Polki.pl

Wagi Fitness, analizatory składu ciała

Wagi Fitness, analizatory składu ciała
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Wagi Fitness, analizatory składu ciała

Przy odchudzaniu sie lub powrocie do dobrej formy potrzebna jest cierpliwość - łatwiej o nią gdy wiemy, że droga, którą wybraliśmy jest słuszna. Analizatory masy ciała dostarczają informacji które pozwolą Ci uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przy odchudzaniu:

 • utraty masy mięśniowej zamiast tłuszczu,
 • zbyt szybkiej rezygnacji z dobrze dobranej diety, bo waga nie zmienia się, a nie widzimy, że korzystnie zmieniają się proporcje tłuszczu i mięśni.
 • odwodnienia Wiecej informacji na naszej stronie.
I my coraz częściej postanawiamy być fit!

Planujemy pobiegać, pochodzić na siłownię, odwiedzić fitness klub i zrzucić troszkę zbędnych kilogramów. Można robić to intuicyjnie i często się udaje. Można też oprzeć się na informacjach, które pomogą nam zaplanować prawidłową dietę czy ocenić skuteczność podejmowanych działań.

Takich informacji dostarczają monitory składu ciała czyli wagi osobiste wyposażone w dodatkowe elektrody umożliwiające pomiar bioimpedancji. Z wyników tego pomiaru uzyskujemy takie informacje jak:

 • procent tkanki tłuszczowej w organiźmie – co pomoże nam ustalić czy nadmiar tkanki tłuszczowej posądzanej przez medyków o powodowanie chorób cywilizacyjnych już nam zagroził czy jeszcze nie. Odpowiednia tabelka powie nam o tym. Dodać należy, że równie szkodliwy może być brak tkanki tłuszczowej
 • procent wody w organiźmie – nieprzyjemne objawy powodowane przez odwodnienie mogą prowadzić nawet do śmierci (bez płynów wytrzymujemy o wiele krócej niż bez jedzenia), ale nawet bez tak pomijając tak skrajne efekty, to bóle głowy, czy spadek wydolności organizmu spowodowane przez brak wody też warto wyeliminować. Średni procentowy udział wody w organiźmie dla Kobiet to: 45-60%, a dla mężczyzn 50-65%.
 • masa mięśni w organiźmie – muskulatura jest chlubą mężczyzn i warto się o nią postarać. Oprócz estetyki w grę wchodzi przemiana materii. Większa ilość mięśni przyspiesza metabolizm czyli pomaga również schudnąć. Oczywiście jak zawsze ważne jest umiarkowanie i zachowanie odpowiednich proporcji.
 • masa kości – to informacja o tyle istotna, że zmniejszanie się masy kostnej ponad normy może pokazywać, że jesteśmy na drodze do osteoporozy.
 • wskaźnik wisceralnej tkanki tłuszczowej – to ta najbardziej odsądzana od czci i wiary tkanka tłuszczowa najbardziej szkodliwa, mieszcząca się w okolicach naszego brzucha. Przekroczenie wartości 13 powinno skłonić do podjęcia działań bądź w zakresie zmian dietetycznych bądź w dziedzinie ruchu, bądź w obu tych dziedzinach. Im większy wskaźnik tym działania powinny być bardziej radykalne bo niestety mamy podwyższone ryzyko zapadnięcia na cukrzycę, choroby wieńcowe, raka i pewnie jeszcze kilka innych nieprzyjemnych chorób. Analizator masy ciała umożliwia ocenę wisceralnej tkanki tłuszczowej w zakresie od 1-59.

Dla wielu osób zakup monitora masy ciała może być rozwiązaniem zdecydowanie ulatwiającym osiągnięcie zamierzonych celów - niezależnie czy będzie to dobra forma czy zrzucenie kilku kilo. Widzieć bowiem jak działa nasz plan to mieć dodatkowe bodźce, ktore zwiększają szansę na korzystny efekt. Łatwiej wytrwać wiedząc, że jest się na dobrej drodze, szybciej można zmienić sposób postępowania czy dietę, ktore nie przynoszą dobrych rezultatów.

Monitory Tanita są dokładne i bezpieczne. Firma jest liderem na rynku domowych urządzeń do pomiaru składu ciała, jest również czołowym producentem urządzen profesjonalnych. Rozwijane w urządzeniach profesjonalnych technologie są implementowane w urządzeniach do domowego użytku. Japońska jakość i dokładność wykonania potwierdzone są trzyletnią gwarancją.

W naszej ofercie znajdziesz:

 •  nowoczesne wagi łazienkowe
 • analizatory masy ciała - dzięki którym zawsze będziesz wiedział(a) że Twoje wysiłki przynosza dobry skutek
 • wagi dla niemowlat
 • wagi fitness dla salonów spa, fitness i siłowni
 • specjalistyczne wagi medyczne
 • wagi weterynaryjne

 ZAPRASZAMY

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

analizatory masy ciała do domowego użytku Monitoruj swoje postępy w uzyskaniu pięknej figury !!!

Wagi Fitness, analizatory składu ciała Wagi Fitness, analizatory składu ciała Wagi Fitness, analizatory składu ciała Wagi Fitness, analizatory składu ciała
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Wagi...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Poradnia Dietetyczna na Bemowie (Ewa Kozłowska)Poradnia Dietetyczna na Bemowie (Ewa Kozłowska)
Specjalistyczny gabinet dietetyczny.
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Doradcy żywieniowi
Salon Fryzjerski ELVASalon Fryzjerski ELVA
szeroki zakres usług fryzjerskich -koloryzacja MATRIX - baleyage...
Region: podlaskie (Sokółka)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
!! Zespół Muzyczny RELAX Toruń !!!! Zespół Muzyczny RELAX Toruń !!
Zespół Muzyczny RELAX Zespół na Wasze wesele! Jesteśmy...
Region: kujawsko-pomorskie (Toruń)
Kategoria: Zespoły muzyczne
BidaStudio
Profesjonalne usługi Foto - Video
Region: mazowieckie (Ciechanów)
Kategoria: Wideofilmowanie