Polki.pl

Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin

Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin
Oceny (3)
5,00
Opis działalności
Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin

Zapraszam do pierwszego w Lubinie salonu masażu tajskiego. Nuad Bo Rarn - jest starożytną metodą masażu tajskiego; syntezą jogi, akupresury i refleksologii i raczej nie przypomina masażu klasycznego. To unikatowe połączenie sprawia, że poprawie ulega stan zarówno fizyczny, jak i mentalny i emocjonalny. Czyni to Nuad Bo-Rarn jedną z terapii, która w integralny sposób podchodzi do zagadnienia zdrowia człowieka.

Oferujemy:

  • masaż tajski tradycyjny
  • masaż tajski olejkami aromatycznymi
  • masaż tajski gorącymi, ziołowymi stemplami
  • masaż tajski głowa, ramiona i plecy
  • masaż tajski stóp - refleksoterapia

Nie masz pomysłu na prezent, a chcesz by bliską Ci osobę ogarnęło uczucie głębokiego spokoju, relaksu i zadowolenia? Skorzystaj z oferty i podaruj bon upominkowy.

 

PROMOCJA!Każdy, kto odwiedzi gabinet 5 razy otrzyma masaż gratis! Po pierwszej wizycie otrzymają Państwo Kartę Klienta, która będzie wypełniana po każdym kolejnym masażu.

 

Salon NUAD BO-RARN59-300 Lubin, ul. Niepodległości 18 (wejście z tyłu budynku)Tel. +48 605 732 195Czynne: pn.-sob 10:00 - 22:00 (zapisy tylko na telefon)

11 kwi 2011
Pawel_masaz
Ocena   / rewelacyjne
Masaż tajski u Magdy to nie tylko głęboki relaks i praca z ciałem ale w dużej mierze duchowe doświadczenie , świetnie pobudza przepływ energii w ciele i znosi jej blokady . Gorąco polecam!
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin Tradycyjny masaż tajski Nuad Bo-Rarn / masaż Lubin
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Tradycyjn...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM