Modny makijaż brwi

Mocne, nastroszone brwi pojawiły się na wielu pokazach mody. Jak uzyskać modny makijaż brwi, radzi makijażysta!

ładowanie... Jak malować oczy
fot. FREE


Mocne brwi
Nastroszone i mocne. Charakterne brwi pojawiły się na wielu pokazach. Precyzyjnie wyregulowane, nigdy za wąskie. Zawsze starannie ułożone i wyczesane. Brwi farbujemy, malujemy, czasami te najbardziej niesforne przycinamy. Używamy kredek, cieni i wosków. Generalna tendencja – przyciemniamy, poszerzamy, wydłużamy. Czasami mocne brwi występują solo, często w połączeniu z ciemnymi, wyrazistymi ustami.

Jak przywrócić brwiom naturalny kształt?
Parę lat temu zaczęłam regulować brwi i teraz – chociaż chciałabym, aby były bardziej gęste i szerokie – nie mogę przestać ich depilować, bo mam wrażenie, że odrastające włoski wyglądają bardzo niechlujnie. Magda

Tomek Kocewiak: Musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie zapuszczaj od razu wszystkich włosków. Niech odrastają stopniowo: najpierw zostaw te rosnące najbliżej łuku brwiowego i tak dalej. Odrastające włoski można lekko zatuszować korektorem.

Jak malować oczy Sharon Stone, makijaż, fryzury, Nagi instynkt kosmetyki, makijaż, Podwójny wosk do brwi, MAC Lakier do włosów, Nivea Hair Nożyczki do włosków na twarzy Facial Scissors, Sephora
Pęseta automatyczna, KillyS Grzebyk do czesania brwi, Sephora
Uroda
Oceń zdjęcie 54 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
niezadowolona klientka2010.04.15 21:28
Jeszcze takiej pęsety nigdy nie miałam! Nawet włosy z głowy nie wyrwie! Jak można zarabiać na czymś tak bez użytecznym! Wątpie że da się ją wogule użyć prawidłowo jest skonstruowana tak że wogulę się nie zaciska. Beznadzieja!!!!!!!
Raport specjalny
Video tygodnia
Makijaż krok po kroku