Poznaj najlepszy zabieg z kwasem hialuronowym!

Zobacz relację z zabiegu i sprawdź jakie efekty daje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.

Magdalena Burda / tydzień temu
Dr Marcin Ambroziak współwłaściciel KLINIKI AMBROZIAK wykonuje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.
 
Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który ma za zadanie ściągnąć wodę z naczyń krwionośnych, spowodować nawilżenie skóry a w konsekwencji ją ujędrnić. Zabieg jest idealny dla kobiet po 30 roku życia, daje natychmiastowe efekty oraz jest całkowicie odwracalny.
 
Dr Ambroziak podczas zabiegu wykorzystuje kwas hialuronowy w różnych formach, który dopasowany jest do poszczególnych partii twarzy. 
 
Więcej na stronie KLINIKI AMBROZIAK.
 
Zobacz video i dowiedz się jak wygląda zabieg od A-Z! 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/przedwczoraj
Na pewno kiedyś go zastosuje no chyba ze wymyślą coś lepszego :)
/2 tygodnie temu
Tuż po świętach robiłam zabieg princess volume, wypełaniałam bruzdy wokół ust i drobne linie pod oczami. To był mój drugi zabieg, pierwszy robiłam 3 lata temu. Na młodej skórze (32 lata) efekty utrzymują się naprawdę długo. Teraz jestem zakochana w pakiecie oczyszczającym dla mieszkanek zanieczyszczonych miast, który jest dostępny w MTTEstetica w Krakowie, czyli stolicy smogi i ostatnio lekarka z kliniki poleciła mi peeling PQAGE - super efekty i zero, totalnie zero łuszczenia, zaczerwienienia po zabiegu.
/2 miesiące temu
Nie wiem w sumie czy jest na co czekac. Taki botox chociażby stosuje się wręcz profilaktycznie żeby te zmarszczki się nie pojawiały. Jakieś osoby publiczne wstrzykują go sobie nawet w wieku 20 lat
POKAŻ KOMENTARZE (2)