Jak modelować oczy kępkami sztucznych rzęs

Dzięki kępkom sztucznych rzęs twoje spojrzenie nabierze wyrazistości i seksapilu. Jak sprawnie zagęszczać rzęsy kępkami i modelować kształt oczu? Sprawdź!

ładowanie... makijaż, sztuczne rzęsy
fot. FREE


Nakładanie kępek
1. Jest czasochłonne,
ale takie rzęsy wyglądają bardziej naturalnie. Wybierając odpowiednią długość i ilość kępek, możesz zagęścić naturalne rzęsy lub wymodelować kształt oka. Nałożenie kilku kępek w zewnętrznym kąciku podniesie je do góry. Przyklejone dokładnie na środku powiększą i otworzą oko.
2. Chwyć pęsetką najkrótszą kępkę i umocz jej koniec w kleju (wyciśnij go wcześniej na wierzchnią część dłoni). Odczekaj kilka sekund, po czym naciągnij powiekę i przyłóż do niej posmarowaną klejem końcówkę (dokładnie pomiędzy swoje rzęsy). Dobrze dociśnij i przytrzymaj ok. pół minuty.
3. Przyklejanie kępek zawsze zaczynaj od zewnętrznego kącika oka. Często wystarczy przymocować 1–2 kępki w tym miejscu, aby uzyskać efekt, o jaki chodziło. Dalsze zagęszczanie staje się już zbędne.
4. Mocuj kępki naprzemiennie: raz na jednej, raz na drugiej powiece. Łatwiej uzyskasz wówczas idealną symetrię.
5. Ilość kępek, jaką dokleisz, zależy wyłącznie od twoich upodobań. Jednak w ich przypadku chodzi raczej o subtelne zagęszczenie rzęs (i co za tym idzie – dodanie spojrzeniu wyrazistości i seksapilu) niż o teatralny efekt.

Ekstrarada:
Po przyklejeniu rzęs, zrób test na wytrzymałość: delikatnie je pociągnij. Nie powinny się odkleić!


na zdjęciu: równomierne rozłożenie kępek na całej linii rzęs daje naturalny efekt.

makijaż, sztuczne rzęsy makijaż, sztuczne rzęsy makijaż, sztuczne rzęsy kobieta, makijaż kobieta, makijaż
Uroda
Oceń zdjęcie 60 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2012.05.17 18:55
Najlepiej po prostu wykonać taki zabieg w profesjonalnym gabinecie przedluzanierzes-warszawa.pl/ To jest najlepszy sposób żeby osiągnąć taki rewelacyjny efekt.
zuziaaa232011.08.10 15:50
tak tu sa moze kępki ale przyklejone na całość linii, ja tez preferuje jednak bardziej kępki w zew.kącikach oka tak po 3-4. mi odpowiadaja najbardzije te z donegala, fajnie sie trzymaja i latwo sie naklada.
monis123482010.01.13 16:13
rzęsy te są świetne bardzo mi się podobają i chciała byn mieć takie pozdrawiam
Poupetkaa2009.08.07 13:09
Na zdjęciach pokazane są całe rzęsy. Ale jeśli chodzi o kępki to bardzo polecam, pięknie i naturalnie podkreślają spojrzenie. zazwyczaj przyklejam po zewnętrznej stronie po 3 kępki, bardzo fajny efekt
ola2009.03.09 21:49
PRZECIEZ NA TYM ZDJECIU PRZYKLEJONE CALE RZESY A NIE KEPKI
Raport specjalny
Video tygodnia
Makijaż krok po kroku