Polki.pl

Vanilla - organizacja ślubów i wesel

Vanilla - organizacja ślubów i wesel
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Vanilla - organizacja ślubów i wesel

DOPIĘCI NA OSTATNI GUZIK , czyli organizacja i koordynacja uroczystości. Ostatnie cztery lata w Studio Vanilla były dla nas mieszanką wyzwań, emocji, uścisków i wzruszeń, pokłutych rąk, nieprzespanych nocy i ekscytujących poranków…czyli tym co kochamy najbardziej!:) Widzieliśmy wiele cudownych Par młodych, zabieganych i spóźnionych, zmęczonych, ale szczęśliwych, które w biegu załatwiały wszystkie formalności. Po weselu mówiły o swoich problemach, o niedoczytanych umowach, o narastających stresach, czy pijanym zespole. Spóźniający się organista, niewydane posiłki, źle zrobiona fryzura, źle dobrany makijaż to sytuacje nagminne. Obserwując to osobiście, słuchając opinii Par, dyrektorów sal i kelnerów mamy niepodważalną wiedzę na temat wielu absurdalnych i niedopuszczalnych zdarzeń. Aby ustrzec nasze Pary przed niedotrzymanymi obietnicami oraz pomóc w stworzeniu najpiękniejszej uroczystości oferujemy swoją opiekę i profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie, pomoc we wszystkich wątpliwościach, przygotowanie dokładnej dokumentacji ślubnej i propozycje skrupulatnie dobranych podwykonawców w oparciu o specyfikę Państwa uroczystości, negocjacje z podwykonawcami, korzystanie z wypracowanych rabatów. W czym mogę Państwu pomóc? ,,Odbyte szkolenie Konsultanta Ślubnego rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie konsultantów ślubnych, nauczyło mnie jak świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Jako absolwentka szkoły muzycznej pomogę Państwu w dobraniu najlepszych podwykonawców zajmujących się muzyczną oprawą Państwa uroczystości. Zweryfikuję rzeczywiste umiejętności zespołu oraz grę ,,na żywo”. Szkoła i studnia plastyczne nauczyły mnie zasad estetyki, łączenia barw, zestawień form, które są niezwykle przydatne przy wielu ślubnych wyborach, zarówno projektowaniu zaproszeń, wyborze sali, dekoracji, bukietu, sukni ślubnej oraz wszelkich dodatków. Dzięki czteroletniemu doświadczeniu w działaniach dekoratorskich i florystycznych firmy pomogę Państwu w stworzeniu niepowtarzalnej scenerii ślubnej oraz połączeniu wszystkich elementów w całość. Jest to Państwa dzień, jedyny i niepowtarzalny. Powinien być najpiękniejszy i ,,dopięty na ostatni guzik”. Dzięki znajomości branży ślubnej, śledzeniu trendów oraz całej zgromadzonej wiedzy na temat najlepszych i sprawdzonych firm pomogę Państwu zrealizować marzenie o tym wyjątkowym dniu.” – Joanna Kita, mgr.Grafiki i sztuk wizualnych, Konsultant ślubny, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia (kierunek gitara), wieloletnie doświadczenie w zespole muzycznym (wokal/instrumenty klawiszowe).

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

,,…Odbyte szkolenie  Konsultanta Ślubnego rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie konsultantów ślubnych, nauczyło mnie jak świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Jako absolwentka szkoły muzycznej pomogę Państwu w  dobraniu najlepszych podwykonawców zajmujących się muzyczną oprawą Państwa uroczystości. Zweryfikuję  rzeczywiste umiejętności zespołu oraz grę ,,na żywo”. Szkoła i studnia plastyczne nauczyły mnie zasad estetyki, łączenia barw, zestawień form, które są niezwykle przydatne przy wielu ślubnych wyborach, zarówno projektowaniu zaproszeń, wyborze sali, dekoracji, bukietu, sukni ślubnej oraz wszelkich dodatków. Dzięki czteroletniemu doświadczeniu w działaniach dekoratorskich i florystycznych firmy pomogę Państwu w stworzeniu niepowtarzalnej scenerii ślubnej oraz połączeniu wszystkich elementów w całość. Jest to Państwa dzień, jedyny i niepowtarzalny. Powinien być najpiękniejszy i ,,dopięty na ostatni guzik”. Dzięki znajomości branży ślubnej, śledzeniu trendów oraz całej zgromadzonej wiedzy na temat najlepszych i sprawdzonych firm pomogę Państwu zrealizować marzenie o tym wyjątkowym dniu.” – Joanna Kita, mgr.Grafiki i sztuk wizualnych, Konsultant ślubny, absolwentka szkoły muzycznej I stopnia (kierunek gitara), wieloletnie doświadczenie w zespole muzycznym (wokal/instrumenty klawiszowe).

Vanilla - organizacja ślubów i wesel Vanilla - organizacja ślubów i wesel Vanilla - organizacja ślubów i wesel Vanilla - organizacja ślubów i wesel
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Vanilla -...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
Zest parasole przeciwdeszczowe
Firma ZEST Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem najwyższej...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Pozostałe...
Dietetyk - Poradnia Dietetyczna Vital DietDietetyk - Poradnia Dietetyczna Vital Diet
Oferujemy porady dietetyka i indywidualne programy żywieniowe....
Region: opolskie (Opole)
Kategoria: Doradcy żywieniowi
EVANGARDA.PL Sklep internetowy z galanterią damskąEVANGARDA.PL Sklep internetowy z galanterią damską
Sklep internetowy Evangarda.pl oferuje niebanalną galanterię...
Region: świętokrzyskie (Kielce)
Kategoria: Moda dla pań
Tomart Wesele OlsztynTomart Wesele Olsztyn
Oprawa muzyczna imprez-eventów.
Region: warmińsko-mazurskie (Olsztyn)
Kategoria: Zespoły muzyczne