Fryzury z przedziałkiem na środku

Brzmi banalnie? Niekoniecznie, tej jesieni fryzury z przedziałkiem na środku zdominowały wszystkie pokazy mody a gwiazdy pokochały ten styl.

ładowanie... włosy, przedziałek, pielęgnacja
fot. ONS/ kolaż polki.pl

Fryzury z przedziałkiem na środku

Ten trend może nie jest zbyt nowoczesny ani nie zaskakuje świeżością ale właśnie takie fryzury królowały tej jesieni na wszystkich pokazach.

Zasada jest prosta przedziałek musi być dokładnie na środku. Pasuję i do prostych jak i do kręconych włosów. Taki przedziałek potrafi wyszczuplić pulchną twarz. Dodatkowym atutem jest to, że jest on bardzo łatwy w wykonaniu. Każda z Was za pomocą grzebienia i odrobiny żelu może bez problemu wyczarować idealnie prosty przedziałek. Tej jesieni obowiązuje tylko jedna reguła im prościej na głowie tym lepiej!

włosy, przedziałek, pielęgnacja włosy, przedziałek, pielęgnacja włosy, przedziałek, pielęgnacja włosy, przedziałek, pielęgnacja włosy, przedziałek, pielęgnacja
włosy, przedziałek, pielęgnacja włosy, przedziałek, pielęgnacja włosy, przedziałek, pielęgnacja
Oceń zdjęcie 4 głosy
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
qusia2013.10.04 23:38
Piękna! Bardzo do twarzy jej z taką fryzurą... ostatnio zauważyłam, że nawet w Blondynce często stawiają na tą stylizację :)
zola2013.10.01 21:12
zawsze do tej pory pisaliście ,ze przedziałek na srodku optycznie poszerza twarz i powinny się go absolutnie wystrzegać osoby z okrągłymi,pulchnymi twarzami.Teraz znów na odwrót?Pora się zdecydować jak to z tym przedziałkiem jest ,redakcjo!
Raport specjalny
Video tygodnia
Śliczne paznokcie na lato!