Lycon Hot Wax - nowa metoda depilacji

10.08.2011

Wyobraź sobie prawie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach... Teraz ten sen stał się rzeczywistością!

Lycon, Hot Wax, wosk, depilacja
fot. Panthermedia

Lycon to metoda depilacji woskiem, której korzenie sięgają Australii. Marka, stworzona przez kosmetologa Lydię Jordane, powstała w 1978 roku w Australii i od razu zawojowała świat! Teraz możemy poznać niesamowite produkty tej marki również w Polsce.

Lycon Hot Wax to wosk, który znajdziesz w profesjonalnych gabinetach. To produkt do depilacji komponowany z najwyższej jakości składników. Do jego produkcji wykorzystuje się naturalne żywice i wosk pszczeli, dlatego ta metoda doskonale sprawdza się w przypadku usuwania zbędnego owłosienia z miejsc wrażliwych. Lycon Hot Wax ma odpowiednią temperaturę i z łatwości usuwa nawet włoski o długości 1 mm!

Jak wygląda taki zabieg? Miałam okazję przetestować metodę Lycon Hot Wax. To wosk do depilacji bezpaskowej, który sprawdzi się w usuwaniu włosków nawet z najbardziej wrażliwych miejsc prawie bez bólu i bez podrażnień. Kosmetolog wpierw przemywa skórę specjalną oliwką Lycon, która natłuszcza i przygotowuje skórę do depilacji. Następnie szpatułką nakładany jest ciepły wosk, który po kilkunastu sekundach zostaje usunięty wraz z owłosieniem. Co odróżnia Lycon Hot Wax od innych preparatów tego typu? Wosk idealnie odchodzi od skóry i co najważniejsze nie zrywa naskórka! Dzięki temu na to samo miejsce wosk można nakładać kilkakrotnie. Woski Lycon znane są również z tego, że niezwykle apetycznie pachną - np. czekoladą, truskawką, różą i kokosem - zabieg upływa więc w bardzo "aromatycznej" atmosferze. Po zabiegu skóra nie jest podrażniona. Krokiem ostatnim jest nałożenie na skórę specjalnego balsamu łagodzącego - w moim przypadku był to różowy Soothing Cream o zapachu róży, zawierający wyciąg z rumianku.
Efekt końcowy? Idealnie gładka skóra, bez ani jednego włoska. I do tego zero podrażnień! Metoda Lycon Hot Wax jest nie tylko niesamowicie skuteczna i prawie bezbolesna, ale też nie wywołuje podrażnień i jest idealna do depilacji miejsc wrażliwych - bikini czy też pach. A dzięki specjalnym kosmetykom, które można kupić w salonie, obyło się bez ich wrastania.

Warto również dodać, że marka Lycon oferuje również szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji.

Przykładowe ceny:
bikini brazylijskie - 140 zł
pachy - 60 zł

Gdzie:
The Waxing Bar
ul. Jakubowska 22 lok.1
03-902 Warszawa
tel. 224681347


Co sądzisz o woskach Lycon? Podziel się wnioskami z innymi na uroda.pl

BL
Oceń 5,00 / 10 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Raport specjalny