Pozycje par podczas snu - jaki jest wasz związek?

Pokażcie nam w jakiej pozycji śpicie, a powiemy wam jaki jest wasz związek... Z pozycji partnerów podczas snu można wyczytać mnóstwo informacji dotyczących kondycji i charakteru związku dwojga ludzi. Sprawdź jaki jest twój związek!

Pozycja snu "na motyla" czyli partnerzy zwróceni do siebie plecami, ale zdarzają się im zetknięcia poszczególnymi częściami ciała: plecami, pośladkami, stopami. U tych par zawsze coś się dzieje, nigdy nie są spokojne, mają mnóstwo pomysłów i wszędzie ich pełno. Wciąż szukają nowych wrażeń.
Zobacz zwiastun filmu Ciemniejsza Strona Greja! Jest naprawdę mocny!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
w 99% przypadków śpimy na łyżeczkę. cudowna pozycja w której kobieta czuje się bardzo bezpiecznie. przytulam wtedy do piersi jego rękę i trzymam ją oburącz. często splatamy się nogami. wspólne noce to jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie kiedykolwiek w związku spotkały:)
/5 lat temu
takich psychotestow czy psychozabaw nie mozna traktowac smiertelnie powaznie, ten kto tak to traktuje musi miec raczej nierowno pod sufitem...
/5 lat temu
Spalam w pozycji lyzeczka 11 lat z mezem.Gdy zachorowalam na SM zostawil mnie bez skrupulow.Wiec,te wszystkie przepowiednie to TOTALNE BZDURY!!!
POKAŻ KOMENTARZE (1)