnej serduszkowej zabawy. Oto nasze propozycje na własnoręcznie robione walentynkowe prezenty.

Walentynkowe upominki, które przygotujesz z dzieckiem

fot. blog.makezine.com, treyandlucy.blogspot.com, thehousethatlarsbuilt.com,  mommygaga.com, amazingmae.blogspot.com  • 1
  •   z 6 

Oceń 5,00 / 1

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Gry i zabawy

Skomentuj Zrób upominki z dzieckiem!

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Zrób upominki z dzieckiem!

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko