POLECAMY

Jak dobrać kanapę do salonu?

Razem z naszym specjalistą uda ci się wybrać idealną kanapę!


Wybieranie kanapy do salonu wiąże się z kilkoma kłopotami. Musimy przecież zastanowić się nie tylko nad typem sofy, która będzie nam odpowiadała, ale również nad jej funkconalnością, designem, materiałami z których jest wykonana, trwałością tego mebla... Wybór idealnej kanapy do salonu to nie lada wyzwanie.

Dlatego poprosiliśmy naszego specjalistę, Ewelinę Sałatę - dekoratora wnętrz salonu meblowego BoConcept (ul. Młocińska, Warszawa) o kilka wskazówek, które bez wątpienia pomogą nam w decyzji, która sofa powinna stać się nasza.

Zobacz video i dowiedz się, w jaki sposób wybrać najlepszą kanapę do salonu!SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/3 tygodnie temu
Oj długo szukałam do domu kanapy wymarzonej. Miała być duża, bardzo wygodna, w gołębim kolorze i z możliwością rozłożenia. Miał to być mebel idealny i w końcu go znalazłam ! Koleżanka podpowiedziała mi sklep Adriana Furniture i właśnie w nim odnalazłam kanapę z którą niezwykle trudno jest mi się rozstać. Jest obłędnie przewygodna i śliczna.
/11 miesięcy temu
Moja żona podczas meblowania uparła się na rozkładaną sofę. Mówiła, że widziala konkretny model u siostry i chce taką samą. Ja wolę osobiscie nierozkładane, ale przekonała mnie tym, ze synowie jak przyjada w odwiedziny beda miec gdzie spac. Tak jak chciala zamowilismy od gruppy furniture, rozkladany naroznik w kolorze szarosci i nie ma co wyglada swietnie. material obiciowy jest bardzo wytrzymaly,. konstrukcja estetycznie wykonczona.
/rok temu
Jak pojawiła się jasna materiałowa kanapa w moim domu to oczywiście od razu pojawiły się też na niej plamy za sprawą dzieci i co gorsza męża. Nie mogliśmy za nic jej doprać dopóki koleżanka nie poleciła mi firmy piorącej Klinika Dywanów. Przyjechali do nas do domu bez problemu i doprali zabrudzoną kanapę tak, że wygląda jak nowa
POKAŻ KOMENTARZE (9)