POLECAMY

Testujemy odżywki do paznokci Eveline - kultową 8w1 Total Action oraz nowość dla wrażliwych - 8w1 Total Action Sensitive

Kultowa odżywka Eveline 8w1 Total Action, hit rynku i numer 1 wśród Wizażanek doczekała się młodszej siostry - 8w1 Total Action Sensitive. Czym się różnią, która jest się lepsza i dla kogo? Poznajcie efekty naszego testu!

/ tydzień temu

Kultowa odżywka do paznokci Eveline 8w1 Total Action, która jest numerem 1 na rynku, kochają ją Wizażanki i kochają ją Polki doczekała się młodszej siostry! Eveline 8w1 Total Action Sensitive to wersja dla wrażliwych - czyli dla wszystkich, dla których Eveline 8w1 Total Action jest nieco za mocna.

Postanowiłyśmy porównać działanie i efekty, jakie daje stosowanie obu odżywek. 8 dziewczyn z redakcji testowało na własnych paznokciach. Z jakim efektem? Poznajcie opinie redakcji!

Co wiemy o skoncentrowanej odżywce Eveline 8w1 Total Action

Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk.

A co wiemy o nowości odżywce Eveline 8w1 Total Action Sensitive?

Nowa unikalna formuła zawiera naturalny aldehyd, który wnika w strukturę paznokcia i skutecznie regeneruje ją i odbudowuje. Uszczelnia, utwardza i wspomaga wzrost paznokci. Uelastycznia płytkę paznokcia, czyniąc ją odporną na mechaniczne uszkodzenia. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Zastyga na paznokciach w formie warstwy ochronnej. Stosowany pod lakier, pogłębia jego kolor i przedłuża trwałość. Można stosować na na paznokcie po zdjęciu manicure hybrydowego i akrylowego.

Jak wypadły obie odżywki w naszych testach - zapraszamy do obejrzenia filmu!

Spodobał wam się wynik testu? Zapraszamy na zakupy do sklepu Eveline! Tam obie odżywki kupicie w bardzo dobrych cenach!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/14 godzin temu
U siebie nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, a już na pewno nie odczuwam żadnego bólu. Używam 8w1 Total Action już od dłuższego czasu ( połowa drugiej buteleczki) i to jedyny sposób poza przedłużaniem żelem, żebym miała długie paznokcie. Oczywiście nie przesadzam z częstotliwością nakładania. Max 1 raz w tygodniu i oczywiście omijam skórki szerokim łukiem. To silny preparat i nie można przesadzać z jego stosowaniem. Zdecydowaną zaletą jest to, że paznokcie stają się mocniejsze. Do plusów mogę dodać też szybkość z jaką zasycha. Jest to najskuteczniejszy preparat z jakim miałam do czynienia i ciekawi mnie czy nowa formuła będzie równie dobra. Na pewno się skuszę.
/wczoraj
Nie bardzo rozumiem całego negatywnego szumu wokół tej odżywki (mam tu na myśli Eveline 8w1 Total Action). Używałam jej przez bardzo długi czas nim przeszłam na hybrydy. Dzięki niej udało mi się wreszcie zapuścić paznokcie - wcześniej łamały się i rozdwajały nim dobrze zdążyły urosnąć. Po zakończeniu używania paznokcie miałam w dobrej kondycji (oceniła to sama maniciurzystka nakładając lakier hybrydowy). Kosmetyki czasem uczulają, nawet popularna nivea nie każdemu służy. Bez sensu sugerować się opiniami osób, którym po prostu nie służył kontakt w danym kosmetykiem. Nie ma co z automatu skreślać tej odżywki bo to naprawdę fajny produkt.
/6 dni temu
A ja mimo złych przeżyć z odżywką 8w1 Total Action (rozdwajały mi się po niej paznokcie, też je potem długo leczyłam), postanowiłam się skusić na wersję Sensitive. I póki co nie żałuję, zupełnie inaczej - nic nie boli a pazurki faktycznie wyglądają na lepiej odżywione i mocniejsze :)
POKAŻ KOMENTARZE (5)