Poznaj najlepszy zabieg z kwasem hialuronowym!

Zobacz relację z zabiegu i sprawdź jakie efekty daje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Magdalena Burda / miesiąc temu
Dr Marcin Ambroziak współwłaściciel KLINIKI AMBROZIAK wykonuje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.
 
Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który ma za zadanie ściągnąć wodę z naczyń krwionośnych, spowodować nawilżenie skóry a w konsekwencji ją ujędrnić. Zabieg jest idealny dla kobiet po 30 roku życia, daje natychmiastowe efekty oraz jest całkowicie odwracalny.
 
Dr Ambroziak podczas zabiegu wykorzystuje kwas hialuronowy w różnych formach, który dopasowany jest do poszczególnych partii twarzy. 
 
Więcej na stronie KLINIKI AMBROZIAK.
 
Zobacz video i dowiedz się jak wygląda zabieg od A-Z! 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 tygodnie temu
Nie wiem w sumie czy jest na co czekac. Taki botox chociażby stosuje się wręcz profilaktycznie żeby te zmarszczki się nie pojawiały. Jakieś osoby publiczne wstrzykują go sobie nawet w wieku 20 lat
/3 tygodnie temu
no po trzydziestce trzeba juz chyba jakos konkretniej zadbac o ta skore i jakie zabiegi sa pewnie calkiem ok. Kusi mnie tez peeling laserowy albo laserowe usuwanie zmarszczek bo vesuna ma jakies sensowne pakiety ale to juz moze za kilka lat
/miesiąc temu
Wbijanie tej igły tak głęboko wygląda trochę przerażająco ale zakładam że taki lekarz wie co robi ;) Sama już jestem po 30 i pewnie by mi się przydało ;)