Jak usunąć wąsik

Meszek nad górną wargą nie jest sexy. Warto się go pozbyć, szczególnie gdy włoski są ciemne i widoczne. To całkiem proste, wystarczy wybrać odpowiednią metodę depilacji.

ładowanie... kobieta, twarz, pielęgnacja, demakijaż
fot. ALAMAKOTA

kobieta, twarz, pielęgnacja, demakijaż kobieta, twarz, pielęgnacja, depilacja kobieta, twarz, pielęgnacja, depilacja kosmetyki, depilacja, Plastry do skóry normalnej, Veet kosmetyki, depilacja, Plastry Depilea Naturia, Joanna
kosmetyki, depilacja, Krem Vanity, Bielenda kosmetyki, depilacja, Krem w sztyfcie, Sally Hansen kosmetyki, depilacja, Żel intensywnie nawilża i łagodzi, Tanita kosmetyki, Łagodzący balsam opóźniający odrost włosów, Soraya kosmetyki, Koncentrat w ampułce opóźniający odrost włosów o działaniu przeciwzapalnym, Depil Control Extra Serum, Clarena
Uroda
Oceń zdjęcie 9 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
gimmie2013.10.24 11:09
dużo też zależy od tego, jakie mamy włosy, bo na na tej podstawie można wybierać najlepszy sposób, żeby się ich pozbyć, może to być wosk, ale moim zdaniem jeśli są ciemne i bardzo widoczne to najlepiej byłoby wybrać na depilację laserową, ja byłam na takiej w Studio Laser i jestem z efektów bardzo zadwolona, poza tym wiecie, jakby policzyć, ile się wydaje na to, żeby usuwać wąsik za pomocą wosku to cena wcale nie jest taka wysoka.
Gość2013.01.13 20:55
150-200 zł wąski w dobrych gabinetach z medycyna estetyczna
Gość2012.11.16 22:22
Na pewno depilacja laserowa jest tutaj jak najbardziej wskazana. A jesli chcecie wykonac taka w stolicy to polecam Elite. Naprawde to najlepsze rozwiązanie dla nas kobiet.
Gość2012.04.13 12:07
ha a co zrobić kiedy po plastrach woskowych ma się zapalenie mieszka włosowego znawcy ?!
coni2011.05.12 12:38
Ja używałam plasterków z woskiem, nie wyobrażam sobie golić, przecież włoski wyrastaj a wtedy ciemniejsze. W ogóle chciałabym sobie na stałe usunąć te zbędne włoski. Czy ktoś wie ile takie zabieg może kosztować?
Raport specjalny