Makijaż w stylu lat 60.

To styl Kate Moss, dziewczyny Bonda, superkobiety! Makijaż trochę przerysowany, ale zabawny i bardzo seksowny.

ładowanie... kobieta, modelka, makijaż, fryzury
fot. FREE


Im rysunek oka jest mocniejszy i ciemniejszy, tym bardziej naturalne powinny być cera i usta.

Instrukcja wykonania:
1. Lekko matującym podkładem
w jasnym kolorze wyrównaj koloryt cery. Rozświetlającego korektora użyj tylko w miejscach, które bezwzględnie tego wymagają – pod oczami i w okolicach skrzydełek nosa.
2. Czarnym eye-linerem lub kredką obrysuj kontur oka (też po wewnętrznej stronie dolnej powieki). Kreskę wyciągnij w kierunku skroni, lekko ku górze. Na powiekę nałóż ciemny (np. grafitowy) cień, wewnętrzne kąciki rozświetl złotym. Podkreśl i zagęść brwi – nie mogą być jednak czarne (najlepiej, aby miały kolor zbliżony do włosów). Na koniec dobrze wytuszuj rzęsy.
3. Usta zrób matowe i jasne. Pomaluj je jasnoróżową szminką, lekko przypudruj ich kontur.

Ekstrarada:
Tak mocny makijaż oczu raczej nie nadaje się na co dzień - chyba że rzeczywiście umiesz go nosić. Nowicjuszkom polecamy na bardziej wieczorowe, ale nie bardzo oficjalne okazje.

kobieta, modelka, makijaż, fryzury kosmetyki, makijaż, Poczwórne cienie do powiek 4 Eyes  nr 07, Pupa kosmetyki, makijaż, Błyszczyk Effect 3D Cosmic, Bourjois kosmetyki, makijaż, Poczwórne cienie do powiek Quattro Sixties Reloaded, Essence kosmetyki, makijaż, Cienie we flamastrze Eye Designer, Artdeco
Uroda
Oceń zdjęcie 50 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Mia1142009.01.04 14:23
Bardzo podobają mi się makijaże w takim stylu. Sama lubię się tak malować, choć nie zawsze mi to wychodzi, podziwiam i zazdroszczę telentom. Pozdrawiam :)
Raport specjalny
Video tygodnia
Makijaż krok po kroku