Jak modelować włosy

Na topie są fryzury pełne objętości. Przeczytaj, o czym warto pamiętać podczas układania fryzury oraz znajdź najlepszą dla siebie szczotkę.

ładowanie... kobieta, włosy
fot. FREE


4 podstawowe zasady modelowania włosów:

1.Wybieraj szczotki z plastikową rękojeścią (uniesione ręce mniej się męczą podczas modelowania).
2.Nie układaj fryzury, gdy włosy są mokre (trudno im nadać pożądaną linię). Do stylizacji najlepsze są lekko wilgotne.
3.Modelowanie zacznij od tyłu. Długie włosy podziel na dwie części, a tę, która będzie modelowana później, zwiń i podepnij spinką czy klipsem.
4.Nie wyjmuj szczotki za wcześnie. Zaczekaj chwilę, aż pasmo nawinięte na szczotkę ostygnie, wtedy włosy nie będą się plątać.

kobieta, włosy włosy, szczotka, modelowanie włosy, szczotka, modelowanie włosy, szczotka, modelowanie włosy, szczotka, modelowanie
Przyjaciółka
Oceń zdjęcie 64 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2012.12.29 12:19
Idz do rossmana bo nigdzie indziej ich nie znajdziesz.
Gość2012.12.27 13:34
dzis zrobie maly maraton po sklepach, zeby poszukac tych kosmetykow, skoro sa tak chwalone, to chyba musza byc naprawde dobre...
Gość2012.12.20 15:32
"Na pewno warto stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji- mogę Wam polecić te od Toni& Guy. To sa własnie bardzo fajne kosmetyki, które naprawde świetnie sie sprawdzaja jesli chodzi o stylizacje i pielegnacje wlosów." o proszę, dobrze wiedzieć, wezmę sobie do serca tę uwagę:)
Gość2012.12.20 15:28
Na pewno warto stosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji- mogę Wam polecić te od Toni& Guy. To sa własnie bardzo fajne kosmetyki, które naprawde świetnie sie sprawdzaja jesli chodzi o stylizacje i pielegnacje wlosów.
roxi2010.04.19 20:11
chce fryzure jak paula ignasiak
Raport specjalny
Video tygodnia
Makijaż krok po kroku