POLECAMY

Testujemy odżywki do paznokci Eveline - kultową 8w1 Total Action oraz nowość dla wrażliwych - 8w1 Total Action Sensitive

Kultowa odżywka Eveline 8w1 Total Action, hit rynku i numer 1 wśród Wizażanek doczekała się młodszej siostry - 8w1 Total Action Sensitive. Czym się różnią, która jest się lepsza i dla kogo? Poznajcie efekty naszego testu!

/ tydzień temu

Kultowa odżywka do paznokci Eveline 8w1 Total Action, która jest numerem 1 na rynku, kochają ją Wizażanki i kochają ją Polki doczekała się młodszej siostry! Eveline 8w1 Total Action Sensitive to wersja dla wrażliwych - czyli dla wszystkich, dla których Eveline 8w1 Total Action jest nieco za mocna.

Postanowiłyśmy porównać działanie i efekty, jakie daje stosowanie obu odżywek. 8 dziewczyn z redakcji testowało na własnych paznokciach. Z jakim efektem? Poznajcie opinie redakcji!

Co wiemy o skoncentrowanej odżywce Eveline 8w1 Total Action

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk.

A co wiemy o nowości odżywce Eveline 8w1 Total Action Sensitive?

Nowa unikalna formuła zawiera naturalny aldehyd, który wnika w strukturę paznokcia i skutecznie regeneruje ją i odbudowuje. Uszczelnia, utwardza i wspomaga wzrost paznokci. Uelastycznia płytkę paznokcia, czyniąc ją odporną na mechaniczne uszkodzenia. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Zastyga na paznokciach w formie warstwy ochronnej. Stosowany pod lakier, pogłębia jego kolor i przedłuża trwałość. Można stosować na na paznokcie po zdjęciu manicure hybrydowego i akrylowego.

Jak wypadły obie odżywki w naszych testach - zapraszamy do obejrzenia filmu!

Spodobał wam się wynik testu? Zapraszamy na zakupy do sklepu Eveline! Tam obie odżywki kupicie w bardzo dobrych cenach!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/przedwczoraj
A ja mimo złych przeżyć z odżywką 8w1 Total Action (rozdwajały mi się po niej paznokcie, też je potem długo leczyłam), postanowiłam się skusić na wersję Sensitive. I póki co nie żałuję, zupełnie inaczej - nic nie boli a pazurki faktycznie wyglądają na lepiej odżywione i mocniejsze :)
/3 dni temu
Nigdy wiecej tej odzywki nawet w nowej wersji, jeszcze do tej pory ratuje swoje paznokcie po jej dzialaniu
/4 dni temu
Mi na szczęście nie są potrzebne;) Mam mocne i zdrowe paznokcie;)
POKAŻ KOMENTARZE (3)