Jak dobrać kanapę do salonu?

Razem z naszym specjalistą uda ci się wybrać idealną kanapę!


Wybieranie kanapy do salonu wiąże się z kilkoma kłopotami. Musimy przecież zastanowić się nie tylko nad typem sofy, która będzie nam odpowiadała, ale również nad jej funkconalnością, designem, materiałami z których jest wykonana, trwałością tego mebla... Wybór idealnej kanapy do salonu to nie lada wyzwanie.

Dlatego poprosiliśmy naszego specjalistę, Ewelinę Sałatę - dekoratora wnętrz salonu meblowego BoConcept (ul. Młocińska, Warszawa) o kilka wskazówek, które bez wątpienia pomogą nam w decyzji, która sofa powinna stać się nasza.

Zobacz video i dowiedz się, w jaki sposób wybrać najlepszą kanapę do salonu!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/2 tygodnie temu
Jak pojawiła się jasna materiałowa kanapa w moim domu to oczywiście od razu pojawiły się też na niej plamy za sprawą dzieci i co gorsza męża. Nie mogliśmy za nic jej doprać dopóki koleżanka nie poleciła mi firmy piorącej Klinika Dywanów. Przyjechali do nas do domu bez problemu i doprali zabrudzoną kanapę tak, że wygląda jak nowa
/miesiąc temu
Ja też jestem zachwycona sofami z odysea meble. Naprawdę jak poprzedniczki pisały śliczne są
/miesiąc temu
Ja kupiłam też w agacie narożnik, szukałam wygodnego i koniecznie z funkcja spania, udało się wybrać bardzo ładny, wygodny, spanie też jest wygodne i przede wszystkim dużo miejsca.
POKAŻ KOMENTARZE (7)