Polki.pl

Apteka Apteka Zatorska - Kolejowa 17 Zator

 • Apteka Apteka Zatorska
  apteka, punkt apteczny, leki, farmaceutyki, witaminy
 • Zator, Kolejowa   /  woj. małopolskie
 • Kontakt
  (0*33) 841 21 20
 
 

Zobacz także

 
 

Skomentuj i oceń Apteka Apteka Zatorska

Autor
Komentujesz jako   /   Wyloguj się Zarejestruj się  /   Zaloguj się
Tytuł
Ocena
Treść

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Ciąża bez Photoshopa
  Ciąża i poród Ciąża bez Photoshopa Cake Lingerie (australijska marka produkująca luksusową bieliznę dla kobiet w ciąży) przeprowadziła nietypową kampanię reklamową. Do swojej ogólnoświatowej kampanii zaprosiła „prawdziwe” kobiety -... więcej »
 • Psychologia piękna
  Związki Psychologia piękna Kto wydaje nam się piękny? Jak to się dzieje, że osoby, które widzimy tylko przez krótką chwilę wydają nam się atrakcyjniejsze niż te, którym mamy okazję przyjrzeć się dłużej? Co decyduje o wzajemnej... więcej »
 • Piękna i Bestia (reż. Kirk Wise, Gary Trousdale)
  Galerie filmowe Piękna i Bestia (reż. Kirk Wise, Gary Trousdale) Zaklęcie wróżki zamienia okrutnego księcia w przerażającą Bestię. Aby zdjąć zły urok, Bestia musi zdobyć miłość pięknej Belli, zanim spadnie ostatni płatek zaczarowanej róży... więcej »
 • Grzane piwo
  Kulinarne różności Grzane piwo Zimną pora częściej raczymy się ciepłymi napojami. Zwłaszcza rozgrzewającymi i aromatycznymi, przywołując niebanalne doznania zmysłowe... Grzane piwo jest świetnym urozmaiceniem smutnego, zimowego wieczoru, po raz... więcej »
 • Makijaż z kropką - trendy 2013
  Makijaż i stylizacja Makijaż z kropką - trendy 2013 Na pokazie Anny Sui w Nowym Jorku, modelki wystąpiły w chabrowym makijażu w stylu lat 60. podkreślonym wyrazistą kropką na dolnej powiece. Zdaniem światowej sławy makijażystki Path Mc Grath, kropka to nowy trend w... więcej »
 • "Między światami" - We-Dwoje.pl recenzuje
  Nowości kinowe "Między światami" - We-Dwoje.pl recenzuje Teatralna subtelność, aktorska perfekcja i promocja, dzięki której film trafia do kin na całym świecie. To wyrafinowany, bardzo emocjonalny dramat o największej tragedii, jaka może wydarzyć się w ludzkim życiu.... więcej »
 • Infolinia dietetyczna
  Żyj zdrowo Infolinia dietetyczna W ramach II edycji programu „Uwolnij się od toksyn” od 6 marca do końca kwietnia br. będzie działać infolinia dietetyczna. Konsultantki dietetyki będą udzielały informacji na temat metod oczyszczania... więcej »
 • Dieta dla mężczyzny - przepisy
  Dieta Dieta dla mężczyzny - przepisy Mężczyźni są miłośnikami domowego zacisza, wygodnego fotela i oczywiście dobrego, tradycyjnego jedzenia!. Skutki delektowania się jajecznicą na kiełbasce, pieczoną golonką z musztardą lub kotletem z frytkami... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Zdrowie