Eucerin DermoPurifyer

13.10.2009

To nowa gama dermokosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry z niedoskonałościami.

Eucerin, DermoPurifyer, trądzik

Eucerin DermoPurifyer – seria dermokosmetyków do cery trądzikowej pomaga walczyć z wypryskami. Ma w swoim składzie m.in. kwas mlekowy, który wykazuje nie tylko działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwzaskórnikowe, ale także nawilżające (jako składnik NMF).

Warto wsponieć, że w kosmetykach zastosowano Follicle Trageting System, czyli innowacyjny system transportu liposomalnego. Dzięki temu kwas mlekowy ma szansę dotrzeć do mieszków włosowych – bezpośrednio tam, gdzie powstają zmiany trądzikowe – i odblokować je, zapobiegając stanowi zapalnemu. Pozostałe składniku wchodzące w skład tej unikalnej formuły to 6% Ampho-Tenside, Kwas Salicylowy i Bisabolol.

W serii znajdziemy:
Żel oczyszczający Eucerin DermoPurifyer, który Łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę, działa antybakteryjnie, zawiera 6% Ampho-Tenside.
Opakowanie: butelka 200 ml
Cena: ok. 40 zł

Tonik Eucerin DermoPurifyer, który intensywnie oczyszcza cerę, ze szczególnym uwzględnieniem okolic łojotokowych twarzy (tzw. strefa T).
Opakowanie: butelka 200 ml
Cena: ok. 40 zł

Peeling Eucerin DermoPurifyer - Redukuje istniejące zaskórniki i zapobiega powstawaniu nowych. Łagodnie złuszcza, nie powodując podrażnień. Zawiera mikrogranulki Kwasu Mlekowego i drobinki peelingujące.
Opakowanie: tuba 100 ml
Cena: ok. 34 zł

Krem-żel Eucerin DermoPurifyer, który Redukuje istniejące zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych. A ponadto nawilża i wygładza skórę.
Opakowanie: tuba 50 ml
Cena: ok. 57 zł

Korektor w sztyfcie Eucerin DermoPurifyer – świetny do maskowania wyprysków. Łagodzi podrażnienia skóry i nie powoduje jej wysuszenia.
Opakowanie: sztyft 2,5 g
Cena: ok. 34 zł

Czy warto kupić krem z serii Eucerin DermoPurifyer? Zapytaj na www.uroda.pl

Oceń 4,60 / 10 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Kremy z olejami – tańsze i droższe

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Raport specjalny