Cera bez rumieńców

Jeśli zdarza ci się rumienić, choć wcale nie masz powodu do wstydu, winę za to ponoszą rozszerzone, prześwitujące przez skórę naczynka krwionośne. Prawidłowa pielęgnacja ma ogromne znaczenie.

kobieta, modelka, makijaż, fryzury
fot. FREE

Uroda
Oceń zdjęcie 78 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Edyta2015.03.17 17:21
Najlepszy jest IPL, miałam bardzo rozszerzone naczynka na całej twarzy, po 3 zabiegach w CDiME Amaryllis są juz niewidoczne, pani dr. poleciłam mi również serum do twarzy i krem z Beauty Concept na naczynka, kupiłam i nie żałuje bo kosmetyki są na prawdę dobre :)
akuku 2010.05.03 21:53
Od kiedy używam kosmetyków przeznaczonych do cery z problemami naczynkowymi ( np FLoslek) i robię sobie raz w roku zabieg IPL nie mam już aż tak dużych wypieków jak miałam do tej pory. A filru do twarzy używam zawsze 50+
2009.12.27 22:40
a co zrobić jak ktoś ma rozszerzobne pory (genetycznie) zrujnowaną skórę po nieudanej walce z trądzikiem i często sie rumieni? ;/
katty2009.08.19 16:15
Proponowanie kremów z filtrem spf10 przy naczynkach to jakaś parodia.W dodatku pewnie nie jest fotostabliny.Już lepiej żaden filtr niż taki.Wtedy krem nadawałby się na noc. Poza tym strasznie drogie kremy.Niestety przy naczynkach albo trzeba kupować kosmetyki apteczne albo stosować naturalną pielęgnację.Co uważam za genialne rozwiązanie.Polecam zwłaszcza macerat z kasztanowca. Zamiast peelingu enzymatycznego za 100 zło można kupić taki za 10 zł,naturalny z bromelainą.
Raport specjalny