POLECAMY

Jak zregenerować zniszczone włosy?

Zobacz, jaką pielęgnację poleca Leszek Czajka.

Twoje włosy są przesuszone, mało elastyczne, trudno się rozczesują a do tego brakuje im blasku? To znak, że wymagają odbudowy.
- Do tej pory określane jako uwrażliwione, tak naprawdę są zniszczone. Dlatego warto im zafundować pielęgnację z niesamowitą rośliną rezurekcyjną. Po raz pierwszy marka Kérastase wydobyła jej cenny ekstrakt i zastosowała go w gamie regenerującej włosy – wyjaśnia Leszek Czajka, Ambasador marki. Taką pielęgnację kobiety mogą same kontynuować w domu - dodaje.
Na czym polega rytuał i jakie daje efekty po pierwszym zastosowaniu? Zobacz sama.
 

Więcej na temat pielęgnacji włosów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/6 miesięcy temu
Super jest ten Seboradin regenerujący, tym bardziej teraz z tą nową formułą :)
/8 miesięcy temu
Ja próbowałam zregenerować włosy za pomocą masek, niestety bez większych efektów. Znalazłam w internecie szampon regeneracyjny seboradinu, to był moment w którym przywróciłam energie swoim włosom. :)
/rok temu
U mnie bardzo dobrze sprawdza się zabieg kerastase, który robię tylko u fryzjera (in harmony), mam do wyboru 3 różne, na różne problemy. Kiedyś miałam bardzo suche włosy, ale dzięki takiej pielęgnacji, którą opisałaś w poprzednim poście nabrały życia:) Teraz mogę je nawet farbować i dbając o nie w taki sam sposób dalej widzę, że są miękkie, gładkie i nawilżone. Oczywiście zabieg kerastase teraz stosuję dla włosów farbowanych :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)