Specjalista radzi - jak urządzić małe mieszkanie

Dowiedz się, na co powinnaś zwrócić uwagę urządzając wnętrze małego mieszkania!Urządzenie wnętrza małego mieszkania przysparza wielu z nas mnóstwo kłopotów. Problemy zaczynaj się już od wyboru koloru ścian i wcale nie kończą na decyzji o zakupie mebli najlepszych dla niewielkiej przestrzeni... Jak zatem zaaranżować niewielkie wnętrze, aby czuć się w nim wygodnie i komfortowo i jednocześnie nie wchodzić w złe relacje z estetyką?

O tym, jak dobrać kolory do wnętrz małego mieszkania, na jakie oświetlenie się zdecydować, jakie dekoracje wyglądają najlepiej w salonie, czy warto zdecydować się na tapety oraz czy zasłony są ewenementem jedynie dużych pokoi - opowiedziała nam Ewelina Sałata, specjalista i dekorator wnętrz w warszawskim salonie BoConcept. Obejrzyj nasz filmik i dowiedz się, jakie sztuczki pozwolą ci stworzyć piękne i komfortowe mieszkanie!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Dla mnie ważne są szczegóły, dodatki. Fajne zasłony, pościel, narzuta, żyrandol czy nawet kontakty. Teraz jest taki wybór że śmiało mozna urządzić swoje królestwo w jakim stylu się chce. U mnie bardzo klasycznie. Wszystko przełamuje tylko strojny żyrandol. Ale za to już kontakty i włączniki spokojne, proste (impresja z Ospela). Dobrze sie czuje w tym wnętrzu. Podoba mi się. I frajda bo sama tego dokonałam